ריחו"ל
מסורה

אות חיים: קלואי מעודדת מהמצב של למאר אודום

אשתו בנפרד של כדורסלן העבר למאר אודום, הפגינה חברות אמיתית ולא עזבה אותו מהרגע שהתאשפז. אחרי שבוע שלם בבית החולים, היא מרשה לעצמה לנוח ומרעיפה ברכות והוקרות תודה לכל עבר על התמיכה: "אי אפשר באמת להתכונן לחוויה כזאת, אבל בלי כמויות האהבה לא היינו עוברים את זה"

אחרי דממת אלחוט של כמעט שבוע, מאז קרס למאר אודום בבית בושת והתאשפז כשהוא נאבק על חייו,  התעורר ושב להכרה ואפילו השתחרר מבית החולים כשהוא עושה את דרכו לגמילה, קיבלנו סוף סוף סימן חיים מאשתו בנפרד קלואי קרדשיאן.

 

את מותשת, אה? קלואי יוצאת מבית החולים
את מותשת, אה? קלואי יוצאת מבית החולים

אין ספק שהטוויטר והאינסטגרם של קיקי מעולם לא הרגישו נטושים יותר, ועכשיו, אחרי שהתחייבה להישאר לצדו של אודום בכל תהליך הגמילה ואף קיבלה החלטות רפואיות בשבילו, היא נראתה כשהיא יוצאת מהבית החולים. סוף סוף אוויר של בחוץ, הא קלואי? כפי שפורסם באתר E!, הקרדשיאנית צולמה כשהיא לבושה בטרנינג, תיק גב ומשקפי שמש, בדרך להמריא מבית החולים לכיוון לוס אנג'לס.

אהבת אמת זה פה!
אהבת אמת זה פה!
 

על פי דיווחים מעבר לים, למרות שאודום נמצא במצב טוב, אומר משפטים שלמים, יכול לבלוע ולאכול לבדו, הוא עדיין עומד בפני דרך ארוכה מאוד להחלמה וקלואי לא עוזבת אותו לרגע. מקורב סיפר לאתר E! ש"היא הולכת איתו לכל מקום. אם למאר עוזב את החדר בשביל בדיקות, היא הולכת איתו". וזו חברים, אהבה אמיתית.

 

"השבוע האחרון היה קשה בצורה בלתי רגילה" עדכנה קלואי באתר שלה, "אני כל כך אסירת תודה למשפחה, לחברים ולמעריצים ששלחו אלינו רק אהבה ותפילות הבראה ללמאר. אני גם רוצה לקחת רגע ולהודות לכולם בבית החולים סאנרייז, כולל הרופאים והאחיות המדהימים על עבודתם ועל טוב ליבם. תחת השגחתם הנפלאה, עשינו התקדמות משמעותית. אי אפשר באמת להתכונן לחוויה כזאת, אבל בלי כמויות האהבה והתפילות האינסופיות שהענקתם ללמאר ובלי החוזק הפנימי שהאהובים עלי נתנו לי, זו היתה הופכת לחוויה קשה מנשוא. תודה לכם על תמיכתם הבלתי נגמרת. אלוהים גדול. נשיקות, קלואי".

 

 

אנחנו בעיקרון שלולית
אנחנו בעיקרון שלולית

למרות שבחודשים האחרונים מנהלת הקרדשיאנית קשר, ספק מוכחש-ספק רומנטי, עם הכדורסלן ג'יימס הארדן (אותו הכירה במסיבת יום ההולדת של קניה ווסט שנערכה בחודש יוני האחרון), עכשיו, בעקבות המצב של אודום, אתרים מדווחים כי קרדשיאן עשתה פאוז על חיי האהבה ומתגייסת במאת האחוזים לתמיכה באודום. את ממיסה אותנו.

 

 

מתפללים שתחזרו!
מתפללים שתחזרו!

"מצבו של למאר משתפר במהירות, הוא יכול להזיז את זרועותיו, רגליו, אבל לא יכול לעמוד עדיין, אפילו עם עזרה. בדיקת CT שעשה כדורסלן העבר אמנם חזרה תקינה, אבל יכול להיות שיהיו עוד בעיות קוגנטיביות בעתיד. למרות שלמאר עדיין מחובר לדיאליזה אחרי שכשלו ריאותיו, הוא מראה סימנים של שיפור. השחקן כבר לא מסתובב עם מסיכת חמצן ונושם מצוין", מסר גורם בבית החולים. המדור מאחל לך רק בריאות ואם נהיה לגמרי כנים, אנחנו עוד יותר מחכים לראות אותך ואת קלואי עושים קאמבק לוהט.

 

מקווים שתמשך להלחם כפרה
מקווים שתמשך להלחם כפרה

 

 קלואי אמנם לא יצאה לשאוף אוויר כבר שבוע, אבל אמא שלה קריס ואחותה קים, דווקא כן. פייר, בצדק:

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018