רכילות+
סיבוב חדש

הסיפור הבלתי ייאמן של שימי תבורי

עוד סיפור אחד של אהבה? כפי שדווח הבוקר ב"ידיעות אחרונות", הזמר התגרש לאחרונה מאשתו הרביעית וכבר הפציע ברבנות ת"א עם בת זוג חדשה אותה הכיר בפייסבוק, הטוענת כי הוא אבי אחת מבנותיה שנולדה כתוצאה מרומן קצר שניהלו לפני 25 שנה. וואו!

באמת תהינו לאן נעלמת. שימי תבורי (צילום: ניר פקין)
באמת תהינו לאן נעלמת. שימי תבוריצילום: ניר פקין

 

אצל שימי תבורי אף פעם לא משעמם: תבורי התייצב שלשום במחלקת רישום לנישואים ברבנות בתל־אביב יחד עם בת זוג שאיתה הוא יוצא בחודשים האחרונים. לא ברור אם השניים אכן נישאו, אך כן ידוע שתבורי התגרש לאחרונה מאשתו הרביעית, תושבת לוס־אנג'לס העשירה סילביה זיו. בשנים האחרונות לנישואיהם השניים בקושי התראו, אחרי שרשות ההגירה האמריקאית סירבה לאשר לו ויזת כניסה לארצות־הברית.

 

תבורי ובת זוגו, מספרים החברים, הכירו זה את זה בפייסבוק. "היא סיפרה לו פרט מדהים שהשאיר גם אותנו בשוק". הפרט המדהים הוא שלפני 25 שנה ניהלו השניים רומן קצר, ולדברי בת הזוג, תבורי הוא אבי אחת מבנותיה. בעקבות המידע הזה תבורי יצר קשר עם הבת, והוא מתראה איתה כמעט מדי יום.

  

מתפלל לעוד ילד? (צילום: יואל בינמו)
מתפלל לעוד ילד?צילום: יואל בינמו

 

וזה לא הכל. תבורי הפציע ברבנות עם זקנקן וכיפה שחורה, וחבריו הקרובים אומרים שהוא נמצא בעיצומו של תהליך התחזקות. "הוא חזר בתשובה והשיל המון ממשקלו", מספרים החברים. "הוא ביטל 32 הופעות וגם עם ילדיו הוא לא בקשר. הוא החליף את מספר הטלפון שלו ועומד למכור את הווילה שלו בבית דגן. עכשיו הוא מתגורר עם בת הזוג שלו בדירתה בצפון תל־אביב".

 

יואל בן אמו, אמרגנו וחברו הטוב של תבורי זה שלושים שנה, מספר: "שימי מסתגר בביתו, אמר לי שאני לא חבר שלו יותר, ביקש שאוריד מהאינטרנט את האתר הרשמי שלו, אמר שהוא לא רוצה יותר להופיע. כשביקשתי שיעשה בדיקת אבהות, הוא סירב ואמר שלא צריך. מהצד זה נראה כמו כישוף. ניסיתי לדבר עם שימי המון פעמים, וגם חברים אחרים ניסו. אבל הוא לא נותן לאף אחד להגיע אליו. עם זאת, הוא התקשר אליי כדי לבשר לי שהתחתן עם החברה שלו אתמול. אני לא משוכנע שזה נכון".

 

תבורי, בבקשה תעשה לנו סדר.

"אני לא מעוניין להתראיין. האישה הזאת היא אהבת חיי ושימותו כל הקנאים. מותר לאמן לקחת פסק זמן. מתוכננת לי הופעה גדולה באוגוסט".


שימי ובתו בת אל (צילום: ענת מוסברג)
שימי ובתו בת אלצילום: ענת מוסברג

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018