שיק או שוק
כבוד

שיק או שוק: ג'וליה רוברטס נמרה

השחקנית קיבלה פרס כבוד בטקס השנתי של רשת לחינוך של גייז בקהילה וחלקה אותו עם כל מי שיושב באולם. וגם - מי התעלל ברקדן הכי מפורסם של אמריקה?

סלבס רבים התייצבו שלשום, יום שישי בערב, לטקס השנתי של GLESN (רשת לחינוך של הומוסקסואלים, לסביות וסטרייטים) שנערך בלוס אנג'לס ובו קיבלה ג'וליה רוברטס פרס של כבוד על פעילותה ההומניטרית למען האגודה לאורך השנים.

 

מנומרת. ג'וליה רוברטס חיה רעה (gettyimages)
מנומרת. ג'וליה רוברטס חיה רעהgettyimages

 

רוברטס, שהשתתפה לאחרונה ביצירת הסרט "הלב הנורמלי", המתאר את מאבקם של אקטיביסטים גאים, על רקע התפתחות מחלת האיידס בשנות ה-80, הגיעה לאירוע ועלתה לקבל את הפרס לבדה, למרות שהוא הוענק לה ולבעלה, הצלם דני מודר במשותף. מטרת הארגון - להבטיח שבתי ספר יהיו סביבה בטוחה לכל התלמידים ולהפחית מקרי בריונות והטרדה של הומוסקסואלים, לסביות, ביסקסואלים וטרנסג'נדרים בשל נטייתם המינית.

 

רוברטס הודתה על הכבוד, הסבירה שבעלה כרגע בטקסס ואמרה כי רוב האנשים שיושבים באולם זכאים להוקרה על שילוב הקהילה הגאה בחברה. חמודה.

 

עוד צעדו על השטיח האדום: רוז מקגוון, מורנה בקארין (הומלנד), דרק האף, ג'סיקה קפשאו, ריאן מרפי, ג'ים פרסונס ועוד. 


גם את מתגעגעת לבריידי? מורנה בקארין (gettyimages)
גם את מתגעגעת לבריידי? מורנה בקאריןgettyimages

 

דרק האף, אחד הרקדנים המקצועיים המוכרים באמריקה, בשל היותו משתתף קבוע ב"רוקדים עם הכוכבים" האמריקאי, קיבל פרס על כך ששיתף וחשף את סיפורו כילד שסבל מבריונות. בנאומו אמר האף כי בריונות יכולה להיות פיזית, מילולית או רגשית. "מילים ואיומים כואבים בדיוק כמו אגרופים" סיפר הרקדן והוסיף כי היו מכנים אותו בשמות גנאי ופעם אף הוצמד אקדח לראשו והוא לא סיפר לאף אחד עד לאותו רגע. האף הודה כי הוא התמודד עם המשבר באמצעות הריקוד, אך הוא יודע שלחיות בשתיקה זו טעות והוא מעודד את כל מי שעבר משהו דומה לשתף את הסביבה. "תנו לי להגיד לכם, אתם לא לבד, הנשק הכי גדול שיש לכם נגד בריונות הוא הקול שלכם. השליליות שהבריונים משדרים לנו, זו בסך הכל השתקפות של עצמם".


דרק האף. סבל מבריונות (gettyimages)
דרק האף. סבל מבריונותgettyimages

לא הכי מחמיא לך הקצוץ. רוז מקגוון (gettyimages)
לא הכי מחמיא לך הקצוץ. רוז מקגווןgettyimages

נראית אחרת לגמרי בלי מדים של רופאה. ג'סיקה קפשאו (gettyimages)
נראית אחרת לגמרי בלי מדים של רופאה. ג'סיקה קפשאוgettyimages

ג'ים פרסונס יוצא מתפקיד שלדון (gettyimages)
ג'ים פרסונס יוצא מתפקיד שלדוןgettyimages

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018