רכילות+

מרגש: טל פרידמן חושף את הסיפור המשפחתי

הקומיקאי בעל חוש ההומור המופרע ביותר על המסך הסתיר מאחורי החיוך והצחוק סיפור משפחתי לא קל וחשף את ילדיו המאומצים בפרמיירה של התוכנית החדשה שלו - "להיות אבא". ביום שישי הקרוב יתפרסם ראיון עם פרידמן במוסף "7 לילות" של "ידיעות אחרונות"

בלי עין רעה. טל פרידמן עם המשפחה אמש בהשקת הסדרה החדשה (צילום: רמי זרינגר )
בלי עין רעה. טל פרידמן עם המשפחה אמש בהשקת הסדרה החדשה

 

 

 

לא תמיד קל לשתף את כל העולם בסיפור המשפחתי שלך, אבל מהרגע שזה קורה אנחנו מודים שגם אנחנו לא יכולים להישאר אדישים. מאז ששמענו את סיפורו המשפחתי של השחקן והקומיקאי טל פרידמן, שחשף לראשונה על המסך את מה שלא ידענו עד היום, אנחנו לא מצליחים להירגע. בקטע טוב, כן?


מרגש. פרידמן ובתו תמר (צילום: רמי זרינגר )
מרגש. פרידמן ובתו תמר

 

פרידמן השיק אמש את "להיות אבא", סדרה תיעודית חדשה שתעלה בערוץ 10 ביום שני הקרוב, והתייצב בהרכב משפחתי מלא עם אשתו איריס ושלושת ילדיהם. פרק הבכורה חשף לראשונה את סיפורם המיוחד של פרידמן ואשתו.

 

בנם הבכור, אייל בן ה-23, אומץ אחרי שניסיונות רבים להביא ילד לעולם לא צלחו. תמר בת ה-17 אומצה כשהייתה תינוקת בת כמה שבועות ובגיל שש אובחנה כסובלת מאוטיזם ופיגור. שנים אחרי שאימצו את ילדיהם הצליחו טל ואיריס להיכנס להיריון באופן טבעי ולהביא לעולם את בנם הצעיר, ליאור (10)

 

מי ידע שהחיוך מסתיר מאחוריו סיפור חיים כל כך מרגש? ביום שישי הקרוב יתפרסם ראיון עם פרידמן במוסף "7 לילות" של "ידיעות אחרונות" שבו יחשוף את סיפורו המלא.


חבר כמו אח. פרידמן ואיל קיציס (צילום: רמי זרינגר )
חבר כמו אח. פרידמן ואיל קיציס

נהנית? פרידמן וארז טל (צילום: רמי זרינגר )
נהנית? פרידמן וארז טל

דומים? פרידמן ואחיו יובל (צילום: רמי זרינגר )
דומים? פרידמן ואחיו יובל

 

צילום: רמי זרינגר

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018