ריחו"ל
OMGaga

הלם: ליידי גאגא וארוסה נפרדו

אם כל המפלצות וארוסה, השחקן טיילור קיני, שוברים את הכלים (ואת ליבנו) ומפרקים את החבילה, אחרי חמש שנות זוגיות. גאגא חלקה עם המעריצים את כאב הלב שלה: "טיילור ואני תמיד האמנו שאנחנו נשמות תאומות. כמו לכל הזוגות יש לנו עליות וירידות ואנחנו לוקחים הפסקה. בבקשה תתמכו בנו"

הכינו את הממחטות, כי הפעם מדובר בשברון לב אמיתי: ליידי גאגא (30) וארוסה, השחקן טיילור קיני (35) נפרדו אחרי חמש שנות זוגיות, כך דווח באתר TMZ.

 

כבר לא. ליידי גאגא וטיילור קיני (צילום: gettyimages)
כבר לא. ליידי גאגא וטיילור קיניצילום: gettyimages

 

השניים הכירו על סט צילומי הקליפ לשיר "You and I" בשנת 2011 כשקיני היה תפוס חזק חזק, מה שלא הפריע להם לפצוח בזוגיות ולהתארס בפברואר 2015. מקורב לבני הזוג סיפר שהשניים פירקו את החבילה בתחילת החודש, אבל לא ברור מי היה זה שיזם את סיום הקשר.

 

שמועות על פרידה אפפו את בני הזוג בתקופות שונות לאורך מערכת היחסים שלהם, אולם התחזקו בשבוע שעבר כאשר גאגא תועדה במאליבו כשהיא לא עונדת את טבעת האירוסין המאסיבית שלה.

גאגא וקיני בימים שמחים יותר
גאגא וקיני בימים שמחים יותר

 

בחודש אפריל האחרון סיפר מקור עלום לאתר "Hollywood life" שמערכת היחסים עלתה על שרטון. "גאגא וטיילור רבים כמו חתול ועכבר. נראה כאילו האירוסין

הוסיפו הרבה לחץ לקשר, ולוחות הזמנים הצפופים שלהם לא תורמים לסיפור. גאגא כבר מוכנה לילדים, אבל טיילור עוד לא שם".

 

הבוקר (ד') העלתה גאגא לחשבון האינסטגרם שלה את התמונה הבאה וכתבה: "טיילור ואני תמיד האמנו שאנחנו נשמות תאומות. כמו לכל הזוגות יש לנו עליות וירידות ואנחנו לוקחים הפסקה. שנינו אמנים שאפתנים שמקווים להתגבר על לו"זים עמוסים ואלפי קילומטרים כדי להמשיך את האהבה הפשוטה שמיד חלקנו. בבקשה תתמכו בנו. אנחנו בדיוק כמו כולם ומאוד אוהבים אחד את השניה. 

 

 

 

טיילור חושף סודות על הליידי שלו (שם הכל התחיל)? 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018