ריחו"ל

כוכב "האנטומיה של גריי" במלחמה עם גרושתו

השחקן הלוהט, ג'סי וויליאמס, המוכר לנו בעיקר בתור ד"ר ג'קסון אייברי, הרופא שכולנו רוצים להיות מטופלים שלו, פנה לבית המשפט כדי לדרוש משמורת משותפת על שני ילדיו וטען כי אשתו לשעבר מונעת ממנו להיות איתם. פייר, נשבר לנו הלב

עבר ביניכם חתול שחור אה? ג'סי וויליאמס וארין דרייק-לי (gettyimages)
עבר ביניכם חתול שחור אה? ג'סי וויליאמס וארין דרייק-ליgettyimages

 

זוכרים שלפני חודשיים סיפרנו לכם שהשחקן ההורס ג'סי וויליאמס, המוכר יותר בתור ד"ר ג'קסון אייברי החתיך מה"אנטומיה של גריי", ואשתו בחמש שנים האחרונות, ארני דרייק-לי, החליטו לפרק את החבילה ולהתגרש? אז אנחנו היינו ממש אופטימיים אחרי שמקורב לשניים הבטיח שהפרידה נעשתה ברוח ידידותית. אלא שהתברר שזה לא תואם את המציאות.  

 

הבוקר (ד') פורסם באתר "ENEWS" כי השחקן הלוהט החליט להילחם באשתו על משמורת משותפת על שני ילדיו, סדי (4) ומייסיאו (2), לאחר שטען כי דרייק-לי

סירבה לו כשביקש יותר זמן איכות עם הילדים. "ארין מגבילה את הזמן שיש לי עם הילדים ומחליטה מתי ולכמה זמן אני יכול לקבל אותם", אמר. "היא דחתה אותי, ללא כל סיבה מוצדקת, בכל פעם שביקשתי שהילדים ישנו אצלי. בימים המעטים שיש לי עם הילדים, ארין מתעקשת שהזמן שלי איתם יוגבל לשעתיים וחצי ביום, למרות הבקשות החוזרות שלי ליותר זמן, כולל שינה משותפת". לכן, הסביר וויליאמס כי החליט לפנות לבית המשפט כדי לקבל משמורת משותפת. וויליאמס הוסיף כי מאז ומתמיד היה אבא מעורב בגידול שני ילדיו. אוף נו, ארין, למה הכל צריך להיות כזה קשה?

 

הכל בשביל עוד זמן עם הילדים. סדי ומייסיאו וויליאמס
הכל בשביל עוד זמן עם הילדים. סדי ומייסיאו וויליאמס

 

כמובן שדרייק-לי לא נשארה חייבת ושלחה את עורך דינה שמסר ל"ערוץ E" את ההצהרה הבאה: "לפרטיותם ורווחתם של ילדיהם ישנה משמעות גדולה עבור ארין דרייק-לי ומצער אותנו מאוד שמר וויליאמס בחר למשוך את תשומת הלב של הציבור הרחב בתקופה הקשה הזו שהמשפחה עוברת. לכן, ארין לא תגיב על הטענות האומללות של מר וויליאמס". אפריל בוודאות לא הייתה עושה לך את זה!

 

אפריל בחיים לא הייתה עושה לך את זה! ג'סי וויליאמס ושרה דרו
אפריל בחיים לא הייתה עושה לך את זה! ג'סי וויליאמס ושרה דרו

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018