רכילות+

יום הברווז: מצליחים לזהות של מי הדאק פייס?

לכבוד יום הולדתו של דונלד דאק אספנו עבורכם את הסלבס שהכי אוהבים לשרבב שפתיים, או כמו שהצעירים אומרים לעשות "דאק פייס" למצלמה. חושבים שתצליחו לזהות אותם?

 

זהו את הברווז (צילום מסך מתוך אינסטגרם)
זהו את הברווזצילום מסך מתוך אינסטגרם

 

מכירים את זה שלא משנה לאיזה חשבון אינסטגרם תיכנסו, תרגישו שאתם בכלל נמצאים בהצגה של הברווזון המכוער (או היפה, במקרה שלנו)? כי לחייך זה כזה מיושן והדרך הנכונה להצטלם היא לשרבב שפתיים, להרים גבות, לפקוח עיניים גדולות ולהישאר כך עד שתצא לפחות תמונה אחת מוצלחת. אוקיי, אנחנו מודים שמעולם לא התחברנו לתופעה, אבל יכול להיות שזה בגלל שכשאנחנו משרבבים שפתיים, זה רק מדגיש לנו את השפם והקמטים שצברנו עם השנים. מצד שני, אם כל היפים והנכונים של הביצה עושים את זה, אז מי אנחנו שנביע דעה?

 

אגב, אם כבר בדאק פייס עסקינן, זה הרגע לחלוק כבוד לגדול מכולם, למורה הדרך ולחוזה הטרנדים האחד והיחיד, דונלד דאק, שחוגג היום (ו')  את יום הולדתו ה-83. פייר, אתה לא נראה יום מעל 21 ואנחנו לגמרי מקנאים. דונלד דאק, שלמרות אופיו הכעוס והנטייה לשמור הכל בבטן עד שהוא מתפוצץ על כולם (בקטע היסטרי), הצליח להשריש את הטרנד ולזכות בעוד קצת תהילת עולם. פלא שהוא קיבל יום בינלאומי על שמו? לכבוד המאורע החגיגי אספנו עבורכם את מיטב הסלבס המבורווזים כשהם משרבבים שפתיים ונראים מגוכחים, סליחה מהממים, מתמיד. נראה אם תצליחו לזהות.

 

 

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018