בלי חולצה

ינאי פרישר גוטמן חושף קוביות

מי שעד היום היה מוכר יותר בתור הבעל של אמיר פרישר גוטמן, החליט שהגיעה שעתו לעמוד מול המצלמה ולקראת שבוע הגאווה בארץ, הוא מדגמן הלבשה תחתונה וחושף גוף שלא ידענו שיש לו. אנחנו לגמרי בעד שתמיד תשאיר את החולצה בבית

  

ללא מילים. ינאי פרישר גוטמן (גיא הכט)
ללא מילים. ינאי פרישר גוטמן

 

אוקיי, לתמונות האלה לא היינו מוכנים, אבל אנחנו לגמרי אוהבים הפתעות (ועוד כאלה) בחיים. ינאי פרישר גוטמן, בן הזוג של אמיר פרישר גוטמן, שעד היום נמנע מאור הזרקורים, החליט שאחרי שנים בצל בעלו הגיע הזמן שלו. ואחרי שהורדת חולצה, אנחנו שואלים, למה לא באת קודם?

 

עם פתיחת שבוע הגאווה בישראל, ינאי פרישר גוטמן לחלוטין דואג לכל התיירים שמגיעים למצעד הגאווה שיתקיים בסוף השבוע. פרישר גוטמן הצטלם לקמפיין התחתונים - מאצ'תונים של חברת "דלתא" וחשף סט קוביות מרשים שאנחנו בטוחים שיגרום ללא מעט תיירים לרצות לעשות רילוקיישן לארץ.


אנחנו אוהבים גם את הלוק דיסטנס (גיא הכט)
אנחנו אוהבים גם את הלוק דיסטנס

 

אנחנו יודעים שאתם עכשיו מצקצקים ותוהים ממתי הוא דוגמן, אז מסתבר שכבר לפני 16 שנים פרישר הצעיר עמד מול המצלמה ועשה זאת בהצלחה, אבל החליט לפרוש מהתחום, להפוך למעצב פנים ולהשאיר את הפרונט לאמיר. עכשיו, לאחר החוויות המטלטלות שעברו בני הזוג, כנראה הבין פרישר גוטמן שחיים רק פעם אחת ואם אתה נראה ככה בתחתונים - אז למה שלא כולם ייהנו מזה?

איך האדום מבליט לך את העיניים (גיא הכט)
איך האדום מבליט לך את העיניים

אתה יכול לוותר באופן רשמי על חולצות (גיא הכט)
אתה יכול לוותר באופן רשמי על חולצות

טוב, עם הפוזה הזו אנחנו מאמינים לך שהיית דוגמן בשנות ה90 (גיא הכט)
טוב, עם הפוזה הזו אנחנו מאמינים לך שהיית דוגמן בשנות ה90

 

צילום: גיא הכט

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018