ריחו"ל
לא מאופסת: מישה ברטון התנגשה עם רכב הובלות בבניין מגורים
השחקנית עברה התמוטטות עצבים פומבית רק לפני שבועיים, אבל אחרי שדאגה לשחרר הצהרות בהן טענה כי היא בסדר ומישהו פשוט סימם אותה באותו ערב, עכשיו היא תועדה רגע אחרי שנכנסה עם משאית בבניין

מי נתן לך רישיון ילדה? מישה ברטון (gettyimages)
מי נתן לך רישיון ילדה? מישה ברטוןgettyimages

 

השחקנית מישה ברטון (31), שעברה התמוטטות עצבים רק לפני שבועיים, הייתה מעורבת הלילה (ב') בתאונת דרכים קלה לאחר שהתנגשה בבניין עם רכב הובלות בו נהגה. לאחר ההתמוטטות, עזבה ברטון את דירתה במערב הוליווד, ועברה לבית אחר בשכונה. לפי אתר TMZ, היא שכרה רכב הובלות ועזבה את הבית הקודם ביום רביעי, מה שמשאיר מספר ימים בהם שוטטה עם הרכב ללא מטרה עד שהגיעה לביתה הנוכחי.

 

ברטון לא הצליחה לאמוד בצורה נכונה את גובה הרכב, ונתקעה איתו מתחת לבניין תוך שהיא גורמת לו נזק כבד. כוחות הצלה הגיעו למקום ושוחחו עם השחקנית שנראתה נסערת (או מסוממת, אין ממש הבדל כשמדובר בה), והיא סיפרה שכל רכושה נמצא בתוך הרכב.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 
כזכור, בסוף חודש ינואר שכניה של ברטון הזעיקו עזרה לאחר שנתלתה על הגדר בחצר ביתה וצרחה שהעולם עומד להיחרב ושאימה מכשפה. היא אושפזה להערכה פסיכיאטרית, אולם שוחררה וסיפרה למגזין "People" שסוממה ביום הולדתה. "יצאתי עם מספר חברים לחגוג את יום הולדתי. אחרי כמה משקאות הבנתי שמשהו בי לא בסדר, וזה נמשך כמה שעות. הלכתי לקבל עזרה מקצועית מיוזמתי, והצוות הרפואי יידע אותי שמישהו הכניס סם אונס למשקה שלי. שוחררתי אחרי כמה שעות של השגחה".
 
זו לא הייתה הפעם הראשונה בה השחקנית אושפזה עקב מצבה הנפשי. בשנת 2009 משפחתה אשפזה אותה בכפייה לאחר שעלה חשש שעלולה לפגוע בעצמה או באחרים. רק בריאות, דארלינג.
 
החלמה מהירה! (gettyimages)
החלמה מהירה!gettyimages

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל