ריחו"ל

נמסנו: ג'ורג' קלוני הפתיע מעריצה בת 87

השחקן ההורס, שאוחז כעת באופן רשמי בתואר הגבר המושלם, פינה את לוח הזמנים העמוס שלו, והגיע לבקר מעריצה קשישה בבית האבות בו היא מתגוררת. "אשמח להעיף בו מבט נוסף". ובכן גברת, תעמדי בתור

אין גברים כאלה. ג'ורג' קלוני ופאט אדמס
אין גברים כאלה. ג'ורג' קלוני ופאט אדמס

 

אם לפני זה היו לנו ספקות, הם נעלמו כלא היו: ג'ורג' קלוני (55 ) הוא ללא ספק הגבר הכי מדהים שקיים על פני הפלנטה. השחקן פינה את לוח הזמנים העמוס שלו והגיע לבקר את פאט אדמס, מעריצה בת 87 שמתגוררת בבית אבות שנמצא בשכונה בה נמצא ביתו של קלוני בבריטניה.

 

הכל התחיל כשאדמס, מעריצה אדוקה של ג'ורג', כתבה לו מכתב וסיפרה שחלומה הגדול ביותר הוא לפגוש אותו פנים אל פנים. המכתב נשלח, וקלוני הפתיע והגיע לבקר את הקשישה החביבה ביום הולדתה. "הופתענו מהביקור הנעים. ג'ורג' הופיע עם זר פרחים וכרטיס ברכה", סיפר עובד במקום ל"טלגרף".

 

 
"התרגשנו מאוד מכך שמשאלתה של פאט התגשמה. היא הייתה נרגשת מאוד לפגוש את מושא ההערצה שלה, והפרחים היו הפתעה נהדרת. זו הייתה מחווה קלאסית מגבר נפלא, שהעלה חיוך על פניהם של כל הדיירים בבית האבות. תודה, ג'ורג'", סיכם העובד במקום.
 
פאט נראתה נרגשת מאוד בראיון שנערך עמה לאחר הפגישה. "הוא היה נחמד מאוד, לחץ את ידי והניח את ידו על כתפי. חשבתי "אווו, תתקשר אלי שוב ג'ורג'!". אמרתי לו שאני מקווה מאוד שאשתו ההרה חשה בטוב, ושאשמח לראות תמונה של התאומים כשהם יוולדו. אין לדעת, יש סיכוי שהוא יגיע לבקש שוב. אני אשמח להעיף בו מבט נוסף". גם אנחנו נכנס. לאיזו כתובת שלחת את המכתב? נשמח לנסות את מזלנו.
 
נסיכה, זכית בלוטו. אמל וג'ורג' קלוני (צילום: MCT)
נסיכה, זכית בלוטו. אמל וג'ורג' קלוניצילום: MCT
 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018