ריחו"ל
יצאת נסיך
הנסיך הארי והשחקנית אמה ווטסון מאוהבים?
שמועות על רומן חדש ומלכותי במיוחד צצו בסוף השבוע וגרמו למיליוני מעריצות ברחבי העולם לדמיין כיצד השחקנית היפה והנסיך ההולל "חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה". אבל האם זה בכלל נכון?

בזמן שאצלנו בלבנט אי אפשר להירגע מהרומן החדש והמלכותי בין יהודה לוי ושלומית מלכה, בשאר העולם משתגעים מפאוור קאפל אחר ומלכותי אף יותר - הנסיך הארי והשחקנית אמה ווטסון (הרמיוני מ"הארי פוטר" בשבילכם). אתרים מעבר לים דיווחו לאורך כל סוף השבוע כי הנסיך, ששם עין על ווטסון כבר מזמן, שמע שהיא סוף סוף נפרדה מבן זוגה בשנה האחרונה והזמין אותה לדייט דרך אי מייל מתוק ששלח לה.

 

חבל, לגמרי ראינו את זה קורה (צילום: gettyimages)
חבל, לגמרי ראינו את זה קורהצילום: gettyimages

מקור סיפר למגזין האוסטרלי “Women’s day” שהשניים יצאו לדייטים סודיים, כשבאחד מהם הזמין הארי לא פחות מ-12 מחבריו כדי לגרום לווטסון להרגיש בנוח. אם זו הגדרה ל''נוח'' בשבילו, אנחנו לא נתווכח. אז האם הרווקה הטרייה והנסיך ההולל באמת ביחד?

 

לצערנו, נכון לכרגע, הרומן לא אושר ממקור רשמי אך גם לא הוכחש באופן גורף. זה כמובן לא מונע ממעריצים מרחבי העולם לצאת מדעתם מרוב שמחה. והאמת? בצדק, כי אם סיפור האהבה הזה נכון, הוא אחד הרומנטיים ואנחנו לגמרי מחכים לאיזה סרט רומנטי סטייל "יצאת נסיך" (שמספר על סטודנטית 'פשוטה' שמתאהבת בנסיך). וכן, בזכות גולשת אחת יצירתית במיוחד קיבלנו הצצה לאיך ייראה הפוסטר. אז הארי, אמה, אל תשכחו לעדכן אותנו, כן? 

 

הכי סיפור מהסרטים!
הכי סיפור מהסרטים!

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018