ריחו"ל

מדונה רוצה לאמץ תאומות ומותקפת על ידי משפחת בתה

אולי זה המרחק מבנה, רוקו, ואולי זה פשוט הרצון להרחיב את המשפחה, שגרמו למדונה להביע את רצונה לאמץ שתי בנות נוספות. ומה יש למשפחתה של בתה המאומצת, מרסי ג'יימס, להגיד בנושא? הם לא בעד

דרמה! מדונה ומרסי ג'יימס (צילום: gettyimages)
דרמה! מדונה ומרסי ג'יימסצילום: gettyimages

 

נראה שבחייה של מדונה (58) אין רגע דל, אבל עכשיו הדרמה מגיעה מכיוון חדש: מלאווי. מלכת הפופ הביעה רצון לאמץ שתי ילדות בנות ארבע, התאומות אסתר וסטלה, שגרות בבית יתומים מקומי, כנראה מהסיבה שמשפחתן לא יכולה לטפל בהן. מי שלא אהב את הרעיון הוא פיטר בנט, דודה של מרסי ג'יימס בת ה-11, שמדונה אימצה כשהייתה בת שנתיים. בנט פנה להוריהן של התאומות הקטנות והזהיר אותם מפני הזמרת.

 

"אתם עלולים לא לפגוש את הבנות יותר לעולם ולא לשמוע מהן. זה ירגיש כאילו הן מתו, וזה הכאב שאנחנו מתמודדים איתו מדי יום". בית המשפט במלאווי עדיין לא הכריע בנוגע לגורלן של אסתר וסטלה והחלטה תתקבל בשבועיים הקרובים. בחודש אפריל האחרון דרשה משפחתה הביולוגית של מרסי שתשוב אליהם, וטענו שמעולם לא התכוונו למסור אותה לאימוץ.

 

נשמה טהורה או שודדת עריסות? (צילום: gettyimages)
נשמה טהורה או שודדת עריסות?צילום: gettyimages

 

אמה הביולוגית של מרסי מתה שמונה ימים אחרי שילדה אותה בשנת 2005, והתינוקת הועברה לבית יתומים. "למשפחה היה הסכם עם בית היתומים בו מרסי

שהתה והם קבעו שהילדה תחזור אליהם כשתגיע לגיל שש. כנראה שהייתה אי הבנה, או שמנהלי בית היתומים שמחו שמרסי אומצה. כך או כך, זה לא תקין ולא הוגן", סיפרה אגת'ה מולנדה, חברת המשפחה, ל"דיילי מייל". לוסי צ'קציווה, סבתה של מרסי, סיפרה בראיון שהזמרת הוציאה את הילדה במרמה מהמשפחה. "תמיד התנגדתי לאימוץ, אבל מדונה שיקרה ואמרה שיהיו לי זכויות ביקור". זה לא מריח טוב, רק אומרים.

 

מלבד מרסי, מדונה מגדלת גם את לורדס (20), רוקו (16) ודיוויד בנדה (11). בשנה החולפת יחסיה עם רוקו ידעו עליות ומורדות. טוב נו, בעיקר מורדות. השניים הסתכסכו לאחר שהנער הבעייתי סירב לבלות את חג המולד עם אמו, ועבר להתגורר עם אביו גאי ריצ'י בלונדון. אחרי התמוטטות עצבים מתוקשרת ודיונים בבית המשפט, הצליחו השניים לחזור לקשר, אולם מדונה הפסידה בקרב המשמורת על בנה, והוא נשאר בלונדון. האם הזמרת תזכה להרחיב את המשפחה? נמשיך לעקוב.

 

מקווים שלא התלבשת ככה לפגישה בבית היתומים (צילום: Gettyimages)
מקווים שלא התלבשת ככה לפגישה בבית היתומיםצילום: Gettyimages

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018