ריחו"ל
מחבקים את המצוף

אז והיום: מה קרה לכוכבי "משמר המפרץ"?

השבוע החלו צילומי הסרט שמבוסס על הסדרה המיתולוגית, מה שאומר שזה בדיוק הזמן להיזכר בכוכבים הגדולים עם בגדי הים הקטנים. אז מי הצליח לצאת מסוכת המציל אל העולם האמיתי ומי אוכל חול עד היום?

סדרות טלוויזיה מהניינטיז הן כמו מחלת מין: בדיוק ברגע בו חשבתם שנפטרתם מהן, הגירוד המטריד חוזר אנד דה נקסט ת'ינג יו נואו - האחיות טאנר מרצדות לכם על המסך. זה קרה עם "צער גידול בנות" ויקרה בעוד זמן לא רב עם "משמר המפרץ", שחוזרת לחיינו בסערה עם קאסט צעיר ורענן, שאוחז ביכולות משחק מפוקפקות וגוף שנראה מעולה בבגד ים אדום.

 

לרגל חזרתה של התוכנית המיתולוגית בדמות סרט חדש, חזרנו לחופים המוכרים, לזכרונות הטובים ולהילוך האיטי של המצילות רצות על שפת הים, ובדקנו איפה הכוכבים של פעם מסתובבים היום. סתם, שנוכל לספר לקלי רורבאך ו זאק אפרון מה צופן להם עתיד.


צריכה למלא נעליים גדולות ובגד ים קטנטן. קלי רורבאך (צילום: splashnews)
צריכה למלא נעליים גדולות ובגד ים קטנטן. קלי רורבאךצילום: splashnews

 

משמר המפרץ בזמנים יפים יותר (צילום: gettyimages)
משמר המפרץ בזמנים יפים יותרצילום: gettyimages

 

דיוויד האסלהוף AKA מיץ' ביוקנן

 

 

אז: הסדרה החלה את דרכה בשנת 1989, אך בוטלה אחרי עונה אחת בלבד כיוון שהייתה, ובכן, גרועה. דיוויד האסלהוף, שהופיע קודם לכן בסדרה "אביר על גלגלים", הרגיש שהפוטנציאל העצום לא מוצה, הפך להיות מפיק בפועל והחזיר את עלילות המצילים המסוקסים אל המסך בשנת 1991.

 

למעשה, עוד לפני שזכה בתואר מציל, האסלהוף טיפח קריירת פופ מרשימה והיה כוכב בגרמניה בשנות ה-80. ב-31 בדצמבר 1989, רגע אחרי שהחומה הופלה וגרמניה אוחדה, הוא הופיע בברלין מול קהל שמנה מיליון בני אדם. ההופעה הייתה רגע מכונן בחייו של דיוויד ושל מיליון גרמנים שמסתכלים היום לאחור ותוהים מה הם עישנו שם באייטיז. מאז הוא פעל רבות לשימור שיירי החומה והיה אחד המתנגדים הבולטים לבניה מסחרית על שאריות הקיר והקריירה שלו.

 

עוד ברזומה: ממש כמו עוף החול, גם מיץ' ביוקנן הוא ציפור אש נדירה שקמה לתחייה. האסלהוף הבין שהעולם לא מעוניין בכוכבי עבר מזדקנים, והצטלם עם בנותיו הצעירות לתוכנית הריאלטי "Meet the Hasselhof". בין לבין הספיק להשתכר עד כדי איסור עלייה למטוס ולשפוט בתוכנית ריאלטי. ואתם חשבתם שאין חיים מחוץ לחופי לוס אנג'לס.

 

איפה תמצאו אותו היום: על הסט של משמר המפרץ, הסרט. כן כן, בגיל 63 ה"הוף" מצטרף לקאסט הצעיר של הסרט ועומד לרוץ בהילוך איטי על החוף. שלא תגידו שלא הזהרנו אתכם.


 (צילום: GettyImages imagebank)
צילום: GettyImages imagebank

 

פמלה אנדרסון AKA סי גיי פרקר

 

לכולם היה את הפוסטר הזה בשנות ה-90. פמלה אנדרסון בתפקיד סי ג'יי פרקר
לכולם היה את הפוסטר הזה בשנות ה-90. פמלה אנדרסון בתפקיד סי ג'יי פרקר

 

אז: אם יש מישהי שחייבת את הקריירה שלה לבגד הים האדום, זו פמלה אנדרסון, שעד אז, היתה בעיקר כוכבת קנדית די אלמונית. השחקנית, שעשתה חיל בעיקר על שערי פלייבוי, נבחרה לרוץ (בהילוך איטי כמובן) לצידו של האסלהוף וקיבלה את התפקיד הנחשק של סי ג'יי פרקר.

 

עוד ברזומה: שלל קלוז אפים על החזה המפואר ששינה את גודלו לאורך השנים.

 

 

אחרי שהתוכנית ירדה מהמרקע, פאם הייתה האישה היחידה שהצליחה להישאר בתודעה הציבורית. מה היא עשתה כדי שזה יקרה? קלטת סקס, נישואי בזק לגברים שזקוקים למקלחת, מספר לא מבוטל של צילומי עירום, סדרות חביבות ומטופשות למדי ("VIP" ו-"Stacked" שהמדור עדיין רואה בלופ) והשתתפות בבית הקברות של הסלבס הידוע גם בשמו "רוקדים עם כוכבים". אכן, סטנדרטים גבוהים. במקביל הצליחה פאם למצב את מעמדה כאחת האקטיביסטיות הבולטות בהוליווד למען זכויות בעלי החיים.

 

איפה תמצאו אותה היום: לא ברור איפה היא נמצאת, אבל מה שבטוח - היא שם בלי בגדים. בין אם זה על השער האחרון של פלייבוי, או כשהיא חוגגת את היותה בריאה, אנדרסון מעדיפה להסתובב כביום היוולדה. אנחנו הכי בסדר עם זה.


מבינים למה היו עושים עליה קלוז אפ? (Getty images)
מבינים למה היו עושים עליה קלוז אפ?Getty images
 

 

דיוויד שרבט AKA מאט ברודי

 

זה לא שאנחנו לא אוהבים את עדי עזרא, אבל דיוויד שרבט לוהט במיוחד (צילום: gettyimages)
זה לא שאנחנו לא אוהבים את עדי עזרא, אבל דיוויד שרבט לוהט במיוחדצילום: gettyimages

 

אז: המציל הכי חתיך בסדרה (אנחנו כתבנו אז אנחנו רשאים להחליט) ומי שכבש את ליבנו בשנים 1992-1996 בעזרת לסת מסותתת, חזה שרירי וניחוח צרפתי.

 

עוד ברזומה: גם לאחר שהפסיק לרוץ על החוף, שרבט לא התרחק מקהל היעד שלו וכיכב בעוד שתי עונות ב"מלרוז פלייס", בתפקיד קרייג פילד. בין לבין הוא גם ניסה לפתח קריירת שירה בצרפת. אה, ויש גם את הסיפור הזה שהוא יצא עם בר רפאלי במשך ארבע שנים. יפה לו.

 

איפה תמצאו אותו היום: בעיקר בהשקות פח, כשהוא מתפקד כבעלה של ברוק ברק, אושיית טלויזיה ואחת המגישות הידועות של ערוץ E בעברה. מה שכן, הוא עדיין לוהט. 

 

 

יסמין בלית' AKA קרוליין הולדן

 

מבינים את צ'נדלר. יסמין בלית' בימיה הטובים (צילום: gettyimages)
מבינים את צ'נדלר. יסמין בלית' בימיה הטוביםצילום: gettyimages

 

אז: הפנטזיה הבלתי מעורערת של גברים עם עומק ש"לא כזה אוהבים בלונדיניות". בלית' היפה הגיעה לסדרה כאחותה של סטפני (בגילומה של אלכסנדרה פול שמיד נגיע אליה) וכבשה את המרקע בשלל רגעים של הילוך איטי.

 

זוכרים את כל הפעמים בהן ג'ואי וצ'נדלר מ"חברים" עוצרים את נשימתם כשהיא רצה על המסך? אז מסתבר שההתלהבות עברה גם לחיים האמיתיים והשחקנית יצאה עם מת'יו פרי ב-1996. לאחר שהשניים נפרדו והיא עברה גמילה מאלכוהול, בלית' הכירה גבר ששווה להביא הביתה לארוחת שישי: בעל מועדון חשפנות בשם פול סריטו, אותו הכירה בתוכנית הגמילה. "אומרים שלא כדאי להתחיל מערכת יחסים בשנה הראשונה של הגמילה, במיוחד עם מישהו שנמצא בה, אבל פול ואני התאהבנו מיד". שמישהו יביא סמרטוט, הפכנו לשלולית גדולה של וודקה.

 

הכוכבות הבלתי מעורערות של משמר המפרץ. פול, בלית' ואנדרסון (צילום: gettyimages)
הכוכבות הבלתי מעורערות של משמר המפרץ. פול, בלית' ואנדרסוןצילום: gettyimages

 

עוד ברזומה: נראה שהאדם היחיד שהתלהב מכישורי המשחק של בלית' הוא המפיק המנוח אהרון ספלינג, שליהק אותה לאופרת הסבון "טיטאנים". למרבה הצער, הסדרה החדשה ירדה מהמסך פחות מעונה אחת אחרי שעלתה. אה, והיא גם נבחרה לאחת מ-50 הנשים היפות בעולם של מגזין "פיפל".

 

איפה תמצאו אותה היום: בלית' היא חד וחלק הטרגדיה של "משמר המפרץ" - ב-2001 היא נעצרה על נהיגה תחת השפעה של אלכוהול, כשבחיפוש נמצאה ברכבה שקית קוקאין, דבר שהוביל למעצרה ופרסום תמונה מזעזעת שלה מתא המעצר, כשפניה הרוסות כתוצאה מהסמים. מאז הקריירה שלה נחרבה, ויסמין שלנו נעלמה. לנו לא נותר אלא לבהות בתמונות שלה מאז ולקוות שהיא לא גמרה באיזה טריילר פארק עם עוד וויט טראש שנפלו כמוה.

 

איך נפלו שיכורים, סליחה, גיבורים (צילום: splashnews)
איך נפלו שיכורים, סליחה, גיבוריםצילום: splashnews

 

אלכסנדה פול AKA לוטננט סטפני הולדן

 

אלכסנדרה פול נראית מעולה. לקח עבור כל אותן בנות שמרגישות שהן צריכות לעשות סיליקון - זה יחזור לרדוף אתכן (צילום: gettyimages)
אלכסנדרה פול נראית מעולה. לקח עבור כל אותן בנות שמרגישות שהן צריכות לעשות סיליקון - זה יחזור לרדוף אתכןצילום: gettyimages
 

 

אז: האחות הרצינית של קרוליין ואחת הנשים היחידות שלא טרחו להכניס שתלי סיליקון לחזה לאורך כל השנים שלה על החוף. אתם קראתם לה שטוחה, אנחנו חושבים שהיא היתה אי של שפיות.

 

עוד ברזומה: למרות שבמהלך השנים שלה במשמר המפרץ היא אף פעם לא נחשבה לשחקנית גדולה (הגיעה מדוגמנות), או לפיגורה לוהטת (כאמור, שטוחה), פול דווקא שיחקה לאורך השנים בעשרות סרטי וסדרות טלוויזיה, שהמנעד העצום שלהן נע בין "מלרוז פלייס" ל"מד מן". תחליטו בצד של מי אתם.

 

איפה תמצאו אותה היום: קרוב לוודאי שבכלא. פול היא אקטיביסטית ידועה בהוליווד ונעצרה עשרות פעמים על הפרעות סדר בהפגנות הרבות בהן היא לוקחת חלק. בין הנושאים החמים על הפרק: בעלי חיים, איכות הסביבה, שוויון זכויות לזוגות חד מיניים והמלחמה בעיראק. כבר אמרנו שהיא מגוונת.

 

כרמן אלקטרה AKA לני מקנזי

 

דניס רודמן משוגע! כרמן אלקטרה  (צילום: gettyimages)
דניס רודמן משוגע! כרמן אלקטרה צילום: gettyimages

 

אז: טארה לי פטריק היתה שחקנית ודוגמנית אמריקאית שאף אחד לא הכיר. ואז היא שינתה את שמה לכרמן אלקטרה, הופיעה על שער מגזין פלייבוי והשאר היסטוריה.

 

עוד ברזומה: היא ניסתה את מזלה בשירה בזמן שיצאה עם פרינס. לאחר כשלון צורם, הבינה שעדיף לה להישאר על המסך ולא באולפן ההקלטות, והיא הופיעה בשוברי קופות כמו "מתקפת הכריש הדו ראשי", "סרסור קטן" ו"רוצה להיות כוכבת פורנו". יש סיבה טובה לכך שלא שמעתם עליהם מעולם. למעשה, שיא התהילה של השחקנית הגיע כשנישאה לשחקן הכדורסל דניס רודמן, שביקש להתגרש ממנה לאחר תשעה ימים בלבד.

 

סתם, אנחנו באמת רעים. ראיתם אותה ב"מת לצעוק" ו"מת לצעוק 4" ועוד שלל מביכונים כמו "דיזסטר מובי". לפחות השם שלו מעיד על עצמו. אפילו מערכת יחסים עם סיימון קאוול לא עזרה לקריירה המדשדשת שלה, והיום היא מתפרנסת מחלטורות בתוכניות ריאלטי.

 

איפה תמצאו אותה היום: קרוב לוודאי שבבית, מחכה לטלפון ממלהק תכנית ריאליטי פח חדשה שבה היא תוכל לפדח את עצמה בתמורה לעוד רגע מול המצלמות.

 

ניקול אגרט AKA סאמר קווין

 

 

אז: במשך 45 פרקים, ניקול אגרט היתה בין השחקניות הטובות (באמת!) שרצו על החוף, ונהנתה מתדמית "הבת של השכן". למרבה הצער, כל מי שזוכה לככב בסדרה שדימוי גוף הוא חלק כל-כך אינטגרלי בה, לא יכולה להימנע ממשקעים נפשיים. וכך, אגרט עשתה את השתלת החזה הראשונה שלה בגיל 20 וכשהבינה כי טוב, חזרה לשולחן הניתוחים, כשהפעם גם מצלמה של ערוץ E מתעדת את התהליך.

 

עוד ברזומה: הופעות אורח בסדרות "מי הבוס?", "סמוך על צ'ארלס" ו"נשואים פלוס". לאחר שהבינה שזה לא יקרה, עברה לריאליטי וכיכבה בשלל פחונים, ביניהם "Celebrity Fit Club" והרוסט של דיוויד האסלהוף.

 

איפה תמצאו אותה היום: אחרי שפשטה את הרגל ב-2013, מעריציה יכולים לחפש אותה ברחבי לוס אנג'לס, שם היא מסתובבת בין מסיבות ימי הולדת של ילדים עם אוטו גלידה מדוגם בשם Scoops. גם זו קריירה.

 

 

ניקול אגרט היום. ונסיים בזה (צילום: gettyimages)
ניקול אגרט היום. ונסיים בזהצילום: gettyimages

 

ג'ייסון סימונס, AKA לוגאן פולאר

 

ג'ייסון סימונס ואלכסנדרה פול. מעניין אם היא נאבקה גם בשבילו (צילום: gettyimages)
ג'ייסון סימונס ואלכסנדרה פול. מעניין אם היא נאבקה גם בשבילוצילום: gettyimages

 

אז: התוספת הגברית החדשה והמסוקסת לקאסט, הגיעה בדמות בלונדיני לוהט עם מבטא אוסטרלי בשנת 1994.

 

עוד ברזומה: כלום ושום דבר. טוב, זה לא לגמרי נכון, הוא שיחק בכמה הצגות שוליות ובסרטים עצמאיים שאף אחד לא שמע עליהם מעולם.

 

מה שכן, בשנת 2008 סימונס יצא מהארון, סיפר שהוא גיי והתחתן עם בן זוגו, השחקן האירי ג'ון אוקלאהן ויש להם ילד חמוד בשם אודין שהם אימצו מאוגנדה. בראיון למגזין אוסטרלי, סיפר שעל הסט ידעו על נטייתו המינית והיו "נהדרים לגבי זה".

 

איפה תמצאו אותו היום: שאלה ממש טובה. אם תגלו, סמסו לנו.


 (צילום: gettyimages)
צילום: gettyimages

 

ג'ינה לי נולין AKA נילי קפאשו

 

אז: המחליפה הרשמית של פמלה אנדרסון בתפקיד הבייב התורנית. אז נכון, היא כיכבה על שער מגזין פלייבוי, אבל תודו שאם רק היינו אומרים "ג'ינה לי נולין" בלי תמונה, לא היה לכם מושג במי מדובר.

 

עוד ברזומה: למה לכתוב אם אפשר להראות לכם? צפו:

 

 

איפה תמצאו אותה היום: בין הופעת אורח אחת לשנייה בשלל תכניות כמו "התכנית של הווארד סטרן", "אפקט הפחד", "ריבועים הוליוודיים" ועוד, היא מעבירה הרצאות על הספר שכתבה על המאבק במחלת השימוטו.


הסדרה בימים שאף אחד כבר לא עקב אחרי הדמויות המתחלפות והעלילה המופרכת (צילום: gettyimages)
הסדרה בימים שאף אחד כבר לא עקב אחרי הדמויות המתחלפות והעלילה המופרכתצילום: gettyimages

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018