רכילות+
ספרות עפה

צפו: גידי גוב הופך לדייל אוויר ללילה אחד

טסנו עם גידי גוב לפריז ועזרנו לו לחלק ליותר מ-200 נוסעים שחשבו שהם עולים על טיסה סטנדרטית, טאבלטים עם ספרים דיגיטליים של "עברית" במתנה מ"בזק". אז למה הנוסעים נבהלו, איך מסבירים את הכל בצרפתית ומי בכל זאת העדיף לישון כל הדרך?

מכירים את זה שאתם עולים לטיסה ורגע אחרי ההמראה אתם כבר נכנסים לפוזיציית שינה, שולפים את כיסוי העיניים, מורידים את הכיסא אחורנית ושמים אוזניות? אז זה בדיוק מה שלא הייתם צריכים לעשות, אם הייתם אתמול (א') על טיסת 743 של "ארקיע" לפריז. דקות אחרי שהמטוס עזב את הקרקע, כשהנוסעים עדיין חגורים בחגורות הבטיחות, נשמע קולו של גידי גוב במערכת הכריזה ואת מה שקרה אחר-כך, אי אפשר היה לנחש:

 

כתבת: אפרת וכטל, צילום: ליאור פז, עריכה: דפי מקל

כתבת: אפרת וכטל, צילום: ליאור פז, עריכה: דפי מקל

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

כן כן, כל הנוסעים (265 ליתר דיוק) בני המזל שהיו על הטיסה, זכו להפתעה כפולה: הראשונה בדמותו של גוב - שבואו נודה על האמת, היינו מוכנים לבלות איתו בכל מקום אז בטח ובטח שעל טיסה צפופה - והשניה, כשהזמר הכריז כי כולם מקבלים טאבלט מתנה, כולל 2,000 ספרים דיגיטליים מבית "עברית" הניתנים על ידי בזק בחינם ללקוחות האינטרנט שלה. פייר, שווה.

  

גידי גוב הוא סנטה קלאוס הישראלי (צילום: רונן טופלברג)
גידי גוב הוא סנטה קלאוס הישראליצילום: רונן טופלברג

גם את קוראת את "50 גווים של אפור"? (צילום: רונן טופלברג)
גם את קוראת את "50 גווים של אפור"?

גוב, שמתפקד בשנים האחרונות כפרזנטור חברת בזק, סיפר כי זו הפעם הראשונה שמפיקים מבצע בסדר גודל כזה. בהמשך, נזכר הזמר בימיו כילד אסתמטי, שהיה קורא ספר ביום ואמר כי הוא שמח לקחת חלק במתנה שגם מעודדת קריאת ספרים.

 

אבל האם הטאבלטים באמת יחליפו בסופו של דבר את ספרי הנייר? לדברי יפעת גולן-אולשביצקי מנהלת מחלקת הפרסום בבזק: "בעידן הדיגיטל בו אנשים נכנסים למיטה עם טאבלט, כשמחלקים לאנשים הטבה כזו יש סיכוי שהם יתחילו לקרוא ספרים דיגיטליים. אני מקווה שזה ימצא חן בעיניהם". המדור עדיין מתחזק מנוי בספרייה.


אבל למה לא שמרתם גם לנו אחד? (צילום: רונן טופלברג)
אבל למה לא שמרתם גם לנו אחד?

גידי הוא טייס המשנה הכי שווה במטוס (צילום: רונן טופלברג)
גידי הוא טייס המשנה הכי שווה במטוס

נראה לי שלוחצים פה (צילום: רונן טופלברג)
נראה לי שלוחצים פה

יאללה, איזה ספר את בוחרת? (צילום: רונן טופלברג)
יאללה, איזה ספר את בוחרת?

 

צילום: רונן טופלברג

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018