בלי חולצה
לא רגועים
עירום וציוצים: קים קרדשיאן וקניה ווסט מסעירים את הרשת
היא העלתה עוד תמונת עירום לרשת וחטפה בדיחות על חשבונה והוא החל לצייץ בשמה ציוצים בוטים. אף פעם לא משעמם אצל קימייה - אבל, היי, לא תשמעו אותנו מתלוננים

לכבוד יום האישה הבינלאומי, קים קרדשיאן החליטה לפנק אותנו בתמונת עירום חדשה. לא, לא מדובר בתמונה שהעלתה קימי אתמול, אלא בתצלום טרי לכבוד היום המיוחד. אין מה להגיד, היא תמיד הייתה הבת המתחשבת במשפחה.

 

חזקה, עוצמתית, עצמאית וחלקה כצלופח
חזקה, עוצמתית, עצמאית וחלקה כצלופח

 

אבל אם חשבתם שהעירום של קים הוא הדבר המסעיר ביותר שקורה כרגע ברשת עוד לא ראיתם כלום. בט מידלר והמגיש הבריטי פירס מורגן ניצלו את חשבונות הטוויטר שלהם כדי להיכנס בכוכבת המתפשטת, כשמורגן, כמו הג'נטלמן הבריטי שהוא, כתב "קים, אני יודע שבעלך בחובות של יותר מ-50 מיליון דולר, אבל זה מגוחך. תרצי שאקנה לך בגדים?". מידלר, מצידה צייצה, שאם קימברלי מנסה להציג בפנינו איבר שעוד לא ראינו, היא צריכה לבלוע מצלמה. אל תנסו את זה בבית.

 

 

 

מספר שעות מאוחר יותר, קים החלה להגיב על הציוצים וגולשים חדי עין הבחינו שסגנון הכתיבה הבוטה לא ממש מתאים לכוכבת וכנראה שבעלה המטורללקניה ווסט, השתלט על החשבון שלה והחל להגיב בשמה. או זה, או שהכתיבה שלהם הפכה להיות דומה, ממש כמו שכלבים נהיים דומים לבעליהם עם הזמן.

 

אז מה היה לנו בשרשרת הציוצים? כל אלמנט שמאפיין את קניה: דיבורים על כסף ("אני בדרך להפקיד 53 מיליון דולרים בחשבון המשותף שלנו"), בגידות ("אל תציע בגדים לאישה נשואה, זה שיט שמתאים לאשלי מדיסון") וכמובן, דרישה לתמונות עירום מנשים בגיל העמידה. האם קימיה הופכים למפלצת דו ראשית או שמדובר בטעות תמימה של מחשב שנשאר פתוח במקום הלא נכון? נמשיך לעקוב.

 

 

מישהי איבדה שליטה על המקלדת
מישהי איבדה שליטה על המקלדת
 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018