רכילות+
נפרדנו כך

החתונה מבוטלת: אגם רודברג וגל אמיתי נפרדו

הלם בביצה: אחד הזוגות הכי יציבים ופוטוגניים בביצה החליטו להיפרד כידידים אחרי חמש שנות זוגיות וטבעת אירוסים אחת. למרבה האירוניה, השניים ימשיכו להתראות על בסיס כמעט יומי, היות שהם משחקים בתפקידים הראשיים בהצגה "הוא הלך בשדות"

לא ראינו את זה בא. אגם רודברג וגל אמיתי (צילום: רפי דלויה)
לא ראינו את זה בא. אגם רודברג וגל אמיתיצילום: רפי דלויה

 

אבל כבד נפל על המדור כשגילינו שאחד הזוגות האהובים עלינו בביצה התל אביבית, אגם רודברג (30) וגל אמיתי (30), החליטו שהגיע הזמן להיפרד כידידים - אחרי חמש שנים של זוגיות והצעת נישואים אחת.

 

להזכירכם, השניים הכירו בבית הספר למשחק של יורם לוינשטיין ואחרי זמן מה כשותפים ללימודים בלבד, החלו לצאת והפכו לאחד הזוגות הכי פוטוגנים באזור. השחקנית היפה ומנחה התכנית "המשימה: אמזונס" אף התארסו בחודש מרץ האחרון, אך לא דובר על תאריך ממשי לחתונה.

 

עכשיו כאמור, השניים החליטו שלישון באלכסון זה דווקא נעים והפרידו כוחות. כלומר, לא עד הסוף, הם עדיין יתראו כמעט כל יום על הבמה, היות ושניהם משחקים את התפקידים הראשיים בהצגה "הוא הלך בשדות". אנחנו פה אם מישהו מכם צריך כתף להתרפק עליה.


אנחנו תמיד נהיה פה בשביל שניכם (צילום: ענת מוסברג)
אנחנו תמיד נהיה פה בשביל שניכםצילום: ענת מוסברג

 

בראיון למגזין "GO Style" בחודש אוקטובר האחרון סיפרה רודברג לכתבת דנה דרבינסקי על הזוגיות עם אמיתי וציינה כי העבודה המשותפת גובה מחיר. "אני מתחילה לחשוב שהסיכון בעבודה משותפת גדול יותר מהרווח. בקיצור, בואו לראות אותנו ב'הוא הלך בשדות' - יכול להיות שזאת הפעם האחרונה שנופיע ביחד".

 

מה יש בו שלא היה באחרים?

"הוא נהדר, אני מרגישה איתו מצוין ואני בוגרת יותר היום. זה מה שאִפשר את זה כנראה".

 

איזו בת זוג את?

"טעונת שיפור... יש תקופות בהן אני יותר מרוכזת בעצמי ונותנת פחות. בתקופות כאלה אפילו אני לא הייתי רוצה להיות בת זוג שלי. זה לא פשוט. אבל גל כבר מכיר אותי ברמות כל כך עמוקות, שהוא יודע איך לעבור את זה איתי. הוא מכיר אותי כמו שאני מכירה את עצמי. יש לו אינטליגנציה רגשית מאוד גבוהה והוא מאוד חכם ולא נבהל בקלות".

 

הוא פשוט הגיע ככה מהבית עם כישורי זוגיות משובחים במיוחד?

"אמא שלו היא מטפלת זוגית".

 

אז אתם נעזרים בה לפעמים?

"מנסים שלא, למרות שיש ממי ללמוד. להורים שלו יש זוגיות מצוינת בת 30 שנה. הם באמת נותנים כיוון טוב והשראה". 

 

מסוכנות ADD המייצגת את אגם רודברג מסרו: "אין תגובה".

 

נתגעגע! (צילום: ענת מוסברג)
נתגעגע!צילום: ענת מוסברג

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018