רכילות+
פרסום ראשון!

הכל זה מלמעלה: דודו אהרון ושיר רוזנבלום מאורסים

פרסום ראשון: סמסו המון מזל טוב ותוודאו שכתובת הדואר שלכם מעודכנת, כי הזמר והיוצר דודו אהרון החליט לשים מאחוריו את הפרשיה המשפחתית עם אמו, ציפורה, והתארס לבת זוגו, שיר רוזנבלום. אנחנו מחכים להזמנה שלנו, כן?

  

מזל טוב חמודים! דודו אהרון ושיר רוזנבלום
מזל טוב חמודים! דודו אהרון ושיר רוזנבלום

 

הזמר והיוצר דודו אהרון הציע הערב (ש') נישואין לבת זוגתו בשנתיים האחרונות, שיר רוזנבלום. ההצעה התרחשה במהלך חופשה של הזוג בקפריסין, לשם טסו כדי לחגוג את יום הולדתה ה-27 של רוזנבלום.

 

אהרון (31) ורוזנבלום הצהירו על אהבתם ביום הולדתו ה-30 של הזמר במהלך הופעה שלו ומאז הגיעו השניים צמודים לשלל אירועים, טיילו בחו"ל ואפילו חגגו יום הולדת מפרגנת לאמו של דודו, ציפורה. אבל הדרך לטבעת הייתה רצופה מכשולים, כשחתול שחור עבר ביניהם כאשר בתחילת השנה עלה שמו של אהרון לכותרות ולא במובן החיובי, כשציפורה התראיינה בתוכנית הרדיו של אליקו ״ערב ים תיכוני״ ברדיו לב המדינה, שם תקפה את בת זוגו של בנה וטענה שהיא זו שהרחיקה בינו לבינם ואפילו לא נתנה לה להיכנס ולבקרו בביתם החדש.

 

בימים יפים יותר. דודו אהרון, שיר רוזנבלום ואימא ציפורה (צילום: ארן חן צלמים)
בימים יפים יותר. דודו אהרון, שיר רוזנבלום ואימא ציפורהצילום: ארן חן צלמים

 

הפרשה קיבלה סיקור רחב בתקשורת וכללה שידור של טקס הסרת כישוף שנעשה בבית הוריו של אהרון. הריב המתוקשר גרר תגובות רבות ואפילו התערבות של חברים ואנשי מקצוע שהביעו את דעתם. סולחה רשמית אמנם לא נרשמה, אבל בכל זאת ביום הולדתה של האם, העלה דודו צילום של הפרחים ששלח בתוספת ברכה ש"אמא יש רק אחת".

 

אז נכון שאמא יש רק אחת, אבל הפעם בניגוד להתנגדויות קודמות, בהם העדיף את אמו על פני בת הזוג, החליט אהרון שהוא כבר ילד גדול ולא חייב להחזיק עוד את היד של אימא והוא יוצא לדרך חדשה, כשהעדיף לבקש את ידה של רוזנבלום.

 

נזכיר, שאהרון ניהל בעבר מערכת יחסים למעלה מתשע שנים עם יסמין גהרי ואחריה גם עם עידן צור, כשקשר זה החזיק מעמד שנתיים. בשנת 2014 הכיר אהרון את רוזנבלום דרך חברים משותפים והשאר היסטוריה. לפני כשנה הוא עזב את קריית עקרון ועבר להתגורר יחד איתה בגבעתיים. עכשיו רק נשאר לנו לחכות להזמנה. אתם מכירים את הכתובת שלנו, נכון?

 

הקיץ הזה תלבשי לבן (צילום: ענת מוסברג)
הקיץ הזה תלבשי לבןצילום: ענת מוסברג

הלב שלי שייך רק לאחת (דור מלכה)
הלב שלי שייך רק לאחתדור מלכה

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018