ריחו"ל
חדשות מהעולם

קאשה תובעת: "התעללו בי מינית"

הזמרת קאשה תובעת את המפיק ד"ר לוק בטענה שהתעלל בה מינית, נפשית ורגשית בעשור האחרון, מה שהוביל לאשפוזה במוסד גמילה

קאשה רוס סברט, הזמרת שאחראית ללהיט Tik Tok שכולנו מכירים בעיקר בגלל שליווה את מערכון ה"מקפלות" בארץ נהדרת, תובעת את המפיק ד"ר לוק - לוקאס גוטוולד, בטענה שהוא התעלל בה מינית, נפשית ורגשית במשך העשור האחרון, עד כדי שהיא כמעט מתה. קאשה מבקשת מבית המשפט שישחרר אותה מהחוזה המקשר אותה למפיק, וטוענת כי מהרגע שהוחתמה אצלו בגיל 18, הוא החל להתעלל בה והכריח אותה לצרוך סמים ואלכוהול בשביל "לשחרר אותה מכל עכבה".

 

קאשה. טוענת שד"ר לוק היה מסמם אותה (צילום: GettyImages)
קאשה. טוענת שד"ר לוק היה מסמם אותהצילום: GettyImages
 

 

הזמרת מספרת כי גוטוולד היה מסמם אותה לפני כל טיסה על מנת לבצע בה את זממו על המטוס, ובמקרה אחר גם נתן לה כדורים שטשטשו אותה לחלוטין, עד כדי שהיתה מתעוררת עירומה במיטתו של המפיק עם כאבים עזים, ולא זכרה איך הגיעה לשם. קאשה חושפת כי ההתעללות שעברה היתה טריגר להפרעות האכילה שהתעוררו אצלה, שבגינן התאשפזה במכון גמילה בחודש מרץ האחרון.

 

עורך דינה של הזמרת, מארק גראגוס, מצהיר שמטרת התביעה היא להחזיר לקאשה את השליטה בקריירה שלה ובחייה האישיים אחרי ההתעללות ארוכת הטווח שעברה. גראגוס מוסיף כי "העובדות שמצוינות בתביעה, מציירות תמונה של אדם שתלטן שמוכן לבצע מעשים איומים בעלי אופי מתעלל, במטרה להפחיד בחורה צעירה, מוכשרת ומרשימה רק בשביל הרווח האישי שלו".

 

הסכסוך בין קאשה לגוטוולד בנוגע לכיוון הקריירה של הזמרת אינו חדש כלל: בחודש ינואר האשימה אמה של קאשה את המפיק בכך שהוא תרם להפרעות האכילה שלה. המפיק טען בתגובה כי התזמון המצער של ההאשמות האלה, בזמן שקאשה נמצאת במוסד הגמילה ומטפלת בעצמה, הן ניסיון לפגוע לו במוניטין דרך שימוש במדיה.

 

לאחר מכן בחודש יולי התראיינה קאשה לראשונה בנוגע לההפרעות האכילה ולזמן שבילתה בגמילה, ואמרה כי היא מאשימה את הסטנדרטים הלא מציאותיים והמוגזמים שמתווה תעשיית המוזיקה והיופי, וטענה כי הפפראצי הוא אחת הסיבות העיקריות שהניעו את המחלה.

 

בשנה שעברה מעריציה של הזמרת אף ניסחו עצומה שמטרתה היתה לשחרר אותה מהחוזה עם גוטוולד כי הוא "שולט בה כמו בובה". הזמרת הגיבה בתגובה מאוד קרירה ופוליטית, ואמרה שמעריציה רוצים לראות אותה גדלה ומתפתחת והיא מסכימה איתם, כמו כן היא הגיבה בשלילה כאשר נשאלה אם ליצירתיות שלה ניתן ביטוי. "ארצה להראות לעולם צדדים אחרים שקיימים בי, אני לא רוצה להמשיך להוציא את אותו שיר ולהפוך לפרודיה על עצמי, יש לי הרבה מה להציע ואני לא יכולה לחכות עד שהעולם יוכל לשמוע את זה ברדיו".

 

בתגובה לתביעה, מגיש המפיק תביעה נגדית, בתואנה שהזמרת, אמא שלה והמנהלים החדשים שלה משקרים כי היא רק רוצה לצאת מהחוזה, ומוסיף כי "קאשה היא קמפיין מהלך לפירסום של שקרים". ממשרד עורכי הדין שמייצג את ד''ר לוק נמסר כי קאשה ואמה הודו וכי כל ההאשמות שלהן אינן נכונות. ולנו נותר רק לחכות ולראות לאן הסיפור יתפתח ומי דובר אמת.

 

קאשה. טוענת שבגללו היא כמעט מתה (צילום: GettyImages)
קאשה. טוענת שבגללו היא כמעט מתהצילום: GettyImages

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018