ריחו"ל
יידישע מאמע

OMG: כוכבת הפורנו ג'נה ג'יימסון מתגיירת

שחקנית סרטי המבוגרים המפורסמת בעולם, חישבה מסלול מחדש, מצאה את האור והתחילה בתהליכי גיור. המדור חושד שקל, זה לא יהיה. אחרי הכל, היא לא מגיעה מרקע צנוע במיוחד

מה לא עושים בשביל אהבה: תנו לנו להיות לצאת מנקודת הנחה סטריאוטיפית ולהניח שדווקא הקוראים הגברים שלנו מכירים את ג'נה ג'יימסון מימיה הלוהטים ככוכבת הפורנו הכי מפורסמת בענף. בקרוב כולנו נוכל שוב לראות אותה, אבל הפעם באור קצת אחר. יהודי יותר.

 

לא, אנחנו ממש לא עובדים עליכם, מסתבר שג'יימסון ראתה את האור והיא נמצאת בתהליכי גיור (כן, קראתם נכון) בזכות בן זוגה הישראלי, ליאור ביטון - הרצלייני לשעבר שמתעסק ביהלומים ומתגורר כרגע בלוס אנג'לס.

 

הרב לא יאהב את זה מאמי
הרב לא יאהב את זה מאמי

 

את התמונות היותר אופייניות לה, מחליפה ג'יימסון בתמונות של שולחן עמוס בכל טוב לכבוד שבת, עם חלות שהכינה לבד, פנקייקס מתפוחי אדמה, סלט ירקות, נרות שבת וכוס של קידוש. הכל כשר כמובן!

 

ג'יימסון לא שומרת את התהליך המדהים שהיא עוברת בסוד ופוקדת את חשבון הטוויטר והאינסטגרם שלה בתדירות גבוהה ומשתפת אותנו באהבה שלה לקרטיבים של שטראוס(!!). אבל האהבה שלה לא עוצרת כאן, ג'יימסון משתפת אותנו גם שהיא באה לישראל בקרוב, בעברית! אנחנו הכי נחכה לה באולפן. תודו שאתם מתים לטעום חלה שלה. ונתראה בשמחות, כן?

והקידוש מה איתו?
והקידוש מה איתו?

 

כל הכבוד על האיות!
כל הכבוד על האיות!אין על איזה קרטיב טוב!
אין על איזה קרטיב טוב!

באה לבית כנסת?
באה לבית כנסת?

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018