רכילות+
הרשימה השחורה

די כבר: מצעד התמונות המאוסות ביותר של הסלבס באינסטגרם

סלבס יקרים, שימו לב: תפסיקו לחשוף קצת יותר ממה שתיכננו לראות, להסתיר את התינוק החדש שלכם, לחפור עם תמונות מהחופשה ולהציג מצג שווא של שגרת טיפוח וספורט בלתי אפשריים. נמאס לנו והגיע הזמן שתדעו את זה

אחרי שהשבוע עלו שתי תמונות עירום חדשות של קים קרדשיאן שעוררו סערה ודיון בקרב הסלבס על הגבולות האינטימיים של הרשתות החברתיות ואיפה באמת נמתח הגבול, הרמנו את הכפפה והחלטנו להוציא קיטור ולהגיד לסלבס שלנו: "די! נמאס לנווווווו". קבלו את הרשימה השחורה של האינסטגרם ואת הטיפים שלנו לאיך עושים את זה נכון.

 

1. נמאס לנו מהגב של התינוק שלכם

 

שיואוו איזה עורף יפה, רואים שהוא קופי של האימא. לא באמת.
שיואוו איזה עורף יפה, רואים שהוא קופי של האימא. לא באמת.

 

למה זה מאוס?

התרחבה המשפחה? יופי, בשעה טובה. מאמינים בעין הרע? זה בסדר, מותר לכם. אבל תחליטו מה אתם רוצים, כי לעלות רק תמונות של התינוק החדש מהגב, זה לא עושה שום דבר ובטח לא כשמצלמים את הקצה של הראש שלו כמו יאנה יוסף עם אלה אנדראה הקטנטנה שלה. כל מה שאתם עושים בתמונות האלה זה רק לשמן את מכונת המציצנות והסקרנות שלנו עוד יותר. אתם סתם מתגרים וזה לא יפה בכלל.

 

איך בכל זאת עושים את זה נכון?

תגידו, אתם לא מפחדים שכשהילד יגדל, הוא יחשוב שחשבתם שהוא מכוער ובגלל זה דאגתם להסתיר את פניו? יאללה תפרגנו לו ולנו בתמונה אמיתית. ורק שתדעו, עין הרע לא מבדילה בין הפרונט לבק.

 

 

2. נמאס לנו מזוגות דביקים

 

תשמרו לנו משהו לדמיון. הזוגות הדביקים של הביצה
תשמרו לנו משהו לדמיון. הזוגות הדביקים של הביצה

 

למה זה מאוס?

לא היו יותר מאושרים מאיתנו כשיהודה לוי ושלומית מלכה החליטו "לצאת מהארון" ולחשוף את הזוגיות שלהם קבל עם ועדה בתמונה באינסטגרם במהלך חופשה רומנטית בלונדון אבל זו רק הייתה יריית הפתיחה לעוד שלל תמונות רומנטיות ודביקות של השניים. אגב, אם זה מנחם את לוי ומלכה הם לא היחידים שלא מקבלים מאיתנו לייק בכל פעם שהם דואגים לתעד עוד רגעי אהבה מופלאים ואינטימיים.

 

אז בבקשה תשמרו לנו משהו לדימיון, ורגע לפני שאתם לוחצים על "פרסם" תחשבו שוב אם זה מה שאנחנו רוצים לראות. ועוד דבר, אל תשכחו שכל הפוצי מוצי שלכם יישאר מתועד לנצח ויחמם את דפי האייטמים שלנו, גם אחרי שכבר הפרדתם כוחות.

 

איך בכל זאת עושים את זה נכון? 

לא מצלמים בכל רגע אינטימי, אבל כן נו, גם ציניקנים כמונו מבינים לפעמים שיש פשוט זוגות מאוהבים שטוב להם ביחד וכפי שאמרה את זה בעבר הוגת הדעות והפובליציסטית ע.אברגיל: "מי שלא טוב לו יום טוב לו".

 

3. נמאס לנו מאובר חשיפה

 

למה לשמור אם אפשר לחשוף?
למה לשמור אם אפשר לחשוף?

 

למה זה מאוס?

כשהשף אייל שני ניסה לתרץ את התמונה ההיא בה חשף את איבר מינו, הוא אמר שהכל נעשה בתום לב ושהוא בכלל לא ידע שהשמוליק שלו מציץ. אנחנו לא ממש קנינו את ההסבר הזה כי נו, מי באמת שולף את הטלפון בשירותים ציבוריים, מצלם ומפרסם. נכון שאנחנו אוהבים לדעת הכל אבל גם לנו מסתבר יש גבולות אדומים שעדיף שלא היינו רואים וכן, אקי אבני, אנחנו מדברים גם עלייך. להעלות תמונה של הבת החדשה שלה מגיחה אל אוויר העולם הישר מתוך הרחם של אשתך, זה בהחלט משהו שהיינו שמחים שייוותר באלבום המשפחתי או לפחות באיזה עמוד של הנשיונל ג'אוגרפיק.

 

איך בכל זאת עושים את זה נכון?

יש דברים שפשוט לא צריכים לקרות, באמת שאין דרך יותר יפה להסביר את זה.

 

 

4. נמאס לנו מאימוני הכושר שלכם

 

אני רק אניח את המשקולת כאן לידי ואעשה איזה סלפי אחד. או מאה.
אני רק אניח את המשקולת כאן לידי ואעשה איזה סלפי אחד. או מאה.

 

למה זה מאוס?

בסדר, הבנו, זה לא רק שאלוהים חנן אתכם בגוף מושלם, אתם גם עובדים קשה בחדר הכושר, בטיילת, בבית ואפילו בחופשה על חיטוב הגוף ואם אפשר תוך כדי חיוך עם קבוצת חברות להרמת המוראל אז מה טוב. אבל באימא שלכם, אולי פשוט תתרכזו בלהתאמן?

 

איפה הימים ששמנו על עצמו איזה טייץ מהוה, נעלי ספורט שחורות וחולצה מימי הקייטנה והלכנו לקרוע את התחת? בינינו, תודו שאתם סתם לובשים את הבגדים היפים (שקיבלתם במתנה), מורחים קילו מייק אפ עמיד לזיעה ובתכלס, השריר היחיד שאתם מזיזים הוא שריר הזרוע המורמת בשביל הסלפי.

 

איך בכל זאת עושים את זה נכון?

עובדים קשה, מתלבשים כדי שיהיה לכם נוח ואם אתם ממש רוצים תמונה, אז תפרגנו תמונה אמיתית עם פנים אדומות וגוף נוטף זיעה - רק ככה נאמין לכם.

 

 

5. נמאס לנו משגרת הטיפוח שלכם

 

כבר באים למרוח עליכם בוץ מארגז החול
כבר באים למרוח עליכם בוץ מארגז החול

 

למה זה מאוס?

תשמעו, לא סתם אצל הקוסמטיקאית יש דלת והיא סגורה כשאתם שם. כמו שאתם לא מעלים לנו תמונה שלכם עושים מפשעות (ולא, בבקשה אל תתחילו), כך גם אין שום צורך לתעד כשמוציאים לכם שחורים או כשמורחים לכם דם על הפרצוף. הדבר תקף גם כשמורחים לכם זהב על הפנים ולא, לא אכפת לנו כמה זה עולה וכמה זה שיא הטרנד עכשיו.

 

איך בכל זאת עושים את זה נכון?

אתם רוצים לפרגן לקוסמטיקאית שלכם ולייחצן אותה? תעלו פשוט תמונה של "אחרי" הטיפול, עם עור זוהר ומעורר קנאה ואתם מוזמנים בשמחה להוסיף המלצה שהכל בזכות ידי הפלא שלה. אנחנו לא יודעים אם נאמין לכם, אבל לפחות לא נפחד לדפדף יותר באינסטגרם.

 

 

6. נמאס לנו מהחופשות מנקרות העיניים שלכם

 

ארזתם לבד? הסלבס מסביב לעולם
ארזתם לבד? הסלבס מסביב לעולם

 

למה זה מאוס? 

באופן כללי, אנחנו ממש לא עפים על תמונות באינסטגרם של אנשים שטסים לחופשה מנקרת עיניים מעבר לים וכל צ'ק אין בנתב"ג גורם לנו להתכווץ בכיסא המשרדי שלנו, אבל זה כמובן מחמיר כשאנחנו מרפרשים את הפיד ומגלים את מירי בוהדנה מקפצת בביקיני במלדיביים או את עדי הימלבלוי אוכלת אננס על החוף בתאילנד. זה לא שאנחנו צרי עין, אבל אנחנו יודעים שהחיים שלכם תותים, לא צריך לזרות לנו עוד מלח.

 

איך בכל זאת עושים את זה נכון?

נסו "לצאת מהקופסא". עוד צ'ק אין בלונדון או תמונה מתחת למגדל אייפל ממש לא ראויים בעינינו אבל, שחזור של "טיסת השוקולד" או סלפי מתחנת המשטרה בבנגקוק זה כבר סיפור אחר לגמרי.

 

 

7. נמאס לנו שאתם תוקעים פחמימות

 

בתיאבון חמודים, אנחנו נאכל את הפריכית שלנו בחושך
בתיאבון חמודים, אנחנו נאכל את הפריכית שלנו בחושך

 

למה זה מאוס?

כי בתכלס אנחנו לא באמת קונים את זה שאתם אוכלים פחמימות ריקות. להצטלם עם סופגניה או המבורגר זה נחמד, אבל אנחנו רוצים לעלות שלב ולקבל הוכחות חותכות או סרטון שיוכיח לנו שלא סתם עשיתם לנו טיזינג וגרמתם לנו ליפול על המקרר בזמן שאתם מחליקים בקלות אל תוך הסקיני.

 

איך בכל זאת עושים את זה נכון?

מזמינים אותנו לארוחת צהריים, על חשבונכם כמובן ונותנים לנו גם להזמין קינוח כשאתם רק צופים מהצד. בכל זאת, המצלמה מוסיפה חמש קילו.

 

 

8. נמאס לנו מתמונות הביקיני המושלמות שלכן

 

כולן יפות כולן חכמות וכולן בביקיני קטן
כולן יפות כולן חכמות וכולן בביקיני קטן

 

למה זה מאוס?

אנחנו חלילה לא מצפים מהכוכבות שלנו להפסיק לפרסם תמונות שלהן בביקיני בחוף הים או במסיבת בריכה נחשקת, אבל היינו מאוד שמחים שיחד עם כל תמונה שתתפרסם, הם יעשו גילוי נאות ויגלו לנו באיזה פילטר הן משתמשות. סליחה על החשדנות, אבל אנחנו מעדיפים אמת בפרסום.

 

איך בכל זאת עושים את זה נכון?

אם כבר ביקיני אז שיצורף לזה דולפין ברקע או לפחות צ'ק אין על סט הצילומים של "ספורטס אילוסטרייטד", כי עם כל הכבוד לבריכה בוילה שלכם או בחוף מציצים, לנו זה כבר קצת נמאס.

 

 

9. נמאס לנו מהבטן ההריונית שלכן

 

די מה זה מאמי את בהיריון או שסתם אכלת חמין?
די מה זה מאמי את בהיריון או שסתם אכלת חמין?

 

למה זה מאוס?

כי יש כוכבות שפשוט מיצו את כל ההאשטאגים האפשריים והרגישו שהן חייבות להמציא את עצמן מחדש, אז הן גילו שאין כמו היריון בשביל לרענן קצת את האינסטגרם שלהם. נכון, נטלי דדון? סתם, את יודעת שאנחנו חולים עלייך, אבל בואי נודה באמת המרה - כולנו מכירים נשים היריוניות ואנחנו לא ממש קונים את האושר העילאי הזה. וואלה לא ידענו שהקאות הבוקר והבצקות פוסחות על סלביות. צלמו את זה, נראה אתכן.

 

איך בכל זאת לעשות את זה נכון?

פלא הבריאה הוא אכן דבר מדהים ואנחנו שמחים בשמחתכם על הרחבת המשפחה, אבל אנא הפסיקו לנצל את העובר החדש בשביל עוד לייק. אולי פשוט תחכו לאיזו הצעה נחשקת מחברת אופנה או משער מגזין ואז יהיה לכן לפחות תירוץ? וואו, יצא לנו ממש מריר...

 

10. נמאס לנו מהניים-דרופינג שלכם

 

 

למה זה מאוס?

כשוין דיזל מעלה תמונה של גל גדות זה דבר אחד, אבל כשניקול ראידמן מעלה סלפי מתרגש עם קריס ג'נר זה כבר דבר אחר. כשאנחנו האנשים הפשוטים, פוגשים סלב ברחוב, גל חום מציף את גופנו וההתרגשות בשיאה, אבל היינו מצפים מסלב להיות סלב ולא להתרגש כאילו הוא בן תמותה רגיל. לחשוב על נועה תשבי האלילה שלנו הולכת ומבקשת ממיק ג'אגר סלפי זה פשוט לא נתפס בעינינו.

 

איך בכל זאת עושים את זה נכון?

דואגים להתמנגל איתם כמו שצריך ואז משכנעים אותם להעלות את התמונה בעמוד שלהם - בפאסון. ככה גם העוקבים שלכם יקפצו וכולנו יודעים, שבסופו של דבר, זו השאיפה האמיתית שלכם בחיים.

 

רוצים עוד? הנה מצעד התמונות שעשו לכם את השנה באינסטגרם:

 

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018