ריחו"ל
תפנית בעלילה

צפו: קאשה מתוודה שד"ר לוק לא אנס אותה

הזמרת מאשימה כבר שנים את המפיק המוזיקלי שהוא התעלל בה נפשית ומינית ובגלל זה היא מבקשת לצאת מהחוזה ביניהם, רק שעכשיו נחשף וידאו של קאשה, בו היא אומרת כי הוא מעולם לא נגע בה. אמת או שקר?

הפרשה שמטלטלת את עולם המוזיקה בימים אלו, ממשיכה לייצר עוד כותרות: אחרי שקאשה תבעה את המפיק המוזיקלי שלה, ד"ר לוק, על התעללות מינית ונפשית, ביקשה להשתחרר מהחוזה הדרקוני בו היא נתונה וסורבה, הפרשה מקבלת תפנית מאוד לא צפויה.

 

קלטת סודית שהודלפה לאתר הרכילות TMZ, מציגה את הזמרת כשהיא מעידה תחת שבועה בשנת 2011 ומספרת שמעולם לא נאנסה, הותקפה מינית או סוממה על ידי המפיק המוזיקלי דוקטור לוק. רגע, מה?

 

 

התצהיר ש-TMZ פירסמו, מציג את הזמרת ואמה, רוזמרי פטרישיה (גם זמרת בעברה), כשהן מכחישות קשר בלתי הולם בין קאשה למפיק עמו היא עובדת כבר עשור.

עם זאת, יש לציין, כי את הוידאו שלחו אנשיו של ד"ר לוק לאתר והוא גם ערוך מבחינה תכנית. אממה, את הקטע בו קאשה מישירה מבט למצלמה ואומרת כי ד"ר לוק מעולם לא התעלל בה, אפשר לראות בבירור.

 

למעשה, העדות הזו סותרת לגמרי את התביעה שהגישה קאשה לבית המשפט באוקטובר 2014, בה טענה שד"ר לוק סימם ואנס אותה למעלה מעשור, מה שהוביל לאשפוזים חוזרים ונשנים שלה במכוני גמילה. אז איך זה יכול להיות? הו. מארק גרגוס, עורך דינה של הזמרת, טוען שד"ר לוק הכריח אותה לשקר במספר הזדמנויות ואיים שיהרוס לה את הקריירה ויפגע בה ובבני משפחתה אם לא תכחיש שעברה תקיפה מינית. והזמרת, שחששה לחייה, נאלצה להסכים לטייח את הפרשה. "הוא בסך הכל טפיל פתטי", אמר גרגוס. "למעשה, הוא לא יותר מביל קוסבי של הדור שלנו. מעניין ששניהם שיחקו רופאים".

 

פעם הם היו בסטיז. קאשה וד"ר לוק (צילום: gettyimages)
פעם הם היו בסטיז. קאשה וד"ר לוקצילום: gettyimages

  

להזכירכם, בתחילת השבוע, הודיע בית המשפט לקאשה כי הבקשה שלה לסיים את החוזה עם ד"ר לוק לא התקבלה. באותו יום קאשה העלתה תמונה לחשבון האינסטגרם שלה ופנתה למעריצים כשכתבה: "אין לי מספיק מילים כדי להביע את ההערכה שלי. תודה זה לא מספיק, אבל זה כל מה שיש לי. מיליוני תודות נצחיות. התמיכה שקיבלתי הותירה את הפנים שלי נפוחות מרוב בכי. אני אוהבת את כולכם, אשחרר הצהרה ארוכה יותר בקרוב".

 

אנחנו מקווים שהכל יתברר בקרוב, אבל תכלס, השאלה האמיתית היא האם טיילור סוויפט תבקש את הצ'ק השמן שלה בחזרה?

 

ד"ר לוק. אז מה קרה שם? (צילום: gettyimages)
ד"ר לוק. אז מה קרה שם?צילום: gettyimages

תשמרי על עצמך (צילום: gettyimages)
תשמרי על עצמךצילום: gettyimages

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018