ריחו"ל

כוכב "מופע שנות ה-70" נחקר בחשד לאונס

משטרת לוס אנג'לס הודיעה כי פתחה בחקירה נגד השחקן והסיינטולוג דני מסטרסון, או סטיבן הייד בשבילכם, בעוון אונס של שלוש נשים. ואיך ליה רימיני קשורה לכל זה?

חשוד. דני מסטרסון (צילום: AP)
חשוד. דני מסטרסוןצילום: AP

 

השחקן דני מסטרסון (40), שגילם את דמותו של סטיבן הייד בסדרה "מופע שנות ה-70", נחקר בחשד לאונס שלוש נשים. משטרת לוס אנג'לס הודיעה אמש (ו') שהיא פתחה בחקירה בנוגע לתקיפות, שהתרחשו בתחילת שנות ה-2000.

 

מה עשית הייד??
מה עשית הייד??

 

מסטרסון עם חבריו לסדרה, בתמונה שהעלה לאינסטגרם שלו
מסטרסון עם חבריו לסדרה, בתמונה שהעלה לאינסטגרם שלו

 

על פי עדותן של הנשים, התקיפות הושתקו על ידי הכנסיה הסיינטולוגית, אליה משתייך מסטרסון, כיוון שבכיריה נוהגים להגן על חברי הכנסיה המפורסמים. בהצהרה שנמסרה מטעמו של השחקן לאתר ה"דיילי מייל", נמסר שהוא כופר בהאשמות נגדו ומאשים את השחקנית ליה רימיני, שהייתה חברה בכנסיה בעבר, בכך שגרמה לנשים להאשים אותו. רימיני עזבה את הסיינטולוגיה, ומאז היא מדברת בחופשיות על הנעשה בין כתליה של הכנסיה המפוקפקת.

 

"התקיפות אירעו לכאורה לפני 16 שנים. התלונות צצו רק אחרי שהמתלוננות פגשו את הגברת רימיני. התלונות התפרסמו בבלוג אנטי-סיינטולוגי, ודי בקריאת החומרים כדי להבין שהתלונות מקדמות את תוכניתה של הגברת רימיני, שעוסקת בהכפשת הכנסיה", נטען.

 

אחת המתלוננות ניהלה מערכת יחסים עם השחקן במשך מספר שנים. לדבריה, אחרי האונס קיבלה איומים על חייה מאנשי הכנסיה, שאסרו עליה להתלונן. "הם הכניסו אותי לתוכנית ענישה אינטנסיבית, בזמן שהאנס שלי לא נענש כלל. הם אפילו לא שוחחו איתו על העניין".

 

הכנסייה הסיינטולוגית מאשימה אותה. ליה רימיני (צילום: Gettyimages)
הכנסייה הסיינטולוגית מאשימה אותה. ליה רימיניצילום: Gettyimages

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018