ריחו"ל
צמודים אישית

שלב ההוכחות: מייגן מרקל והנסיך הארי צמודים מתמיד

השחקנית אולי אמרה שהיא לא רוצה את תשומת הלב התקשורתית, אבל כשאת עונדת שרשרת עם ראשי התיבות שלך ושל הנסיך הכי מפורסם בעולם, תסלחי לנו שאנחנו לא יכולים שלא לשים לב

ובשביל מי הפרחים? (צילום: splashnews)
ובשביל מי הפרחים?צילום: splashnews

 

מה אתם יודעים, נראה שהרומן של הנסיך הארי (32) והשחקנית הקנדית מייגן מרקל (35) כאן כדי להישאר. אחרי ששמועות על הרומן צצו בחודש שעבר לאחר שמרקל העלתה לחשבון האינסטגרם שלה תמונה בה היא עונדת צמיד זהה לזה של הנסיך, צלמי פפראצי תפסו אותה בטורונטו כשהפעם שרשרת היא זו שמסגירה את השניים, שלא מפסיקים להיות דביקים אפילו כשמערכת היחסים שלהם נמתחת על פני שתי יבשות שונות.

 

לא רצית את תשומת הלב אבל היית חייבת ללבוש שרשרת עם ראשי התיבות שלכם? מייגן מרקל (צילום: splashnews)
לא רצית את תשומת הלב אבל היית חייבת ללבוש שרשרת עם ראשי התיבות שלכם? מייגן מרקלצילום: splashnews

מייגן ענדה שרשרת בשווי 240 דולרים, עם האותיות H ו-M. לא, לא רשת האופנה השבדית אלא ראשי התיבות של שמה ושמו של הארי, שהגיע לבקר אותה. מקורות שוניים סיפרו לערוץ E! שהנסיך העסוק פינה את לוח הזמנים שלו כדי שיוכל לבלות עם אהובתו לפני חג המולד. "הארי היה עסוק בנסיעות, ופינה זמן כדי לבלות ביחידות בטורונטו עם מייגן". אותם מקורות סיפרו שהנסיך צריך לחזור לארמון עד יום רביעי. מה קרה, המלכה הכריזה על שעת עוצר?

 

מתי נראה אתכם יחד? הנסיך הארי ומרקל (gettyimages)
מתי נראה אתכם יחד? הנסיך הארי ומרקלgettyimages

 

לפני חודש, בצעד חריג במיוחד, תקף הנסיך הארי את כלי התקשורת והיחס שלהם כלפי זוגתו החדשה. "מייגן הייתה צריכה להתמודד עם מריחת חייה האישיים על עמודים ראשיים של עיתונים בתפוצה ארצית, מאמרי תגובה גזעניים וסקסיזם בוטה של טרולים ברשתות החבריות". הנזיפה הייתה בעצם גם הודאה בדבר הרומן, שלא גורם לדרי ארמון בקינגהאם לצהול משמחה. אנחנו, בכל מקרה, מאושרים בשביל הארי ומחכים להופעה פומבית ראשונה.

 

"מתי אתה מביא אותה לארוחת שישי?" (gettyimages)
"מתי אתה מביא אותה לארוחת שישי?"gettyimages

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018