ריחו"ל
טלנובלה בע"מ
ירח הדבש נגמר: למאר אודום מסלק את קלואי קרדשיאן
היחסים של קלואי ולמאר לא משעממים לרגע, כשהפעם על הפרק מגזין אמריקאי מדווח על האשמות מצדו של הכדורסלן לשעבר. ומי עוד מוסיפה שמן למדורה?

נכון, כששמענו שקלואי קרדשיאן (31) ולמאר אודום (35) ביטלו את הליכי הגירושים ביניהם ושקרדשיאן מבלה את רוב זמנה בבית החולים, כדי לתמוך בבעלה בנפרד, היינו די אופטימים, אבל נדמה כי הסיפור הזה רחוק מלהגמר.

 

מה יהיה הסוף?
מה יהיה הסוף?

על פי דיווחים מעבר לים, אודום גירש את קרדשיאן מחדרו בבית החולים כבר לפני כשבוע וחצי. אודום, שזקוק להשתלת כליה, מאושפז כרגע בבית החולים בלוס אנג'לס, ואתר Usweekly מדווח כי הוא ביקש מקיקי קצת ספייס. למה? מסתבר שמקורבים לשחקן הNBA לשעבר סיפרו לו, כי לדעתם קרדשיאן מנצלת את המשבר בשביל פרסום, וזה מה שגרם לו לרצות להיות לבד. אאוץ'.

 

אז לא לבנות על עונה חדשה של 'קלואי ולמאר'? (צילום: Gettyimages)
אז לא לבנות על עונה חדשה של 'קלואי ולמאר'?צילום: Gettyimages

 

ולא רק זה, מקורביו של אודום סיפרו לו כי קלואי נותנת טיפים לצלמי הפפראצי בנוגע להימצאה, על מנת שיתעדו את משפחת קרדשיאן, כשזו נכנסת ויוצאת מבית החולים. בנוסף, אודום מאמין כי קלואי לקחה את כל הקרדיט בנוגע להחלמה שלו ומנעה מחבריו ומשפחתו ביקורים בבית החולים.

 

ג'ו, אביו של אודום, טען השבוע באוזני אתר הרכילות TMZ שהוא לא הורשה לבקר את בנו. הוא טען כי זו הייתה אשמתה של קלואי שלא נתנה לו להיכנס לחדר בבית החולים, למרות שהוא הוטס ללוס אנג'לס במיוחד.

 

 

היה או לא היה?
היה או לא היה?

אך למרות כל ההאשמות הללו, מקורב סיפר בזמנו, כי לקלואי אין שום שליטה בנוגע למי נכנס או יוצא לבית החולים, והיא אפילו לא הייתה במתחם, כשאביו של אודום הגיע. המקורב אף מוסיף שלקרדשיאן "הייתה שליטה בביקורים רק כאשר אודום היה בתרדמת בבית החולים בנבאדה". זה נשמע כבר קצת יותר הגיוני. לבני המשפחה של השחקן הטענה הזו ממש לא מפריעה, כי הם טוענים שנאלצו לחתום על מסמכי סודיות ורק אז הורשו לראות את אודום.

 

ויש עוד מישהי שמצטרפת לפסטיבל - בת דודו של השחקן, שירי קלארק וויליאמס, אשר פירסמה את הסטטוס הזה בחשבון הפייסבוק שלה, ב-16 באוקטובר:

אחר הצהריים טובים לכל חברי הפייסבוק שלי, היו הרבה דיווחים שגויים בנוגע למצבו הבריאותי של בן דודי ואני רוצה שכולם ידעו שכן, הוא התעורר, אבל זה לא קרה עד שהמשפחה שלו הגיעה. לא, קלואי קרדשיאן לא עודדה אותו להתעורר, אלה היו הילדים שלו שקיבלו את תגובתו הראשונה. עכשיו המשפחה האמיתית שלו נמצאת איתו, ואני אמורה לחתום על כתב ויתור ולא לדבר עם נורת' ווסט, ילדה שאין לי שום עניין בה בשום צורה". מי שיציץ בדף הפייסבוק שלה כנראה יקבל את התחושה שהיא לא מחבבת במיוחד את משפחת קרדשיאן, שכן היא משתפת כתבות וידיעות שליליות עליהן בתדירות גבוהה.

 

צ'ילבות חדשות? שירי קלארק פותחת על קלואי
צ'ילבות חדשות? שירי קלארק פותחת על קלואי

כמו שזה נראה, די ברור שהמצב מסובך כרגע ונציגיה של קרדשיאן טרם הגיבו, אבל לנו לא נותר אלא לעקוב אחרי סאגת קרדשיאן-אודום ולקוות שהטוב ינצח. אנחנו רק עוד לא בטוחים מי הוא.

 

אנחנו מתים להיות זבוב על הקיר (צילום: gettyimages)
אנחנו מתים להיות זבוב על הקירצילום: gettyimages

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018