ריחו"ל
רוח חופשייה

האם לינדזי לוהן מתאסלמת?

השחקנית נתפסה אחרי יום עבודות השירות הראשון שלה, כשהיא אוחזת בספר הקוראן, וגרמה לנו לתהות האם מדובר במתאסלמת חדשה. מוכנה להחליף את הביקיני בבורקה?

לינדזי לוהן אולי חזרה למסלול הנכון, אבל עושה רושם שהיא עדיין מתלבטת בכמה נושאים. לוהן, שמוצאה הוא אירי ואיטלקי והיא בעצמה גדלה כנוצרית קתולית, צולמה אחרי היום הראשון של עבודות השירות שלה (בגין עבירות תנועה), כשהיא אוחזת בספר הקוראן, ספר הקודש בדת האסלאם.

 

 

מתחזקת. לינדזי לוהן (צילום: splashnews)
מתחזקת. לינדזי לוהןצילום: splashnews

מחפשת תשובה? (צילום: splashnews)
מחפשת תשובה?צילום: splashnews

השחקנית החלה במה שנקרא כ"ניקוי רעלים רגשי", במסגרתו היא מנסה להימנע מאלכוהול ובילויים. הקוראן, מתאר סגנון חיים נקי מאלכוהול וכנראה שזה מה שגרם לשחקנית להתעניין בספר. מחפשת תשובות מאמי?

 

אבל לפני שאתם קופצים וקונים לה רעלה, נספר לכם שלינדזי אוהבת מאוד תרבויות ודתות, ובעבר היא הסתובבה עם צמיד קבלה אדום ואפילו ישנם דיווחים שב-2012 היא אף הצטרפה לקבוצת בודהיזם של המוזיקאית קורטני לאב.

 

מי שהבהיר לכל הסקרנים כי הגברת ממש לא בקטע של המרת דתה היה הדובר שלה, שבראיון למגזין "Independent" טען כי למיטב ידיעתו, לוהן אינה שוקלת להתאסלם. "עם זאת, אני יודע שהיא לוקחת קורס ללימוד התרבות הערבית באינטרנט", הוסיף.

 

ערבית? עכשיו סיקרנתם! (צילום: gettyimages)
ערבית? עכשיו סיקרנתם!צילום: gettyimages

עוד ציין הדובר כי ללוהן פרויקטים עתידיים שיתרחשו במזרח התיכון ולקראתם גילתה התלהבות יתרה ללמוד את השפה הערבית: "היא אפילו ביקרה בדובאי בתחילת השנה ומצאה עניין רב באורח החיים המקומי".

 

דרך אגב, זו ממש לא הפעם הראשונה שלינדזי מראה עניין בדתות אחרות. במסגרת תכנית דוקו עם אופרה ווינפרי, העידה על עצמה לוהן שהיא אדם מאוד רוחני ואף סיפרה שמדיטציה גורמת לה לתקשר עם "כוחות עליונים". פעילה משהו.

 

 

"אני אדם מאוד רוחני והפכתי ליותר רוחנית עם הזמן" היא אמרה לווינפרי. אני ממש קשורה לזה, בין אם בדרך של תפילה או מדיטציה, יש כל כך הרבה כוחות גדולים ממני בעולם, אני בורכתי וברת מזל כי לקבל את המתנה הזו ולחלוק אותה עם אנשים אחרים". וואו, עמוק.

 

נזכיר שאת עבודות השירות שלה, קיבלה לוהן בגין עבירות תנועה רבות. לוהן בחרה לעשות את עבודות השירות במרכז לילדים, אותו מקום אליו הגיעה באפריל 2014, כחלק מתכנית הדוקו של ווינפרי. כזו סימבולית.

 

 

 (צילום: Gettyimages)
צילום: Gettyimages

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018