ריחו"ל

מלאני בי: בעלי התעלל בי נפשית, פיזית ומינית

אחרי שהודיעה כי היא מתגרשת מבעלה, הגיעה הזמרת לבית המשפט והגישה בקשה לצו הרחקה תוך שהיא מגוללת סיפור ארוך וקשה על מערכת יחסים שכללה אלימות נפשית, פיזית ומינית. "אני חוששת לחיי"

תזרקי אותו! מלאני בראון וסטפן בלפונטה (gettyimages)
תזרקי אותו! מלאני בראון וסטפן בלפונטהgettyimages

 

בסוף החודש שעבר נודע שמלאני בראון (41), סקארי ספייס במיל', החליטה להתגרש מבעלה סטפן בלפונטה (41) אחרי עשר שנות נישואים. ערוץ E! דיווח אתמול (ג') שבראון הגישה בקשה לצו הרחקה, וממסמכים שעורכי דינה הביאו לבית המשפט עולה תמונה מזעזעת של מערכת יחסים אלימה ומתעללת.

 

בראון סיפרה שבלפונטה נהג להכות אות הלאורך כל שנות נישואיהם, וסיפרה על מקרים ספציפיים. התקיפה הראשונה אירעה בשנת 2007, אז סטפן חנק את זוגתו והטיח את ראשה ברצפת ביתם. בשנת 2012 שיתפה בראון פעולה עם הראפר נלי לטובת הגרסה הבריטית של ה"אקס פקטור", ובעלה חבט בפניה בהתקף קנאה וגרם לפציעה חמורה בשפתיה.

 

שולחים לך חיבוק (gettyimaes)
שולחים לך חיבוקgettyimaes

 

אחרי הופעת האיחוד של להקת הספייס גירלז במופע הנעילה של אולימפיאדת לונדון באותה שנה, נסעו בני הזוג לחופשה בפראג. בתצהיר שמסרה סיפרה בראון שסטפן נתן לה אגרוף ודחף אותה. לאחר מכן, הכריח אותה לציין בטוויטר ולכתוב שהחבלות בפניה נגרמו לאחר שהלכה בנעלי עקב ומעדה. "כשהיה קורה לי משהו טוב, הוא היה מכה אותי כדי להזכיר לי מי מחזיק במושכות במערכת היחסים שלנו", סיפרה הזמרת.

 

האלימות שהפעיל בלפונטה (לכאורה, לכאורה), גלשה גם לפסים מיניים. מלאני סיפרה שנכפה עליה לקחת חלק ביחסי מין עם בעלה ועם נשים זרות. כשניסתה להתנגד, איים הבעל שיפיץ קלטות שצילם ללא ידיעתה, ובהן נראים השניים מקיימים יחסי מין. במקרה אחר, סטפן ניהל רומן עם המטפלת של בתם המשותפת מדיסון (5), ואילץ את רעייתו לשלם על ההפלה. לדבריה של הזמרת, היא ניסתה לשים קץ לחייה לאחר התקף אלים בשנת 2014 ונטלה חפיסת אספירין, אולם התקשרה לכוחות ההצלה ברגע האחרון.

 

"הוא איים עלי באלימות, אמר שיהרוס לי את החיים והקריירה ויקח ממני את הילדים. אני חוששת לחיי ומפחדת שהוא יממש את איומיו ויפגע בי", מסרה בראון לבית המשפט. רק בריאות, חמודה. נקווה שהוא ימצא עצמו מאחורי סורג ובריח.

 

תהיי חזקה, אנחנו איתך. גם בייבי ספייס (gettyimaes)
תהיי חזקה, אנחנו איתך. גם בייבי ספייסgettyimaes
 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018