ריחו"ל
מסבירת פנים

ביצים שבורות: אן הת'אווי דיווה מהגיהנום

השחקנית זוכת האוסקר, אן הת'אווי, לא זוכה לחיבה רבה בהוליווד וידועה בעיקר בהתנהגות המגעילה שלה כלפי אנשים שהם לא היא. הפעם, היא טירטרה את אנשי הקייטרינג על סט הצילומים והכל בגלל ארוחת בוקר שלא הייתה לטעמה. ביץ', פליז

השמועות מעבר לים גורסות כי שתי השחקניות הכי שנואות בהוליוד הן גווינת' פאלטרו ואן הת'אווי. פייר, אנחנו לא באמת יודעים למה, אנחנו חושדים שזה בגלל שרשימת האקסים של פאלטרו היא בערך פסגת השאיפות שלנו בחיים ואנשים פשוט מקנאים, וכי הת'אווי עושה רושם של סנובית שמסרבת ללחוץ ידיים כדי לא להדבק במחלות. מקסים. אגב, אם עלינו היה רושם של ביץ', כנראה שהיינו עושים מה שצריך כדי לתקן אותו אבל מה שיפה בהת'אווי הוא, שפשוט כנראה לא איכפת לה. בקיצור, הכי ביץ'.

 

איך האילוסטרציה? ממחישה? (צילום: Gettyimages)
איך האילוסטרציה? ממחישה?צילום: Gettyimages

 

אתר הרכילות TMZ מדווח כי הת'אווי (32) הזמינה ארוחת בוקר מצוות הקייטרינג על סט הצילומים בלוס אנג'לס בשבוע שעבר, שכללה מאפין אנגלי, אבוקדו וביצה עלומה. אממה, משהו לא נעם להת'אווי שלא היססה והחזירה את ארוחת הבוקר ארבע פעמים. כן, ארבע פעמים. כאילו מדובר במנה שהיא חלק מארוחת מישלן.

 

על פי נשמות טהורות שהיו על הסט, בפעם הראשונה הדיווה התלונה שהחלמון נוזלי מדי (ביצה עלומה, כן??) ושלחה את המנה בחזרה וכשהשף החזיר לה את המנה עם ביצה עלומה חדשה, היא שלחה אותה בחזרה בגלל שטענה שהמאפין הספיק להתקרר בזמן שחיכה לביצה החדשה. לאחר מכן, בזמן שחיכתה למאפין חדש וחמים, התקררה הביצה העלומה. מה עשתה הת'וואי? החליטה שהיא מיצתה את הרעיון של ביצה עלומה ומאפין, החזירה את המנה והזמינה ביצת עין. בסך הכל משהו שכולנו היינו עושים, לא?

 

איך היא אוהבת ביצים עלומות (gettyimages)
איך היא אוהבת ביצים עלומותgettyimages

 

אז בפעם הבאה שתתהה גברת הת'אווי מדוע הרושם שנוצר עליה לא מאוד חיובי, אנחנו לגמרי נהיה שם להזכיר לה בדיוק את הסיפור החמוד הזה. למרות שכן, יש בנו צד שלגמרי מעדיף את האוכל שלו חם ובלב שלו מקלל את השף על חוסר תפקוד בסיסי. אבל היי, למדור תמיד הייתה משיכה לביצ'יות שיעשו את זה בשבילו.

 

ואז היא מגיעה ועושה את אחד הליפסינקים האדירים שראינו, ועוד למיילי סיירוס. אנחנו כבר לא יודעים מה לחשוב. מה שבטוח הוא, שהיא שחקנית באמת טובה:

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018