ריחו"ל
איבד את זה
מה ישו יגיד? קניה ווסט עף על עצמו
הזמר הגיע לתכניתה של אלן דג'נרס לראיון כיפי וקליל, אבל במהרה הפך הרגע הטלוויזיוני למונולוג הזוי ומטריד שהוסיף עוד נדבך לאישיותו הבעייתית של ייזוס. צפו

ושום מילה על טיילור סוויפט (gettyimages)
ושום מילה על טיילור סוויפטgettyimages

 

כשזה מגיע לקניה ווסט, העולם נחלק לשניים: צד אחד חושב שהפרסונה המגלומנית של ווסט מוצתה, שמדובר בהצגה אחת גדולה ומדובר בגבר קשוח מבחוץ, אך רכרוכי כאפרוח מבפנים. החלק שני טוען שמדובר בנרקסיסט מטורף ומשיחי שחושב, באמת ובתמים, שהוא מתנת האל לאנושות. אחרי הריאיון אצל אלן דג'נרס, אנחנו נוטים להצטרף לצד השני.

 

ווסט בן ה-38 התארח אצל דג'נרס, ודיבר על קים קרדשיאן, טוויטר וילדים. הריאיון התדרדר במהרה למחוזות טום קרוז בתוכנית של אופרה והראפר החל לדבר על כך שהעולם נמצא בתקופת רנסאנס, הרצון שלו לעזור לאנושות ומארק צוקרברג. "יש לי רעיונות שיכולים להפוך את המין האנושי לטובים יותר". אתה יודע מה לא הופך את העולם למקום טוב יותר? להמשיך את שושלת קרדשיאן.

 

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

אחרי שמאס בשאלות של אלן, קניה פצח בנאום חוצב להבות על הוריו, הדרת שחורים ופיקאסו. "אנחנו גרגיר בתוך היקום ואנחנו מנסים להפיל אחד את השני במקום לעזור. "אני רועד מלדבר על זה ומרגיש שאני יכול לשנות ולעזור. יש לי את הכישורים לעשות את זה. אני צריך להיות מייקל ג'קסון כדי לפתוח שערים לאלה שיגיעו אחרי שאני אמות. לכן קוראים לי קניה המשוגע". מצטערים לבשר לך את זה, אבל אתה באמת קצת משוגע.

 

כנראה שהיא אחראית ללא מעט מהטירוף הזה. ווסט וקים קרדשיאן (צילום: Gettyimages)
כנראה שהיא אחראית ללא מעט מהטירוף הזה. ווסט וקים קרדשיאןצילום: Gettyimages

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018