בלי חולצה
איזה גבר

אתם בוחרים: מיהו הגבר הסקסי ביותר בישראל?

אספנו עבורכם גם השנה רשימה מקומית משלנו, של הגברים הכי לוהטים בסביבה, כשרק אחד מהם יזכה בתואר "הגבר הכי סקסי בישראל 2016". מי זה יהיה? אתם קובעים

 

מישהו צריך לעשות את העבודה הקשה
מישהו צריך לעשות את העבודה הקשה

 

בשנה שעברה התחלנו מסורת מכובדת של בחירת הגבר הסקסי של Pplus, ואתם בחרתם בדוגמן והשורד רון אלוף, שהצליח לעקוף בסיבוב אפילו גברים ותיקים בביצה כמו יהודה לוי ורן דנקר. בלי ששמתם לב, עוד פעם הגיע הרגע הזה בשנה לבחור יורש חדש לתואר ואנחנו כמובן נותנים לכם, הגולשים, את זכות הבחירה. אגב, שימו לב, אף אחד מהגברים הלוהטים של שנה שעברה לא נמצא ברשימה השנה. למה? כי אנחנו באים לפנק, לפנק, לפנק.

 

אז מי יהיה הגבר הסקסי של Pplus? הצביעו לסקר בסוף הכתבה.

 

 

כי מבחינתנו הוא יכול ללבוש רק את המדליה: אורי ששון

 

זו המדליה שלך או שאתה סתם שמח לראות אותי? אורי ששון (צילום: אמיר מאירי)
זו המדליה שלך או שאתה סתם שמח לראות אותי? אורי ששוןצילום: אמיר מאירי

 

למה? באמת יש צורך להסביר למה? כי אנחנו לא מרגישים שיש פה שאלה בכלל. הנציג החדש בביצה, הג'ודוקא האולימפי, אורי ששון (26), כבש אותנו בסערה כשהפגין גוף חטוב, חיוך ממיס, נימוסים של ילד טוב ירושלים והמון אהבה שהוא נתן לכלבלב החדש שלו ולאחיינים שלו. לומר את האמת, מבחינתנו אין צורך בסקר והוא הזוכה במקום הראשון, אבל זו לא דיקטטורה ואנחנו מוכנים לשמוע מה יש לכם להגיד. עד אז, אם לא אכפת לכם, אנחנו נדמיין אותו עושה לנו איפון על המזרון. ועזוב, אתה ממש לא צריך ללבוש את החלוק שלך. תודה.

 

כי אין על גבר במדים: תומר קפון

מתות להפשיט ממך את המדים. תומר קפון (צילום: אלירן אביטל)
מתות להפשיט ממך את המדים. תומר קפוןצילום: אלירן אביטל

 

למה? כי מאז שיהודה לוי נכנס לחיינו בתור ג'אגר ב"יוסי וג'אגר", לא נמצא יורש ראוי לכריזמה מלאת הצ'ארם של החייל החתיך על המסך. ומהרגע שתומר קפון (31) הגיח ב"תאג"ד", ידענו שהגיע הזמן ואנחנו כבר (כמעט) מוכנים לשחרר את לוי שיישא לאישה את שלומית מלכה. חוץ מזה שאם מישהו חשב ש"50 גוונים של אפור" זה לוהט, כל מה שצריך לעשות זה לצפות בדניאל עם אחת החיילות במקלחת, ואפילו מזג האוויר החורפי לא יצליח לקרר אותנו.

 

כי מי צריך את איביזה כשיש לנו את: בן אל תבורי

 

תראו מה מסתתר מאחורי הבגדים הצבעוניים שהוא לובש! בן אל תבורי (צילום מסך)
תראו מה מסתתר מאחורי הבגדים הצבעוניים שהוא לובש! בן אל תבורי

 

למה? כי בן אל תבורי (24) יכול לשיר ולסלסל לך על כל דבר ומצב, כי הזוגיות עם סטטיק הוכיחה לנו שהוא לגמרי בנוי לקשר ארוך טווח, כי הדרך בה הוא שמר על אבא שלו, שימי תבורי, בכל פרשת החתונה ולא הסכים להתלכלך, הוכיחה שמשפחה זה ערך עליון בשבילו. ואם אתם ממש קטנוניים, אז פשוט תראו אותו בלי חולצה.  

  

כי מסתוריות וסמכותיות עושה לנו את זה: מיקי לאון

שוטר, חוקר או כבאי אנחנו מוכנים לקבל אותך בכל מצב. מיקי לאון (צילום: ענת מוסברג)
שוטר, חוקר או כבאי אנחנו מוכנים לקבל אותך בכל מצב. מיקי לאוןצילום: ענת מוסברג

 

למה? כי כבר שנים מוכרים לנו את המשפט הזה ש"אין דבר יותר סקסי מגבר מצחיק". אז זהו, שיש. וקוראים לו מיקי לאון (43). דווקא הגבריות השקטה, המאיימת והמסתורית, עושה לנו את זה יותר מהכל. טוב, יכול להיות שזה גם בגלל הלסת המסותתת, הזרועות השריריות והקוביות בבטן. אגב, מה הקטע הזה שאין לך תמונות בלי חולצה, אל תשחק אותה ביישן!

 

כי אין על הגנים של משפחת רפאלי: און רפאלי

איך גדלת יפה. און רפאלי (צילום: ענת מוסברג)
איך גדלת יפה. און רפאליצילום: ענת מוסברג

 

למה? און רפאלי (20), האח הקטן של בר רפאלי, גדל לנו מול העיניים ובלי ששמנו לב הפך מתיכוניסט מפוחד לגברבר צעיר ושווה במיוחד. תוסיפו לזה את חשבון האינסטגרם מנקר העיניים שלו והעובדה שבשנה הבאה נראה אותו כמה שנרצה בטלנובלה "פול מון" (וזה עוד לפני הייחוס המשפחתי) וקיבלתם את החבילה המושלמת.

 

כי תמונה אחת שווה אלף מילים: עידן רול

מה אומרים? לא אומרים. עידן רול (צילום: אוהד קב)
מה אומרים? לא אומרים. עידן רולצילום: אוהד קב

 

למה? אנחנו יכולים לנסות ולהסביר לכם מהיום עד מחר למה עידן רול (32) נמצא ברשימת הזאת אבל כשמסתכלים עליו, זה ממש מרגיש מיותר להכביר במילים. תהנו.

 

 

כי בגללו כדורסל הפך לספורט המועדף עלינו: עומרי כספי

פתאום התחלנו להתעניין בכדורסל. עומרי כספי (צילום: Gettyimages)
פתאום התחלנו להתעניין בכדורסל. עומרי כספיצילום: Gettyimages

 

למה? עזבו את זה שגברים גבוהים זו חולשה שלנו, ובמקרה הספיציפי של עומרי כספי (28), מדובר בענק שמתנשא ללמעלה משני מטרים, אבל מדובר בכדורסלן שהצליח לעשות את הבלתי אפשרי וגרם לנו לצפות במשחק שלם. וזה לא רק בגלל הגופייה, הניתורים או מה שדמיינו שקורה אחר כך בחדר ההלבשה. זה בעיקר בגלל חוש האופנה המפותח והחיוך המתוק. סתם, נו, ברור שזה בגלל חדר ההלבשה.

 

כי הכי בא לנו להיתקע איתו בג'ונגל: גל אמיתי

למה אתה טורח להתלבש באופן כללי? גל אמיתי (צילום: שלומי מויאל)
למה אתה טורח להתלבש באופן כללי? גל אמיתיצילום: שלומי מויאל

 

למה? גל אמיתי (30) הוא ה"בוי נקסט דור" שכל אחת הייתה רוצה שיגור לידה בשכונה. מעבר לכך שהוא הצליח לכבוש את אגם רודברג, הוא כבש גם את המסך הקטן עם החיוך השובב כמנחה "המשימה: אמזונס", ואם זה לא מספיק, הוא ממשיך לשחק כל ערב על בימת התיאטרון - מה שאומר שהוא בחור רציני. אגב, מתי אתה מקבל קמפיין? אנחנו בעד הלבשה תחתונה.

 

כי גם אנחנו רוצים לחלוק איתו ערב רומנטי: עוז זהבי

האירוסים הפכו אותך ליותר סקסי. עוז זהבי (צילום: ענת מוסברג)
האירוסים הפכו אותך ליותר סקסי. עוז זהבי

 

למה? אין עוררין על כך שעוז זהבי (33) הוא אחד הגברים הכי לוהטים בביצה בשנים האחרונות, ולא משנה באיזה מצב צבירה נמצא השיער שלו או אפילו כשמחליטים להפוך אותו לחיה. ובכל זאת, מה שבעיקר עושה לנו את זה אצל זהבי זו העובדה שהוא עדיין עם רגליים על הקרקע ויעדיף ערב ביתי עם הארוסה מאשר השקה נוצצת ופפראצי לוחץ. גבר אמיתי כבר אמרנו?

 

כי מכל הלארדים הוא הכי לארד: עומר אדם

תסתכלו כמה לירדים מסביב. עומר אדם (צילום: רפי דלויה)
תסתכלו כמה לירדים מסביב. עומר אדםצילום: רפי דלויה

 

למה? כי מי שהצליח לגרום למדינה שלמה ללמוד את הזרג'ון של הקהילה הגאה הוא לגמרי סקסי בעינינו. ואם אתם צריכים עוד סיבה, אז הזיפים שהפכו לסימן ההיכר של עומר אדם (23), הנוכחות הבימתית והקול שאין שני לו. אייל גולן תאכל אבק.

 

כי מה שטוב לדר זוזובסקי, טוב גם לנו: אסף אבידן

תמיד הייתה לנו חיבה לרוקרים. אסף אבידן (צילום: OJOZ)
תמיד הייתה לנו חיבה לרוקרים. אסף אבידןצילום: OJOZ

 

למה? האטיטיוד של הרוק סטאר בשילוב עם הבייבי פייס והקול הכובש, מזכים את אסף אבידן (36) במקום של כבוד ברשימה. וטוב, נו, בסדר, אנחנו מודים שהמשולש הרומנטי שניהל (לכאורה) בקיץ האחרון עם אחת הדוגמניות הכי לוהטות בישראל - לא הזיק לסקס אפיל.

כי הוא בוגר לגילו: גפן ברקאי

סקסי מכל הסיבות הנכונות. גפן ברקאי (צילום: אלון שפרנסקי)
סקסי מכל הסיבות הנכונות. גפן ברקאיצילום: אלון שפרנסקי

 

למה? הנמשים, הלוק הבריטי העייף והריבועים בבטן מספיקים לנו בגדול כדי לרייר על גפן ברקאי. תוסיפו לזה את העובדה שלמרות שהוא רק בן 21, הוא כבר הספיק להיות הפרזנטור הלוהט לצד יהודה לוי ב"רנואר", לשחק בסרט לצד יובל שרף, ובעיקר לחבב נשים בוגרות ממנו, ותבינו שחלום שלנו להיות קוגריות.

 

גפן ברקאי לשער פנאי פלוס    (צילום: יוגב אטיאס, עריכה: תום עוזיאל)

גפן ברקאי לשער פנאי פלוס    (צילום: יוגב אטיאס, עריכה: תום עוזיאל)

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:


כי סקסי זה לא רק שרירים: מוקי

משתבח כמו יין טוב. מוקי (צילום: אור גפן)
משתבח כמו יין טוב. מוקיצילום: אור גפן

 

למה? הרבה מים עברו בנהר מאז שמוקי (41) נהג לכופף בננות כראפר פרוע שיער, ומאז הוא הספיק להתחתן, להקים משפחה ולהמציא את עצמו מחדש כשחקן. אבל עם יד על הלב, יש לו משהו (לא עצוב) בעיניים, שבשילוב עם הקעקועים, מזכיר לנו שמתחת לפרסונה החדשה מסתתר שובב לא קטן.

 

היצוא הכי מוצלח של הריאליטי: אלירז שדה

ותודה לאח הגדול. אלירז שדה
ותודה לאח הגדול. אלירז שדה

 

למה? כי מי שהולך לישון כל לילה עם אילנית לוי לא יכול שלא להיות ברשימה הזאת. כמו שאנחנו רואים את זה, אלירז שדה (33) הוא "גבר-גבר", שלא חושב פעמיים לפני שהוא אומר את מה שיש לו על הלב. ומצד שני, לא מפחד ללחוץ את היד של הגרוש של זוגתו מול המצלמות. גבר אמיתי כבר אמרנו?

 

כי הכי בא לנו שתפיק לנו אירוע: מוטי רייף

 

משפריץ סקס עוד משנות ה-80. מוטי רייף (צילום: תום מרשק)
משפריץ סקס עוד משנות ה-80. מוטי רייףצילום: תום מרשק

למה? כמו יין טוב, גם מוטי רייף (52) רק משתבח עם השנים, ונדמה שבכל שנה שבה הוא מתבגר, כך הסקס אפיל שלו מעצים. אז נכון, חצי מהאוכלוסייה נשאר מאוכזב, אבל אנחנו לא באנו לקפח אף מגזר.

 

כי תמיד רצינו גבר שישיר לנו: עברי לידר 

לא יכולים לחשוב על עוד מישהו שיכול ללבוש חולצת שקופה ולצאת מזה בשלום כמוך. עברי לידר (צילום: אמיר מאירי)
לא יכולים לחשוב על עוד מישהו שיכול ללבוש חולצת שקופה ולצאת מזה בשלום כמוך. עברי לידרצילום: אמיר מאירי

 

למה? הקוליות האינסופית, השקט הפנימי והכשרון שמרטיט אותנו כבר למעלה מ-20 שנה, עדיין גורם לנו להאמין שעברי לידר (42) הוא אחד הגברים הכי סקסיים בישראל. תוסיפו לזה את המבטא ההורס באנגלית ואת חיבתו לאופנה משובחת, ותבינו למה בסופו של יום אנחנו רק רוצים להוריד ממנו את הג'קט.

 

כי הוא גרם לנו לחשוב על שלישייה: אליאב אוזן

ביחד זה יותר סקסי. אליאב אוזן ואשתו דנית גרינברג (צילום: איתן טל)
ביחד זה יותר סקסי. אליאב אוזן ואשתו דנית גרינברגצילום: איתן טל

 

למה? כי אליאב אוזן (33) הוכיח לנו שיש דבר כזה אהבה אמיתית - גם אם היא מתרחשת בתוכנית ריאליטי מול מיליוני צופים. ואם להיות כנים, לראות אותך בלי חולצה לא כואב לנו בעיניים יותר מדי.

 

כי תמיד רצינו להיות מיליונרים: ערן זהבי 

מיליארד סינים לא טועים. ערן זהבי (צילום: איתן טל)
מיליארד סינים לא טועים. ערן זהביצילום: איתן טל

 

למה? חוץ מהעובדה שאין לו מתחרים בתחום, אחרי שהכדורגלן ערן זהבי (29) סיים להפגין כריזמה על המגרשים בארצנו הקטנה, השמועה התפשטה גם לסין והתוצאה - חוזה מפלצתי ששווה עשרות מיליונים. כי מי אמר שצריך להיות גיק מחשבים כדי לעשות אקזיט. וחוץ מזה, שוב, תראו אותו בלי חולצה.

 

כי מגישי חדשות תמיד עשו לנו את זה: אורן וייגנפלד

 

רק מהפפראצי הזה נמסנו כמו שלולית. אורן וייגנפלד (צילום: אמיר מאירי)
רק מהפפראצי הזה נמסנו כמו שלולית. אורן וייגנפלדצילום: אמיר מאירי

 

למה? כי הקולגה מנווה אילן דני קושמרו כבר היה ברשימה בשנה שעברה וכעת הגיע הזמן להעביר את השרביט הלאה לאורן וייגנפלד (45) שמצליח לגרום לנו להפסיק לאכול מול המסך בכל פעם שהוא מופיע. תודו שזה קורה גם לכם.

 

כי מה שטוב לבריטני ספירס טוב לנו: אסף גורן
אנחנו צריכים עוד להסביר? אסף גורן
אנחנו צריכים עוד להסביר? אסף גורן

 

למה? אתם ספרתם כמה קוביות יש שם? אנחנו מרגישים שכל מה שנגיד בהמשך רק יהרוס את הרגע. אבל אסף גורן (24), שהתחיל בתוכנית הריאלטי TLV, צמח והתפתח יפה מאוד עם המעבר לעיר המלאכים, התמקם בתוכניות ריאליטי, גרם לפאולה עבדול להחסיר פעימה וזכה לרקוד ולהתפשט מול בריטני ספירס, הוא לגמרי יאמי. 

 

תראו איך בריטני מתלהבת!

תראו איך בריטני מתלהבת!

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018