ריחו"ל
קורע לב

נחשף: מכתב ההתאבדות של האקסית של ג'ים קארי

כמעט שנה אחרי שקתריונה ווייט שמה קץ לחייה, נחשף מכתב ההתאבדות שלה ובו, בן היתר, היא כותבת גם לשחקן, שהיה בן זוגה. "אני יכולה לנסות ולאחות את לבי השבור, אבל אין לי את הרצון לעשות את זה". לכל הפרטים

היו יחד שלוש שנים. ג'ים קארי וקתריונה ווייט בימים יפים יותר
היו יחד שלוש שנים. ג'ים קארי וקתריונה ווייט בימים יפים יותר

 

פרטים חדשים על התאבדותה של קתריונה ווייט, מי שהייתה זוגתו של השחקן ג'ים קארי (54) ושמה קץ לחייה לפני עשרה חודשים בגיל 28, פורסמו הלילה (ד') בארצות הברית. כזכור, ווייט וקארי ניהלו מערכת יחסים של שלוש שנים לסירוגין, וחלקים ממכתב ההתאבדות שלה, בהם היא פונה לקארי, הגיעו לאתר TMZ.

 

"אני פשוט לא מתאימה לעולם הזה. עברתי שלושה ימים ולא האמנתי שאתה לא פה. אני יכולה להסתובב עם לב שבור ולנסות לאחות אותו. אני יכולה, אבל אין לי את הרצון לעשות את זה הפעם. אני מצטערת אם הרגשת שאני לא שם בשבילך. ניסיתי לתת לך את הצדדים הטובים שבי", אמרה ווייט.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

קתריונה, ששמה קץ לחייה ימים ספורים לאחר שמערכת היחסים הגיעה לקיצה, המשיכה וכתבה: "אני לא מבינה בענייני קבורה. אתה המשפחה שלי וכל מה שתחליט לעשות יהיה נכון. בבקשה תסלח לי... אני פשוט לא מתאימה לעולם הזה". עוד התגלה שווייט גנבה משככי כאבים שנרשמו לקארי, לאחר שהמשטרה מצאה הודעות טקסט ששלח לה ובהן שאל איפה הכדורים שקיבל לטיפול בכאבי גב מהם סבל.

 

אחרי מותה של קתריונה, שחרר קארי הצהרה לתקשורת ובה אמר: "אני המום ועצוב. היא היתה פרח אירי עדין וחביב ובעל רגישות רבה מדי לאדמה הזאת, שבה לאהוב ולהיות נאהבת זה כל מה שנוצץ. לבי יוצא למשפחתה וחבריה וכל מי שאהב אותה ודאג לה. כולנו נפגענו מברק".

 

סוף עצוב
סוף עצוב

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018