ריחו"ל
ברוכים הבאים

קים קרדשיאן וקניה ווסט מגיעים לישראל

OMG: בני הזוג מתכננים ביקור בישראל כבר באפריל הקרוב! נכון, הם מפספסים את הסדר בכמה ימים, אבל אנחנו עדיין מוכנים לפתוח עבורם שולחן חג

הכינו את השטיחים האדומים ואת המצלמות: קים קרדשיאן וקניה ווסט, אחד הזוגות המפורסמים בעולם, מתכננים ביקור בישראל. השניים הזמינו, באמצעות נציגיהם, חדרים במלון וולדורף אסטוריה בירושלים סביב התאריכים 12־13 באפריל הקרוב, כך נודע ל"ידיעות אחרונות".

 

הכי תשתלבו בירושלים. לא ישימו לב אליכם כמעט (צילום: splash news)
הכי תשתלבו בירושלים. לא ישימו לב אליכם כמעטצילום: splash news

מקורות בתעשיית הבידור מספרים כי לצורך הביקור של השניים כבר נשכרה חברת אבטחה ישראלית המתמחה באבטחת אישים. לדברי אותם גורמים, כל מי שנוגע לביקור של הזוג קרדשיאן־ווסט בישראל חתום על חוזה בגובה של מיליונים למניעת הדלפות. כפועל יוצא, במלון וולדורף אסטוריה סירבו אתמול להתייחס לידיעה ולענות לשאלות בנושא. ככל הנראה, בכוונת הזוג לבלות בירושלים מספר ימים ולאחר מכן אולי לטוס לביקור בירדן.

 

קים קרדשיאן (34), היא ללא ספק אחת הנשים המפורסמות כיום בעולם, אייקון בידור ורכילות, עם יותר מ־30 מיליון עוקבים בטוויטר ו־28.3 מיליון עוקבים באינסטגרם. גם קניה ווסט (37) הוא לא בדיוק אלמוני, אלא אחד המוזיקאים המפורסמים ביותר בעולם, ראפר, יוצר ומפיק. השניים נישאו במאי 2014 ולהם בת אחת בשם נורת' ווסט.


אז מה, באים לעשות גם את יום העצמאות?  (צילום: Gettyimages)
אז מה, באים לעשות גם את יום העצמאות? צילום: Gettyimages

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018