בלי חולצה
WOW!

בגיל 50: אליזבת' הארלי לוהטת בביקיני

אולי זה בגלל שנכנסנו למוד של חורף, שאנחנו מרשים לעצמנו לדחוף בצקים בלי הפסקה, אבל הטאלנטית מראה לנו שעונות השנה הן ממש לא תירוץ, כדי לרפד את הקיבה וחושפת גוף מעורר קנאה. אז מה הסוד שלה?

נכון שאם הייתה לנו אפשרות, היינו קונים את הקביים הכי גבוהות שאנחנו יכולים, כי נמאס לנו להרטב בשלוליות הענק ברחובות הגשומים, אבל שתדעו לכם חברים, שבחלקים אחרים של העולם אנשים הולכים בבגד ים. כן, בדיוק אותו בגד הים שאתם הלכתם איתו ממש לפני כמה ימים, רק  שהפעם, בתפקיד החתיכה התורנית שתחמם לנו את החורף נמצאת אליזבת' הארלי, שבגיל 50 נראית יותר טוב ממה שהמדור נראה בשנות העשרה המדהימות שלו. תהנו.

 

ערב טוב לי, אני מושלמת
ערב טוב לי, אני מושלמת

וזה הבקיני הסגול שלי
וזה הבקיני הסגול שלי

 

הארלי העלתה ביום ראשון האחרון לחשבון האינסטגרם שלה את התמונות שגורמות לנו פשוט לקנא בה. גם על הגזרה וגם על מזג האוויר, כן? אז איך היא שומרת על הגזרה? זה מה שהיא מספרת: "אם הג'ינס מרגיש עליי צמוד פתאום, אני מקצצת קצת. אם אני נשארת בבית בערבים, אני אוכלת ארוחת ערב מאוד קלילה. אני מאוד משתדלת ויוצאת מגדרי, כדי לאכול תפוח או איזה חטיף במקום עוגיה, ותמיד פותחת את היום שלי עם כמה ספלים של מים חמים. חוץ מזה, אני אוכלת די נורמלי, אבל משתדלת להימנע מאוכל מעובד וג'אנק". אז רגע, אולי לא היינו צריכים לאכול את הבורקס הזה על הבוקר?

נו איך אני?
נו איך אני?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018