ריחו"ל

אין רגע דל: רוב קרדשיאן פרסם תמונות עירום של בלאק צ'יינה

הזוג המופרע ביותר בעולם הבידור נקלע לעוד ריב, אבל במקום לשבת ולדבר החליט קרדשיאן להעלות תמונות אינטימיות שארוסתו שלחה לו. לא קול רוב, לא קול בכלל

 

 

הימים עוברים, עונות מתחלפות ורוב קרדשיאן (30) ממשיך להתהלך בינינו כאחד האדם כשהוא זקוק לעזרה נפשית בבירור. כנראה שלאחיות שלו לא מספיק אכפת ומי שסופגות את האש הן ארוסתו בלאק צ'יינה (29), שנתפסה (שוב) בבגידה ובתם המשותפת דרים (שנה ושמונה חודשים). בשעות האחרונות מציף קרדשיאן את חשבון האינסטגרם שלו בתמונות אינטימיות שצ'יינה שלחה לו כשהיחסים ביניהם היו יציבים. יחסית, כן? הם אף פעם לא ממש היו משפחת בריידי.

 

לקחת את זה רחוק מדי, רוברט.
לקחת את זה רחוק מדי, רוברט.

 

"צ'יינה שלחה לי את התמונה הזאת אתמול. מעולם לא זלזלו בכבודי בצורה כזו. הענקתי לה תכשיטים בשווי רבע מיליון דולר אתמול. לאישה הזאת אין כבוד, ולי לא אכפת". וול, לנו נראה שכן אכפת לך. צ'יינה, כך עולה מהטקסטים הפסיכוטיים שרוב מצרף לתמונות שהוא מעלה, בגדה בו ושלחה לו סרטון עם גבר אחר בצירוף איחולים חמים. קרדשיאן איבד את זה והחל להעלות תמונות חושפניות וטקסטים קשים שנוגעים לארוסתו. טוב, ארוסתו לשעבר.

 

 

"היא חזרה אלינו, בלאק צ'יינה המסוממת והשיכורה. יש קבלות מכל הסמים שהגיעו לביתה אתמול, כולל 100 בקבוקי יין שהיא ביקשה שאקנה לה. את לעולם לא תראי את דרים שוב, אלא אם תפסיקי אם האלכוהול, הסמים והקוקאין. הבת שלך תהיה איתי ולא בבית שלך, אליו את מכניסה גברים בקצב מסחרר. אישה מעולם לא הפגינה כלפי כזה חוסר כבוד. אישה עבורה שילמתי רק לאחרונה 16 אלף דולרים לשכר דירה, רכשתי לה פרארי ותכשיטים בשווי 400 אלף דולרים. לעזאזל".

 

אז רגע, הכל בגללך בעצם?
אז רגע, הכל בגללך בעצם?

 

רוב העלה תמונה של הגבר איתו צ'יינה ניהלה רומן וכתב שהתמונה צולמה במיטה בו הם יצרו את בתם הראשונה. נכון, נראה שהסיפור לא יכול להשתבח, אבל אז קרדשיאן סיפר שסיפוריה של זוגתו אודות המשקל שהורידה אחרי הלידה שקריים והוא בעצמו שילם 100 אלף דולרים כדי "להחזיר הכל למקום". גם כאן יש סרטון מביך שגורם לנו להבין יותר מתמיד שרוב צריך עזרה. ברצינות, זה יגמר ממש רע. נניח, בתמונות עירום שלו.

 

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018