רכילות+
טעם מר

אמא של דודו אהרון: "אלך לכלא ולא תהיה חתונה"

רק אתמול התבשרנו כי הזמר דודו אהרון הציע נישואים לזוגתו בשנתיים האחרונות, שיר, אבל אם חשבתם שאמא של החתן המיועד קיבלה את הבשורות בשמחה, אתם טועים. ציפורה אהרון לא עצרה את עצמה ושחררה תגובה קשה המכוונת אל בנה וארוסתו. "אני הולכת להיכנס לכלא ולא תהיה חתונה". האזינו לשיחה המוקלטת

 

 

מודים, לא ציפינו לתגובה כזו. דודו, ציפורה ושיר בימים יפים יותר (צילום: ארן חן צלמים)
מודים, לא ציפינו לתגובה כזו. דודו, ציפורה ושיר בימים יפים יותרצילום: ארן חן צלמים

 

פחות מיממה אחרי שהתבשרנו כי הזמר דודו אהרון הציע נישואים לבת זוגו, שיר רוזנבלום, מגיעה תגובתה של אמו של הזמר ולא, היא ממש לא הולכת לקחת חלק בהכנות. בתגובה שנתנה ציפורה אהרון היא משחררת כעסים ומכריזה "לא תהיה חתונה".

 

דודו ושיר, רגע לפני הסערה
דודו ושיר, רגע לפני הסערה
כל אמא שמחה לקבל את ההודעה שהבן שלה מתחתן. ובכן, כמעט כל אמא. ציפורה אהרון, אמו של הזמר דודו אהרון, שחשפה בחודשים האחרונים לתקשורת את יחסה הקר (בלשון המעטה) כלפי ארוסתו של בנה, שיר רוזנבלום, לא חוזרת בה מדבריה, להפך:

 

״חתונה לא תהיה כל עוד אני עוד בחיים. אז מה אם יש הצעת נישואין? הוא לא יתחתן בלעדיי. אתה לא יודע מי זאת אמא של דודו. חתונה לא תהיה. מה זה טבעת היום? זה כמו שאתה הולך וקונה טבעת של שקל. אני הולכת להיכנס לכלא ולא תהיה חתונה. אני אוכל ואשתה שם, אבל חתונה לא תהיה. אני אלך איתה ראש בראש".

 

אמש (ש') אמרה החמות לעתיד: "הבן שלי לא אשם זו היא. אחרי שבאתי והיא לא הכניסה אותי הביתה? אתה רוצה שאני אקח כלה כזו? נראה לך? כל עוד אני חיה, לא יהיה לה סיכוי. הוא לא יודע לכבד את אמא. הילד הזה יעשה לי התקף לב. על גופתי המתה, אני אמות והוא לא יתחתן איתה. אני היום הולכת שמה כסף ומתפללת בבית הכנסת. היום מתחתנים ומתגרשים למחרת, אז מה אם הוא הציע לה? טבעת זה כמו הנעליים שלי שאני זורקת לפח הזבל. תכתוב הכל. הוא חי באשליות. אני רוצה שהוא לא יהיה זמר. לא רוצה את הפרסומת. אני רוצה לקלקל לו עכשיו. מה שהוא השיג אני רוצה להרוס״.


ציפורה אהרון (צילום: אמיר מאירי)
ציפורה אהרוןצילום: אמיר מאירי

להזכירכם, המשולש הלא רומנטי נחשף לפני מספר חודשים, לאחר שציפורה אהרון פתחה בלינץ' תקשורתי חסר תקדים נגד החברה של בנה, שיר, ואף קראה לה  "שק של נחשים". הזמיר מקריית עקרון בחר לדבוק באהובתו, שיר, ובין אמא ציפורה לדודו היה נתק שנמשך מספר שבועות.

 

עם זאת, לכבוד יום הולדתה ה-64 של אמו, הוא שלח לה פרחים ואנחנו היינו בטוחים שבזכות הפתק היפה שכתב לה, בו אמר "אמא יש רק אחת" תהיה סולחה ושמעכשיו הכל יתנהל על מי מנוחות. כאמור, מסתבר ששלציפורה אהרון יש תכניות אחרות בשביל הבן שלה.


דודו עם אמא ציפורה ואביו, משה (צילום: ארן חן צלמים)
דודו עם אמא ציפורה ואביו, משהצילום: ארן חן צלמים

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018