ריחו"ל
יו גו גירל!

שנה שנייה ברציפות: ג'ניפר לורנס השחקנית הכי מרוויחה בהוליווד

מגזין "פורבס" מפרסם את רשימת השחקניות שהרוויחו הכי הרבה בשנת 2016 וממקם שוב את כוכבת "משחקי הרעב" במקום הראשון. ומי המעושרות שדורגו אחריה ברשימה? כנסו

לא תזרקי איזו עצם? ג'ניפ רלורנס מעושרת (צילום:AFP)
לא תזרקי איזו עצם? ג'ניפ רלורנס מעושרתצילום:AFP

 

יש אנשים שקמים בבוקר, מחכים לאוטובוס, מעבירים כרטיס בכניסה למשרד ויוצאים כעבור שמונה שעות (במקרה הטוב) עם משהו מת בעיניים. בדיוק עבורם פרסם מגזין פורבס את רשימת 10 השחקניות הרווחיות ביותר לשנת 2016, כאלה שעבדו כמה חודשים, וקיבלו סכום שיאפשר להן לקנות מדינה קטנה ולהעביר את שאר השנה בבטן-גב על יאכטה באיים הקנריים.

 

בראש הרשימה עומדת ג'ניפר לורנס (26), שכבשה את הפסגה גם בשנה שעברה והרוויחה מה-1 ביוני 2015 ועד ה-1 ביוני 2016 סכום נכבד של 46 מיליון דולרים. מדובר בהישג נאה בהתחשב בעובדה שג'ני הרוויחה רק חצי מיליון דולר על תפקידה בסרט הראשון בסדרת "משחקי הרעב", והיא האישה הצעירה ביותר ברשימה. אחריה, עם הון שנתי של 33 מיליון דולרים, נמצאת מליסה מקארתי (45).

 

קפיצת מדרגה מהמטבח של סוקי. מליסה מקארתי (getty images)
קפיצת מדרגה מהמטבח של סוקי. מליסה מקארתיgetty images

 

למקום השלישי הגיעה סקרלט ג'והנסון (31), שהכניסה לכיסה 25 מיליון דולרים, אשר חלק נכבד מהם הגיע מהקמפיין לחברת "דולצ'ה וגבאנה" בו היא מככבת. מיד אחריה נמצאות ג'ניפר אניסטון עם 21 מיליון דולרים, פאן בינגבינג, השחקנית הסינית היחידה ברשימה, שהרוויחה 17 מיליון דולרים, שרליז ת'רון, איימי אדמס, ג'וליה רוברטס, מילה קוניס ודיפיקה פדוקון, שחקנית בוליוודית שהגיעה לרשימה עם 10 מיליון דולרים בלבד. אנחנו כלל לא ירוקים מקנאה.

 

נעים להכיר. דיפיקה פדוקון (gettyimages)
נעים להכיר. דיפיקה פדוקוןgettyimages

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018