ריחו"ל
יוצא לחופשי
אחרי שבע שנים: בנו של מייקל דאגלס השתחרר מהכלא
בנו של השחקן, שישב בכלא על סחר בסמים, השתחרר לאחר שנים בהן בילה מאחורי הסורגים. "המערכת מתעלמת מהמחלה שנקראת התמכרות ומתייחסת למכורים ביד קשה", כתב בעבר בבלוג שלו

התפוח לא נפל רחוק מהעץ. מייקל וקמרון דאגלס (gettyimages)
התפוח לא נפל רחוק מהעץ. מייקל וקמרון דאגלסgettyimages

 

קמרון דאגלס, בנו בן ה-37 של השחקן מייקל דאגלס, השתחרר מהכלא, אחרי שריצה כמעט שבע שנות מאסר. מגזין "people" דיווח שקמרון, שהיה אמור להשתחרר בשנת 2018, שוהה כעת בבית מעבר - מסגרת מיוחדת שמותאמת לאנשים במצבו וכוללת גם הליך גמילה מסמים ואלכוהול.

 

נזכיר, כי בשנת 2010 נגזרו על קמרון חמש שנות מאסר, בגין סחר ואחזקת הירואין וסחר בקריסטל מת'. אחרי שהודה בסחר בסמים בין כותלי הכלא, הוטל עליו עונש של שנתיים נוספות. בשנת 2013 נכשל בבדיקת סמים שנערכה לאסירים, ובילה שנתיים בבידוד. הוא כתב לאתר Huffington Post על תחושותיו לגבי המאסר ושיטת הענישה בארצות הברית.

 

אתם קולטים שקירק עדיין חי?  (gettyimages)
אתם קולטים שקירק עדיין חי? gettyimages

 

"בארצות הברית יש חצי מיליון בני אדם שממש כמוני, הולכים לישון מאחורי סורג ובריח הלילה, רק בגלל הפרה של חוק הסמים. בתי הכלא שלנו מלאים

בעבררייני סמים לא אלימים...המערכת מתעלמת מהמחלה שנקראת התמכרות ובמקום היא מתייחסת למכורים ביד קשה מאוד, יותר מאשר כלפי עבריינים אמיתיים".

 

מייקל לא התכחש לבנו הסורר והתייחס למאסר בטקס פרסי האמי בשנת 2013. "מובן שבהתחלה הייתי מאוכזב מאוד מהבן שלי, אבל הגעתי לנקודה בה אני מאוכזב מאוד מהמערכת. בארצות הברית מתגוררים חמישה אחוזים מאוכלוסיית העולם ו-25 אחוזים מכלל האסירים בעולם".

 

אנחנו מקווים שהם יגדלו קצת יותר טוב. מייקל, קתרין זיטה ג'ונס והילדים מייקל דילן וקאריס זיטה (צילום: עידו ארז)
אנחנו מקווים שהם יגדלו קצת יותר טוב. מייקל, קתרין זיטה ג'ונס והילדים מייקל דילן וקאריס זיטהצילום: עידו ארז

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018