ריחו"ל

נכנס יין יצאו 30 אלף דולר: ההוצאות של ג'וני דפ

מסתבר שהשחקן הבזבזן, שטוען כי נקלע לברוך כלכלי עקב חוסר תפקודם של מנהליו האישיים, מוציא בכל חודש יותר משני מיליון דולר. וזה לא כולל את החמישה מיליון דולר שהוציא כדי לירות מתותח את האפר של חברו, כן? הצעה שלנו - צמצומים!

חבל שאתה לא מוציא כסף על סטייליסטית. ג'וני דפ (gettyimages)
חבל שאתה לא מוציא כסף על סטייליסטית. ג'וני דפgettyimages

 

ג'וני דפ (54), הספק מוכשר ספק סופר בזבזן, נקלע למאבק לא נעים עם מנהליו האישיים מסוכנות "TMG". בפברואר האחרון הגיש השחקן תביעה לפיצויים בסך 25 מיליון דולר בטענה כי מנהליו לא הגישו בזמן את דוחות המסים, וכתוצאה מכך נאלץ לשלם קנסות והפסיד עשרות מיליוני דולרים. כמובן שמנהליו לא עברו על הנושא בשתיקה והגישו תביעה נגדית שחשפה את הוצאותיו של השחקן. וזאת, בניסיון להוכיח כי הבזבזנות שלו היא הסיבה לצרות הכלכליות של השחקן. אז כמובן שלבנו, באינסטינקט הראשוני, היה עם ג'וני. בכל זאת, כמה הוצאות כבר יש לשודד פיראטי? אבל אז נחשפו המספרים והמעשים ההזויים שלו ולנו נשמטה הלסת.

 

400 אלף דולר על יהלומי פיוס? ג'וני דפ ואמבר הרד (צילום: Gettyimages)
400 אלף דולר על יהלומי פיוס? ג'וני דפ ואמבר הרדצילום: Gettyimages

 

בדו"חות שנחשפו במהלך המשפט התגלה כי דפ סובל מבזבזנות כרונית ומהתמכרות "קלה" לאלכוהול. "קלה", הא? ככה קוראים לזה בימינו? לפי המסמכים, השחקן נוהג להוציא מידי חודש 30 אלף דולר על בקבוקי יין. "קלה" כבר אמרנו? כמו כן, כנראה שדפ מאמין שיהלומים יכולים לכפר על מעשים רעים, נגיד אלימות, ומסתבר שהשחקן הוציא 400 אלף דולר על יהלומים לגרושתו אמבר הרד (31). אגב, כנראה שהיהלומים לא הספיקו מכיוון שהשחקן נאלץ לשלם להרד שבעה מיליון דולר, כפי שנקבע בהסכם הגירושים של השניים. אבל רגע, זה לא מסתכם בזה. כנראה שדפ חבר ממש ממש טוב, אחרת איך תסבירו את זה שהוציא חמישה מיליון דולר כדי לירות את האפר של חברו הטוב והמנוח, העיתונאי האנטר סטוקטון תומפסון, מתותח?

 

נכון לעכשיו קבע השופט כי על פי הדו"חות שנמסרו מ"דדליין", הוצאותיו האישיות של דפ אינן רלוונטיות וכן הוסיף כי "הרכישות הראוותניות של השחקן לא משפיעות על התיק שימשיך להתנהל". כמובן שהתגובה של חברת "TMG" לא איחרה לבוא: "השחקן אינו יכול להרשות לעצמו את אורח החיים הראוותני, שמסתכם בהוצאות של כשני מיליון דולר בחודש". טוב, אנחנו מתים לדעת איך זה יתפתח, אבל עד אז ג'וני, תעשה לנו טובה, תרגיע קצת.

 

מעכשיו רק מזומן, סבבה? (צילום: Gettyimages)
מעכשיו רק מזומן, סבבה?צילום: Gettyimages
  

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018