רכילות+
מהפך!

חדשה בפסגה: גל גדות עקפה את בר רפאלי

ברבור אמנם הייתה במשך שנים הישראלית הכי נעקבת באינסטגרם, אבל אז הגיעה גל גדות בתפקיד וונדר וומן והזכירה לכולנו שהיא פה כדי להישאר. אז איך היא הצליחה לעשות את זה? כל הפרטים - בכתבה

 

מברוק! גל גדות היא הישראלית הכי נעקבת באינסטגרם (צילום מסך)
מברוק! גל גדות היא הישראלית הכי נעקבת באינסטגרםצילום מסך

 

זה לקח זמן לא מבוטל, ונכון, בר רפאלי נהנתה להיות הישראלית הכי נעקבת באינסטגרם, עם 2.3 מליון עוקבים, וגם בואו נודה באמת, החזיקה בטייטל הישראלית הכי מצליחה מעבר לים. אבל, לא עוד. גל גדות, עקפה את רפאלי, ורק בתחילת מסע יחסי הציבור לסרט בכיכובה, היא כבר זינקה ל 2.4 מליון עוקבי אינסטגרם נלהבים. אחרי הכל - היא וונדר-וומן.

 

אז נכון שלברבור יש את ההקלה הזו שהיא אוטוטו יוצאת לחופשת לידה, כשהיא עתידה ללדת בכל רגע ובעיקר מבלה בארץ ישראל הקטנה, בעוד שגדות קופצת בין מקום למקום, מפזזת בתוכניות אירוח ומגיעה לשטיחים אדומים, שהם קצת יותר סטייל מקניון באר שבע (לא שיש לנו בעיה עם עיר הבירה של הדרום, אבל אתם יודעים).

 

 

כנראה שהעוקבים של שתיכן רומנטיים בנשמה (צילום מסך)
כנראה שהעוקבים של שתיכן רומנטיים בנשמה

הכלבה של גל גונבת את ההצגה (צילום מסך)
הכלבה של גל גונבת את ההצגה

אוווו נמסנו משתיכן (צילום מסך)
אוווו נמסנו משתיכן

 

אז מה תמצאו אצל כל אחת מהן בחשבון, שאולי יעזור לכם להבין, איך הצליחה וונדר וומן להעפיל לפסגה? כמו שאתם יודעים, רפאלי משתמשת באינסטגרם ככלי שיווקי, כדי להעביר למעריציה את מה שקורה בחייה, כמו תמונת המקלון המפורסמת שהודיעה לעולם בפתח השנה האזרחית החדשה שהיא בהריון ראשון, אבל גם גדות לא משתמשת באינסטוש רק לצרכים מקצועיים וחושפת לנו רגעים משפחתיים ואפילו את אלמה הקטנה. וכן, אנחנו לגמרי מקווים ואפילו די בטוחים שרפאלי תלמד ממנה ותעלה לנו תמונות של הבת הטרייה, בכל זאת, היא לא תתאפק מלהכין תמונות מפוצלות ולהשוות בין אם לבת.

 

אז מי יותר דומה לאימא לפי הפרופיל? (צילום מסך)
אז מי יותר דומה לאימא לפי הפרופיל?

מה עוד? שתיהן חושפות את העבודה על הגוף. אבל בעוד שגדות לא מפרסמת תמונות ביקיני, רפאלי מתענגת על הימים שהיו, כשהיא מעלה שוב ושוב תמונות tbt, ומתרפקת על זכרונות עבר, מעלה שערים יוקרתיים אליהם הצטלמה לפני מספר שנים, ועדיין מפרגנת לנו גם בתמונות של הבטן ההריונית, פלוס הכיתוב המתוסכל על געגועיה ל"קוביות". אצל גדות תמצאו גם תמונות tbt מסט צילומים, אך באווירה שונה - בהם גדות מתגעגעת לצוות וליום הספציפי, מאשר לגופה באותו הרגע הנתון.

 

מי מתאמנת ומי סתם מצטלמת? (צילום מסך)
מי מתאמנת ומי סתם מצטלמת?

מתרפקות על זכרונות עבר (צילום מסך)
מתרפקות על זכרונות עבר

 

גם בסנאפ צ'ט השתיים פעילות, רק בעוד שבר מעלה דברים כאחת העם, לגדות יש פילטרים משלה, שהאנשים הרגילים יוכלו לרגע לחוש כוונדר וומן בעצמם עם הסנאפ של הכתר. גם החברות הטובות מקבלות מקום של כבוד, ובזמן שאצל גדות מדובר ביעל גולדמן ורותם סלע ובעיקר בחבריה החדשים מהוליווד, אצל רפאלי תמצאו שוב ושוב את עדי רונן שחולקת איתה בטן הריונית וכמובן את שאר החברות הטובות, ביניהן כמובן אימא ציפי, סנדרה רינגלר ושלי גפני.

 

אצל גדות, חוץ מתמונות של עצמה, תמצאו גם משפטי השראה לחיים ותמונות של אנשים שהיא מעריצה ומעריכה. בסופו של דבר, לנו, כל זה מראה שאין שום צורך להשוויץ בגוף הביקיני שוב ושוב, ובעיקר שהעוקבים לא אוהבים שמזכירים להם תמונות מפעם, אלא רוצים את ההווה ולראות איתכן את העתיד, אז ברבור תרשמי לפנייך את הטיפים שלנו - כי אנחנו בטוחים שתמונה מחדר הלידה עם הבייבי הטרייה לגמרי תעלה אותך על הגל. אנחנו עוקבים.

חלום שלנו שבר תעלה סנאפ של וונדר וומן (צילום מסך)
חלום שלנו שבר תעלה סנאפ של וונדר וומן

אפילו העוקבים של ציפי לא עזרו לעקוף את עירית, אימא של גל (צילום מסך)
אפילו העוקבים של ציפי לא עזרו לעקוף את עירית, אימא של גל

מוקפות בחברים (צילום מסך)
מוקפות בחברים
גל ובר לא שוכחות את החברים מהבית (צילום מסך)
גל ובר לא שוכחות את החברים מהבית

מה שבטוח שתיכן מעוררות את הקנאה שלנו בצורה שווה (צילום מסך)
מה שבטוח שתיכן מעוררות את הקנאה שלנו בצורה שווה

 

  

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018