ריחו"ל
מפרה איזון

צייצה וחטפה: העובר של כריסי טייגן מעורר סערה ברשת

הדוגמנית בסך הכל רצתה לחלוק עם העולם שהיא נושאת ברחמה בת, רק שהעוקבים שלה פחות אהבו את ההתערבות שלה בבחירת מין העובר והציפו את הרשת בביקורות

ממש כמו בשיר של ביונסה, גם הדוגמנית כריסי טייגן יודעת שבנות שולטות בעולם. אולי בגלל זה היא בחרה שהילד הראשון שלה ושל בעלה, הזמר ג'ון לג'נד, יהיה בעצם ילדה. רגע, מה?

 

חמודים ומצפים. כריסי טיגן וג'ון לג'נד
חמודים ומצפים. כריסי טיגן וג'ון לג'נד

בראיון שנתנה היפיפייה למגזין People סיפרה טייגן על ההחלטה שקיבלה. "לא רק שאני נושאת ברחמי בת, בחרתי בה מתוך כמה עוברים! אני חושבת שג'ון יהיה אב נהדר לילדה קטנה. רק המחשבה עליהם יחד גורמת לי להתרגש. מגיע לו לקבל בת קטנה, מגיע לו סוג כזה של קשר". אבל אם נשים את ההתרגשות בצד, יש מי שלא נשארו אדישים לאמירות של הדוגמנית, שמודה כי התערבה בעצם בבחירת מין העובר. אנחנו מדברים כמובן על עוקביה בטוויטר, שהחלו להציף אותה בביקורת ושאלות פולשניות על ההפריה החוץ גופית שעברה.

 

כריסי הגיבה לרוב השאלות בסבלנות אין קץ, אולם בשלב מסוים החליטה שהיא רוצה שיצאו לה מהרחם - ויפה שעה אחת קודם. "זה כל כך מעניין", צייצה הדוגמנית. "דיברתי על זה כי אני אדם פתוח ורחב אופקים, אבל שכחתי שזה נושא שנוי במחלוקת. אני לא כועסת על אף אמונה ולא התכוונתי להעביר ביקורת על בחירות של אנשים אחרים. אני מתנצלת על כל שגיאות הכתיב, זו בטח התינוקת המהונדסת הארורה". יש לנו תחושת בטן שהם יהיו הורים נהדרים, אבל אין לדעת, אולי זו הלאפה המהונדסת שאכלנו לצהריים.

 

 

מעוררת סערה (צילום: gettyimags)
מעוררת סערהצילום: gettyimags

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018