רכילות+
יעלה ויבוא

ליאור סושרד קורא את המחשבות של ליאונרדו דיקפריו

השחקן אמנם תכנן את אירוע ההתרמה שלו עד לפרטים הקטנים, אבל כשקורא המחשבות העלה את דיקפריו לבמה, הוא והקהל נשאר ללא מילים. אולי בפעם הבאה תעביר לו שאנחנו מתים שהוא יבוא לפה שוב?

נכון שליאונרדו דיקפריו יכול להיות הפרזנטור של מה שנקרא "החיים הטובים", אבל השחקן גם ידוע בפעילויות הפילנתרופיות שלו, כשהפעם, הייתה זו הגאלה השנתית של ארגון הצדקה שלו, Leonardo Dicaprio Foundation (והשנייה במספר), שקיבצה תחת קורת גג אחת בסן טרופה את מיטב המפורסמים של הביצה ההוליוודית.

 

אממה, מסיבה אמיתית לא יכולה להיות שלמה בלי אמן חושים נכון? אז שמחנו לגלות שיש צדיק אחד משלנו באיוונט הנוצץ, כשליאור סושרד הוזמן על ידי ליאו להופיע ולהנעים את זמנם של האורחים ועל הדרך גם קרא לדיקפריו כמה מחשבות.

 

 

יודע על מה אני חושב?
יודע על מה אני חושב?

 

 

 

ועכשיו?
ועכשיו?

סושרד הישראלי, שמכיר את ליאו והופיע בפניו בעבר, היה אחד מבין שלושת המופעים בגאלה, לצד הזמרים אלטון ג'ון וג'ון לג'נד. אבל אם חשבתם שסושרד יעשה הנחות למארח, טעות בידכם. סושרד העלה את ליאו לבמה ועשה לו משחק מספרים, בו ניחש כמה פעמים ברציפות על מה חושב דיקפריו. אתה עושה גם חתונות? כי אנחנו חושבים על מספר כבר מעכשיו.

 

 

בחברה טובה עם סטאלון וג'ון (צילום: דני זקון)
בחברה טובה עם סטאלון וג'וןצילום: דני זקון

סושרד כנראה הכניס את האורחים למצב רוח נדיב, כשהארגון הצליח לגייס 40 מיליון דולרים. או שאולי אלה היו פריטים אישיים של ליאו שהוצעו לקנייה, במכירה הפומבית, כמו למשל שעון רולקס, ווסט הצלה שלבש דיקפריו בסרט 'טיטאניק', וכן דברים שווים נוספים כמו הופעה פרטית של אלטון ג'ון. מה, לא הייתם שמים איזה מיליון?  אז מי עוד הגיע לאירוע? את סן טרופה פקדו כ-800 אורחים, ביניהם כמובן החברה החדשה של דיקפריו, קלי רורבאך, שבאה ותמכה במטרה, הטופמודל והחברה הטובה, נעמי קמפבל, סילבסטר סטאלון, אדריאן ברודי, מישל רודריגז, אירינה שייק, היידי קלום והחתיך ההורס אורלנדו בלום. חבל שלא עדכנת, היינו נותנים קפיצה.

 

ליאו גורם לך אושר? קלי רורבאך
ליאו גורם לך אושר? קלי רורבאך


תודה שבאת, אחי. דיקפריו ובלום (צילום: gettyimages)
תודה שבאת, אחי. דיקפריו ובלוםצילום: gettyimages

ועכשיו רגע של רצינות (צילום: gettyimages)
ועכשיו רגע של רצינותצילום: gettyimages

עם היפות שלי. קייט הדסון ומישל רודריגז מתמנגלות
עם היפות שלי. קייט הדסון ומישל רודריגז מתמנגלות

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018