ריחו"ל

קרובים קרובים: הנסיך הארי וחברתו עוברים לגור ביחד

הג'ינג'י הלוהט וזוגתו השחקנית החליטו לקחת את מערכת היחסים ביניהם לשלב הבא, ויעברו להתגורר יחד בקיץ הקרוב בארמון קנזינגטון. כבר חשבתם על מתנה לחנוכת הבית?

נקווה שאתה לא משאיר גרביים בסלון. הנסיך הארי ומייגן מרקל (gettyimages)
נקווה שאתה לא משאיר גרביים בסלון. הנסיך הארי ומייגן מרקלgettyimages

 

הרומן בין הנסיך הארי (32) למייגן מרקל (35) נמשך כבר תשעה חודשים, מספיק זמן לדעת בני הזוג כדי לאחד ספריות וסל כביסה, או בקיצור: לעבור לגור יחד. המגזין "מארי קלייר" דיווח שמרקל עתידה לסיים את צילומי הסדרה "חליפות" בקיץ הקרוב, ואז תעזוב את קנדה ותעבור להתגורר עם הנסיך בארמון קנזינגטון, בדירה שעוברת בימים אלה שיפוץ מאסיבי.

 

בני הזוג יגורו בשכנות לנסיך וויליאם, קייט מידלטון וילדיהם ג'ורג' ושרלוט. מקורב למשפחה המלכותית אמר ל"דיילי מייל" שהארי נשמע נרגש מאוד. "הוא מגיע לדירה כל הזמן לראות איך השיפוץ מתקדם. נראה שהוא משתוקק לעבור לגור עם מייגן".

 

 

 

בתחילת החודש בילו הנסיך וזוגתו בג'מייקה, לשם הגיעו כדי להשתתף בחתונה של חברים. אורחים בחתונה סיפרו שהשניים נראו מאוהבים מתמיד. "זו הייתה הפעם הראשונה בה הארי הסתובב באירוע חברתי כל כך עם בת זוג, וזה צעד משמעותי מאוד. הוא מטורף על מייגן, ויש סיכוי שהיא האחת". המדור מוכן לשלוח פמוטים לנרות שבת בתור מתנה לחנוכת הבית.

 

אנחנו מוכנים לקבל מפתח ספייר
אנחנו מוכנים לקבל מפתח ספייר

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018