ריחו"ל

אחרי עשור: מלאני בי מתגרשת מבעלה

אחרי שמועות חוזרות ונשנות על אלימות במשפחה ופרידות, הספייס גירל בדימוס החליטה להשאיר את חיי הנישואים מאחור, והגישה בקשה לגירושים מבעלה בעשר השנים האחרונות. יש לנו תחושה שהיא תמצא מישהו חדש במהירות האור

אז יאללה ביי. סטפן בלפונטה ומלאני בראון (gettyimaes)
אז יאללה ביי. סטפן בלפונטה ומלאני בראוןgettyimaes

 

סקארי ספייס במיל', מלאני בראון (41), הגישה מסמכי גירושים מבעלה בעשר השנים האחרונות, סטפן בלפונטה (41), כך דיווח מגזין "People". על פי המסמכים שהוגשו לבית המשפט, בני הזוג נפרדו בחודש דצמבר האחרון, כשהסיבה לפרידה היא "פערים שאינם ניתנים לגישור". יה, רייט.

 

בראון ובלפונטה נישאו בשנת 2007 אחרי שיצאו חמישה חודשים והביאו לעולם בת משותפת, מדיסון (5). למלאני יש עוד שתי בנות מקשרים קודמים: אנג'ל אייריס (9), שהביאה לעולם אחרי מערכת יחסים קצרה עם הקומיקאי אדי מרפי ופיניקס (17), שהביאה לעולם עם בעלה לשעבר, ג'ימי גולזאר.

 

שלא תעזי לבכות, את שומעת? (gettyimaes)
שלא תעזי לבכות, את שומעת?gettyimaes

 

בשנת 2014 בראון אושפזה לשלושה ימים עקב כאבי בטן חזקים. לאחר ששוחררה, הופיעה בתוכנית "אקס פקטור" הבריטית, בה ישבה על כס השיפוט, כשחבורות

מעטרות את פניה. מלאני סירבה להסביר מה בדיוק קרה, אולם שמועות אודות אלימות במשפחה החלו לצוץ בכל מקום. בלפונטה מיהר להכחיש אותן בחשבון הטוויטר שלו, וצייץ "אני לא נוהג להשיב על הודעות שאני מקבל, אבל לטעון שהרמתי יד על אשתי זה פשוט מגעיל ולא נכון". הזמרת הכחישה את הטענות שנה לאחר התקרית ואמרה בראיון ל"מטרו" שלא היו דברים מעולם. "בעלי לא היכה אותי ולא הייתי בת ערובה. אנחנו מאוהבים בטירוף". עכשיו, כנראה שפחות.

 

תהיי חזקה (gettyimaes)
תהיי חזקהgettyimaes

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018