ריחו"ל
רוצים שינוי

קריסטן סטיוארט: "סצנות סקס הן לא אנושיות"

קריסטן סטיוארט כנראה צברה הרבה כעסים בבטן, כי אם נשפוט לפי הראיון שהיא נתנה למגזין הבריטי, הבחורה עצבנית. אז מה מוציא את השחקנית הצעירה מדעתה?

בשער חדש של המגזין "Harper’s Bazaar" הבריטי, שייצא בחודש יוני, קריסטן סטיוארט פותחת את הפה על הכל. השחקנית בת ה-25 כבר הספיקה לעבור לא מעט טלטלות בחייה, במיוחד כשהיא בגדה בבן הזוג לשעבר רוברט פטינסון, עם במאי הסרט בו שיחקה "שלגיה והצייד".

 

הסיפור שהתפרסם ברחבי העולם והפך אותה לאחת הנשים השנואות בתעשייה, כנראה לימד אותה דבר או שניים על הוליווד והיא לא פוחדת להגיד את זה, כשהיא מתראיינת לגיליון הקרוב.

 

יפה בורוד
יפה בורוד

 

"להיות מפורסם זה הדבר הכי גרוע בעולם, במיוחד אם זה חסר טעם. כשאנשים אומרים שהם רוצים להיות מפורסמים אני שואלת למה? אתם לא עושים כלום". הכי תוקפנית. סטיוארט לא מפסיקה וממשיכה לירות לעבר התעשייה: "זה בלתי נמנע שנשים יצטרכו לעבוד קשה יותר מגברים. הוליוויד סקסיסטית שזה מגעיל. זה לא נורמלי. זה כל כך פוגע שזה מטורף" אומרת השחקנית, שעם האמרה הזו מצטרפת למריל סטריפ ופטרישיה ארקט שאמרו זאת לפניה רק לאחרונה בתקשורת. אנחנו עוד מחכים לאיזו הפגנה טובה למען העלאת שכר השחקניות של הוליווד.

 

 

אחרי שסטיוארט פרקה את שעל לבה, היא התפנתה לדבר על סצנות הסקס בסרטים שלה. "אני שונאת אותן רק כשהן מאולצות. אז זה לא נוח בצורה מגוחכת. ב'דמדומים' בסצינות הסקס המטורפות, היינו צריכים לספק משהו לא אנושי ומעבר לכל דמיון. והיינו כזה, איך מספקים את הסחורה? זה היה מייסר, בגלל שרציתי שזה יהיה כל כך טוב". הכי מבינים אותך.

בא לנו את השמלה
בא לנו את השמלה

 

השחקנית מוסיפה "אני מפקפקת בשחקנית מוערכת, כשהיא מראה את החזה שלה בפעם הראשונה והיא לא עשתה את זה בעבר. אולי היא עושה את זה בשביל היוקרה שבתפקיד וזה בסדר הפעם, כי זה בטוב טעם, אבל אני אומרת אוי אלוהים, תודה לך שחשפת בפנינו את האוצר שלך". מרמרה שלום.

 

ואם חשבתם שסטיוארט תצליח לעבור ראיון אחד מבלי שיזכירו את המשקל שלה, טעיתם. "אני קצת יותר גדולה מגודל של דוגמית, כי אני אוכלת צ'יזבורגרים ואני שמחה ונוח לי. אם אני לחוצה או עובדת, המשקל צונח. המשקל והשינה שלי קשורים באופן ישיר לעצבים שלי. לפעמים אני יכולה לישון 12 שעות בלילה ולפעמים אין שום סיכוי לשינה טובה במשך כמה חודשים".נוח לך חמודה?
נוח לך חמודה?

סקסי
סקסי

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018