ריחו"ל
לא מפתיע

עכשיו זה רשמי: בריטני ספירס צרכה סמים קשים

כולנו יודעים שהזמרת עברה אי אלו תקופות קשות בחייה והשמועות סביב שימוש בחומרים אסורים היו בכל מקום. עכשיו יש להן אישור. כאילו היינו צריכים משהו רשמי אחרי שראינו את הקרחת

לזכור ולא לשכוח. בריטני בימים קשים (getty images)
לזכור ולא לשכוח. בריטני בימים קשיםgetty images

 

שנת 2007 הייתה הגרועה ביותר בחייה של בריטני ספירס וככזו, היא ממשיכה לרדוף אותה עד היום. אנחנו לא מדברים על ההשגחה הקפדנית, תרופות ההרגעה והביקורים הקבועים של רשויות הרווחה, אלא על כותרות שממשיכות לצוץ ולהבהיר לנו עד כמה חמור היה המצבה של בריט בריט.

 

סם לופטי, מי שהיה מנהלה האישי של ספירס בשנים 2007-2008 תבע אותה בשנה שעברה, כיוון שלטענתו, הזמרת לא שילמה לו עמלות בתקופה בה עבד עבורה. לפי השופטים, חייה של בריטני הגיעו לשפל חדש. "היא עברה גירושים, מלחמת משמורת על הילדים, נתק מהוריה ושימוש בסמים". ספירס ביקשה מלופטי לנהל אותה והוא הסכים בתנאי שתתן לו להרכיב צוות לעצמו, ובתנאי שתפסיק להשתמש בסמים. למעשה, סם הגדיל לעשות וביקש להשתמש בכלבים מיוחדים שיבואו לרחרח בביתה של בריטני ולוודא שהיא נקייה לחלוטין.

 

מיותר לציין שהבטחותיה של בריטני נשכחו כשמנת הקוק הראשונה עשתה דרכה במעלה האף של הזמרת, ולפי כתב התביעה שהוגש בבית משפט בקליפורניה, באחת הפעמים היא נרדמה במגרש חניה מרוב שהייתה מסוממת. זוכרים את הימים בהם היא הייתה מודל לחיקוי? גם אנחנו לא.

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018