רכילות+
קטני
תמונה ראשונה: נועה תשבי חושפת את בייבי ארי
האמא הטרייה יודעת שלא כל המעריצים שלה בישראל הצליחו לגייס מספיק דולרים כדי לעשות לה פפראצי בבית החולים בלוס אנג'לס, ופינקה אותנו בתמונה של ארי המתוק. הוא עוד לא בן חודש וכבר אנחנו מאוהבים

אמנם ביקשנו במערכת שיממנו עבורנו טיסה ושהייה בלוס אנג׳לס - רק כדי שנוכל לברך מקרוב את האמא הטרייה, נועה תשבי, שילדה בתחילת החודש את בנה הבכור, אך לצערנו (הרב) לא קרה. איפה העיתונות החוקרת של פעם, איפה?

 

האמא המאושרת והתינוק המתוק. נועה תשבי וארי הקטן שלה
האמא המאושרת והתינוק המתוק. נועה תשבי וארי הקטן שלה

 

אז נכון שטכנית, פספסנו את היציאה הרשמית מבית החולים, ופפארצי בפארק כמו של ציון ברוך ויאנה יוסף לא ממש מתאפשר לנו ממרחק של אלפי קילומטרים, אבל תסמכו על תשבי שתפנק את המעריצים, וביניהם גם המדור כמובן, בתמונה ראשונה של ארי המתוק.

 

תשבי שיחררה הבוקר תמונה של בנה הבכור לעשרות אלפי העוקבים שלה וכתבה: "כל. הקלישאות. נכונות. הכאבים של הצירים. האהבה המיידית מהבכי הראשון.

ההזיה של לילות הנקה. שינה טרופה. הורמונים. אהבה. עייפות. אהבה עייפות וחוזר חלילה. שום דבר לא יכול להכין אותך לזה... לפני שלושה וקצת שבועות ארי נכנס לחיינו בסערה וכלום לא יהיה אותו הדבר. אני מן הסתם מפורקת מעייפות (דההה) אבל שנינו שמחים ובריאים. תודה לכל המתקשרים, המסמסים והעוקבים שהשאירו הודעות משמחות, תודה על הפרחים ועל האהבה. מסתגלת לסטטוס החדש, מאוהבת קשות, ושולחת אור ואהבה לכולם. שבוע מהמם שיהיה לנו".

 

גם המדור התאהב ממבט ראשון. יאללה, תממני לנו כרטיס לברית?


וכך זה נראה לפני (צילום: ענת מוסברג)
וכך זה נראה לפניצילום: ענת מוסברג

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018