רכילות+
כתבת השער

דר זוזובסקי: "אני לא שוללת עירום"

החברה של לי בירן מחייכת ויש לה ים סיבות: התפקידים בסדרה "החממה" והשלאגר הקולנועי החדש שמבשל שי כנות ("שושנה חלוץ מרכזי"), פילוסופיית חיים בריאה וחיובית וכמובן, הזוגיות הפוטוגנית. אז איך בדיוק להיות כוכבת ילדים משתלב עם צילומים נועזים? תקראו ותבינו

 

כתבת: קרן יעקובי, צילום: ירון שרון, עריכת וידאו:רונה פפר

כתבת: קרן יעקובי, צילום: ירון שרון, עריכת וידאו:רונה פפר

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

דר זוזובסקי על שער המגזין פנאי פלוס (צילום: יניב אדרי)
דר זוזובסקי על שער המגזין פנאי פלוסצילום: יניב אדרי

האמת? קצת מטריד, להיפגש עם דר זוזובסקי. זאת אומרת, ממש לא מטריד כי היא מקסימה והכל, אבל מדובר בבחורה כל כך הורסת, כל כך מהפנטת, עד שאין מה לעשות, הישיבה איתה בבית קפה יכולה לעשות נזק רציני גם לאגו הנפוח ביותר, מה גם שהיפהפייה בעלת העיניים הכחולות החודרות והגבות החומות העבות (שנותנות פייט ראוי לתקופת "הלגונה הכחולה" של ברוק שילדס) היא הבון־טון הנוכחי של הטינאייג'רים שלכם עם תפקידה כ'נטלי קליין' - מעט ביצ'ית אבל בכל זאת אחת משלנו - בלהיט "החממה" ששבה לאחרונה לעונה שלישית. כוכבת, בקיצור, וכידוע, כוכבות לא עושות טוב לסלף־אסטים של בנאדם.

 

קבענו להיפגש אחרי סשן צילומי השער הארוכים ליד הבימה, וכשאני מגיעה היא כבר עמוק בתוך קערת מוזלי. בכל זאת, צריך לתחזק את הגוף הזה איכשהו, ומשהו אומר לי שהדרך איננה בורקס. היא קמה, מחייכת ובאה לחבק. כיף. אנחנו מתיישבות בחוץ, ופתאום עולה לי שאולי היא תעדיף לשבת בגבה לרחוב, למנוע נהירה אפשרית של מעריצים צעירים לעברנו. "שטויות", היא אומרת, "לפעמים אני מצליחה לגרום לזה שלא יזהו אותי, אבל כן. אין יום שעובר שאני לא נתקלת בילד שאוהב את הסדרה. ניגשים אליי המון. כבר הפסקתי ללכת לקניון בימי שישי אחר הצהריים. אם אני צריכה ללכת אז זה רק בשעות מאוחרות, כשאני יודעת מראש לאן ומה אני צריכה".

 

לא חשבנו שאת מהמחבקות (צילום: יניב אדרי)
לא חשבנו שאת מהמחבקותצילום: יניב אדרי

 

מתי הבנת לראשונה שדברים הולכים להשתנות?

"זה היה כשהסתובבתי בקניון וילדה קטנה, חמודה, ניגשה אליי ושאלה במתיקות 'אפשר תמונה?'. אני הכי התרגשתי - 'ברור, חמודה! מה שתרצי, תמונה? חתימה? נשיקה? תקבלי הכל!'. הילדה הלכה מבסוטה, וחזרה אחרי דקה עם כל הבית הספר. המוכרות נאלצו להכניס אותי לתא מדידה, ורק אחרי שברחתי הבנתי שתמו ימי השופינג הספונטניים. מאז אני מזמינה בעיקר מהאינטרנט או קונה בחו"ל".

 

ודווקא בחשבון האינסטגרם את משתפת לא מעט.

"זה נכון, ואני חייבת להודות שאני מאוד אוהבת את זה. זאת רשת חברתית שקוסמת לי. מעבר לפן האמנותי, אני חושבת שזאת אחלה דרך לשמור על קשר עם הקהל. כל הניו מדיה זה דבר שאי אפשר להתכחש אליו, במיוחד היום עם הילדים. כשאני הייתי קטנה, ראיתי 'השמינייה', וכשנגמר הפרק - זה נגמר. הלכתי לעשות שיעורי בית, להיפגש עם חברות. היום, כשילדים מסיימים לראות את הפרק הם ישר נכנסים לאפליקציה, נכנסים לאינסטגרם, לפייסבוק, ומחפשים עוד. אבל יש בנגישות הזאת משהו מגניב, לקבל הצצה לחיים של האנשים שאתה מעריך. כל עוד אתה משתמש בזה נכון וגם מעביר מסרים חיוביים - זה מדהים". 

 

 

פשוט הורסת. זוזובסקי (צילום: יניב אדרי)
פשוט הורסת. זוזובסקיצילום: יניב אדרי

 

וטוב שהיא בעניין של מסרים חיוביים, כי זוזובסקי הולכת והופכת לאימפריה של ילדים, ומסרים חיוביים הולכים טוב עם ילדים. לפני קצת יותר משבועיים עלתה על מסכי yes העונה השלישית של "החממה", סנסציית בני הנעורים של מאסטרו הז'אנר, גיורא חמיצר, תפקיד המשחק הרציני הראשון של זוזובסקי ושיחוק רציני ברמת החשיפה שלה זכתה בעקבותיו. אחרי שזכתה בהזדמנות הזאת, הגיעו תפקידים ראויים ב"פצועים בראש" ו"בני ערובה", מיליון ומשהו אייטמים על הזוגיות הלוהטת והמסוקרת שהיא מנהלת זה כשנה עם הזמר והקולגה ל"החממה", לי בירן, והנה אנחנו פה.

 

את חיבתה לאינסטוש, אגב, מנציחה זוזובסקי גם באמצעות תיעוד חופשי יחסית של מערכת היחסים שלה ושל לי ("קוראים לו לי, אבל חברים שלו קוראים לו ליבי", היא סוגרת עבורנו את הפינה). "אני לא ממש מחושבת בדברים האלה", היא אומרת, "אני מאמינה שבסופו של דבר צריך לחיות וליהנות, ולא לחשוב יותר מדי מה יהיה ומה יקרה. כשאתה חי בפחד - אתה לא חי".


מתוקים שאתם. דר זוזובסקי ולי בירן (צילום: רפי דלויה)
מתוקים שאתם. דר זוזובסקי ולי בירןצילום: רפי דלויה

 

לא מטריד, שנכנסים לכם יותר מדי לעניינים?

"אני מנסה לא לתת למחשבות האלה מקום כי המחשבה יוצרת מציאות, ואני מעדיפה להתעסק בחיובי. מבחינתי, מי שעוקב אחרי באינסטגרם זה או חברים שלי או אנשים שמעריכים אותי ואת מה שאני עושה. כל התגובות שאני מקבלת סופר מפרגנות. אם הייתי מרגישה שאנשים עושים עין הרע בכלל לא הייתי פותחת אינסטגרם, כי לא הייתי רוצה לשתף ולהראות מה אני עושה ועם מי".

 

השניים הכירו בתקופת הצבא, כשזוזובסקי שירתה כמפיקה של להקות צבאיות. "הוא טוען שלא הייתי המפקדת שלו, אבל בתכלס לגמרי הייתי", היא מגלה. "למען האמת גם הייתי די גרועה בזה. הייתי נורא מפוזרת ופחות התאים לי לפקד תחת לחץ על אנשים אחרים. פשוט לא הייתי הטיפוס לזה. במקום לשמור על דיסטנס הייתי ישר מתחברת לאנשים, ורגע לפני שעברתי להיות צלמת צבאית, הוא היה אחד החיילים ששירתו תחתיי כשהפקתי להם אלבום שהקליטו בלהקה הצבאית".

 

עברו לך בזמנו מחשבות עליכם כזוג?

"לא יכולתי אפילו לדמיין את זה קורה, זה פשוט לא היה שם. הייתי בזוגיות עם החבר הראשון הרציני שלי, וזה לא היה באופק בכלל. הוא אפילו לא רצה להיות ידיד שלי בזמנו! כנראה שזה כי שנינו היינו אז בזוגיות. שתביני שהוא אפילו לא שמר את מספר הטלפון שלי, אני עד היום מזכירה לו את זה. הוא מבחינתו תירץ את זה שהוא לא שמר טלפונים של אנשים מהצבא כדי שאחר כך יוכל לתרץ סינונים. כשגיליתי את זה החלטתי להפסיק להתייחס אליו (צוחקת). אבל אז נפגשנו שוב ב'החממה'".

 

"לי הבנאדם הכי מפרגן שאני מכירה" (צילום: צ'ינו)
"לי הבנאדם הכי מפרגן שאני מכירה"צילום: צ'ינו

 

איך באמת ניצת הניצוץ מחדש? מי התחיל עם מי?

"אין לי תשובה ברורה איך זה התחיל, זה פשוט קרה. זה אפילו לא שאני מנסה לצאת פוליטיקלי קורקט. כשרק התחלנו לצלם, כבר הייתי רווקה, אבל הוא היה עדיין בזוגיות. רק אחרי תקופה מסוימת דברים התחילו לקרות. זה פשוט היה הרגע הנכון, והיה מאוד מפתיע, לשנינו".

 

כמה מסובך זה להיות בזוגיות עם קולגה?

"אני לא מרגישה שזה שונה, דווקא כי כשהתחלנו כבר היינו בקשר טוב. זה התחיל כשלא היינו זוג ולכן זה הרגיש מאוד טבעי, ולהפך - זה רק מוסיף דברים עוד יותר חיוביים לקשר. כיף שיש לי גב, שאני מרגישה שמישהו מבין אותי וזאת מתנה ענקית מבחינתי. אני לומדת ממנו כל כך הרבה. אני חושבת שהוא שחקן מדהים, וכיף לי לעבוד איתו. הידיעה שהוא נמצא שם על הסט מרגיעה".

 

אז תעשי עירום או לא? (צילום: יניב אדרי)
אז תעשי עירום או לא?צילום: יניב אדרי

 

איך הוא עם שערים סקסיים שאת עושה?

"לי הוא הבן אדם הכי מפרגן שיצא לי להכיר. הוא אוהב את זה והכי גאה. לא הייתי עושה שום דבר שיביך אותי, וכל עוד ארגיש נוח עם זה, הוא רק יתמוך וירים אותי. ואני מנסה לעשות את זה בחזרה". 

 

אז אם מציעים לו שער פרובוקטיבי, את מפרגנת.

(צוחקת) "הכי אומרת לו שילך על זה. שימו תגובה שלי בשער עם סטאמפת 'החברה מאשרת!'".

 

רגע, כוכבת ילדים בפריחה עושה שערים סקסיים ("בלייזר", המגזין שאתם קוראים) כאילו אין מחר? ובכן, מה ששמעתם. זוזובסקי אמנם מככבת באחת הסדרות הכי אהובות על הטינאייג'רים שלכם, אך התחילה את דרכה כדוגמנית מרמת השרון עוד בגיל 14 , ומאז הספיקה לדגמן ל"קוסמופוליטן" האיטלקי, לקסטרו המקומית וכעת אף נבחרה כפרזנטורית של נעלי סקופ.

 

אם ציפיתם ממנה להתנצל על הבחירה להופיע חצי לבושה על שער מגזין גברים, חשבו שוב. "התחלתי כדוגמנית", היא מסבירה. "וזה המקום שאני מרגישה בו הכי נוח והכי חופשייה. אני עושה את זה מגיל מאוד צעיר וזה לא מרגיש לי שונה או מוזר. זה המקצוע שלי, יחד עם המשחק. אני מאוד מכבדת את המקום שאני נמצאת בו, את הקהל שצופה בתוכנית וגם את עצמי. כמובן שיש לי את קווים אדומים, דברים שלא אעשה".

 

מתוך בצילומים לבלייזר. לוהטת (צילום: סשה גרין)
מתוך בצילומים לבלייזר. לוהטתצילום: סשה גרין
 

 

עירום למשל?

"כרגע אני לא יודעת להגיד, כשתגיע הצעה קונקרטית אז אדע בדיוק מה אני מרגישה. אני מודעת לגמרי לכך שילדים עוקבים אחריי ושאני מודל לחיקוי. אני לא בורחת מזה. גם בחיים האמיתיים שלי, ומחוץ לשעות העבודה, אני מאוד משתדלת לשים לב לדברים שאני עושה. אני לא שותה ולא עושה סמים, אין לי את זה באופי. אני יודעת איך אנשים מסתכלים עליי, ומה אני רוצה להעביר, אבל כל עוד מדובר בעבודת דוגמנות, או אם גם במשחק אקבל סצנה מאוד נועזת - אני לא בטוחה שאגיד לא. בסופו של דבר זה המקצוע שלי ואני לא באה לחנך אף אחד".

 

>> הראיון המלא בגיליון פנאי פלוס של השבוע - עכשיו בדוכנים


זהו. נגמרו לנו המילים (צילום: יניב אדרי)
זהו. נגמרו לנו המיליםצילום: יניב אדרי

 

צילום: יניב אדרי, סגנון: אורית אפרתי, איפור: שירלי ויינר, שיער:יניב זאדה

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018