ריחו"ל
אף ארוך

בלה חדיד: אני אוכלת צ'יפס בכל יום

הדוגמנית הצעירה העלתה תמונה עם אוכל שמנוני במיוחד וכתבה "הארוחה שלי כל יום". עם כל הכבוד, הרשי לנו לקרוא לך שקרנית ולקוות בשבילך שניתוח האף הוא פרמננטי, כי אחרת הוא יגדל מפה ועד להודעה חדשה

איך נגיד בעדינות? את משקרת. בלה חדיד (gettyimages)
איך נגיד בעדינות? את משקרת. בלה חדידgettyimages

 

הביטו בבלה חדיד. עכשיו, הביטו באדם שאוכל צ'יפס. החזירו את המבט אל בלה חדיד. האם היא נראית כמו אדם שאוכל צ'יפס? לא, אבל זה לא מפריע לה לטעון שהיא תוקעת את המאכל השמנוני עם טוסט מלא גבינה מותכת בכל יום. מצער מאוד לגלות שיולנדה פוסטר לא לימדה את בנותיה שאסור לשקר.

 

הדוגמנית העלתה תמונה של צלחת עמוסה בפחמימות לסנאפצ'ט שלה, והוסיפה את הכיתוב "הארוחה שלי בכל יום". הגיוני, אם היא מורידה את הארוחה עם קצת קוקאין. סתם, זה ממש לא הגיוני, בטח לא כשמדובר בבחורה שרגע אחרי שהפכה להיות חוקית, ניתחה את הפנים שלה ושינתה אותם לגמרי כדי להצליח כדוגמנית. אז קשה לנו להאמין שהיא תסכן את כל מה שעבדה למענו כדי לתקוע קצת שומנים.

 

A photo posted by Bella Hadid (@bellahadid) on

 

חדיד בת ה-20 נמצאת בחופשה באיי בהאמה עם חברותיה הדוגמניות, ביניהן אלזה הוסק והיילי בולדווין, וחלקה תמונות עם המון ביקיני ומעט פחמימות.

 

לפני התצוגה של "ויקטוריה'ס סיקרט" שהתקיימה בפריז ובה צעדה חדיד לראשונה, היא השילה משקל רב וזכתה לביקורת מצד המעריצים שהגיבו בזעם בחשבון האינסטגרם שלה. היא תירצה את הרזון במשטר אימונים נוקשה במיוחד, אבל אף משטר לא יכול לצ'יפס. באמת, היינו שם.

 

אמין
אמין

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018