ריחו"ל
הגיעו להסכם

זה נגמר: ג'וני דפ ישלם לאמבר הרד 7 מיליון דולר

"מערכת היחסים שלנו הייתה לא יציבה לעתים, אך תמיד מלאה באהבה", אמרו ג'וני דפ ואמבר הרד בהצהרה משותפת שהוציאו לאחר השגת ההסכם, שנחתם לבסוף אחרי מאבק גירושין קשה ומתוקשר, ובמסגרתו הוחלט שהשחקן ישלם להרד שבעה מיליון דולר

אחד ממאבקי הגירושים המתוקשרים והמלוכלכים ביותר של השנים האחרונות הגיע היום (שלישי) לקיצו לאחר שנקבע כי ג'וני דפ (53) ישלם שבעה מיליון דולר לאמבר הרד (30).

 

אחרי השגת הפשרה, הוציאו היום השניים הצהרה משותפת: "מערכת היחסים שלנו הייתה מלאה בתשוקה ולא יציבה לעתים, אך תמיד מלאה באהבה. אף צד לא שיקר בבית המשפט ממניעים כלכליים, ומעולם לא הייתה כוונה לפגיעה פיזית או נפשית. אמבר מאחלת לג'וני את כל הטוב שבעולם, ותתרום חלק מהכסף שתקבל לצדקה".

 

ההסכם הושג לאחר שורה של האשמות קשות שהפנתה הרד כלפי דפ. בעדות שנתנה היא סיפרה שנהג להכות אותה לאורך כל מערכת היחסים שלהם, והציגה תמונות של חבלות קשות על פניה וגופה. "הוא היה כועס ועויין כלפיי, השפיל אותי ואיים עלי בכל פעם שפקפקתי בסמכות שלו או לא הסכמתי איתו", סיפרה. "יש לו פיוז קצר. לעיתים קרובות הוא פרנואידי והמזג שלו מפחיד אותי, כי פעמים רבות הוא הוכח כמסוכן פיזית עבורי. הרגשתי איום ממשי על חיי".

 

מצאו פתרון. הרד ודפ
מצאו פתרון. הרד ודפ

דפ, ששהה אז באירופה, הכחיש את הטענות וסירב לשלם את דמי המזונות שהרד דרשה. בהצהרה שנמסרה מטעמו למגזין "אס וויקלי", הגיבו אנשיו של דפ על ההאשמות נגדו: "ג'וני לא יגיב לשום סיפורים שקריים, רכילות או מידע כוזב בנוגע לחייו האישיים. הוא מקווה שהנישואים הקצרים יגיעו לסיום במהרה".

 

עורכי הדין של השניים ניסו למצוא פתרון שיהיה מקובל על שני הצדדים, ואחרי משא ומתן ארוך הגיעו לפשרה. בתחילת השבוע פורסם תיעוד בו נראה השחקן מתפרץ על זוגתו ומנפץ כוסות זכוכית במטבח ביתם המשותף. הסרטון אינו קביל בבית המשפט, אולם הצליח לשנות את דעת הקהל על השחקן, שהיה אחד האהובים ביותר בהוליווד.

 

סוף לסאגה. הרד בימים הקשים
סוף לסאגה. הרד בימים הקשים
 

לאורך כל הפרשה זכה דפ לתמיכה נרחבת מחברים ומזוגתו הקודמת ונסה פאראדי, שטענו כי מדובר בעלילת דם של רודפת בצע נגד גבר שלא הרים יד על אישה מימיו.

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018