ריחו"ל
מרגשת: מדונה הקימה מחלקת ילדים בבית החולים במלאווי
נשיא מלאווי הגדיר את מלכת הפופ כ"בת האומה" כשהשיקה באופן רשמי את מחלקת טיפול נמרץ וכירורגיה על שם בתה מרסי ג'יימס, בבית החולים במלוואי. הזמרת ריגשה והזכירה לכולנו ש"אסור לוותר על החלומות"

  

צילום: nunoxico

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

חיבוק של אמא. מדונה ומרסי ג'יימס (AP)
חיבוק של אמא. מדונה ומרסי ג'יימסAP

 

אנחנו אוהבים את מדונה (58) מאז ומתמיד. אנחנו אוהבים אותה כשהיא מופיעה כאילו היא בת 20, אנחנו אוהבים אותה כשהיא עושה מעשים מוזרים כמו להדביק נשיקה לבריטני ספירס, אנחנו אוהבים אותה כשהיא מגיעה להופיע בארץ ואנחנו מתייבשים בשמש, בפארק הירקון, מהצהריים ואנחנו בעיקר אוהבים אותה כשהיא מראה לכולנו, שוב ושוב, שמעבר לזה שהיא מלכת הפופ העולמית, היא בעיקר אמא.

 

מדונה, שבמהלך השנים האחרונות אימצה ארבעה ילדים ממלוואי, מרסי ג'יימס (11), דיוויד בנדה (11) והתאומות סטל סיקון ואסתר צ'יקונה (4), החליטה שזה כנראה לא מספיק ושלשום (ג') השיקה באופן רשמי את מחלקת הילדים על שמה של בתה מרסי ג'יימס בבית החולים "קווין אליזבת" במלאווי.

 

לא נו, אין דברים כמוך (AP)
לא נו, אין דברים כמוךAP

 

הכוכבת הבינלאומית תרמה ועזרה בהקמתה של מחלקת כירורגיה וטיפול נמרץ המיועדת לילדים בבית החולים "קווין אליזבת" המרכזי בבלנטייר, מלאווי. המחלקה תכלול 50 מיטות טיפולים ובפתיחה החגיגית סיפרה מדונה כי המחלקה כבר ביצעה את הניתוח הראשון שלה: "זוהי מחלקת הילדים הראשונה שנפתחת במלאווי והרצון הוא שהיא תכפיל ותייעל את הטיפול בילדים החולים".

 

במהלך הפתיחה מדונה חשפה את השלט לציון סיום בניית המחלקה, יחד עם נשיא מלאווי פיטר מות'ריקה כשהכריז על מדונה כעל "בת האומה" בנאום הפתיחה ואמר: "את אימצת ארבעה ילדים ממלאווי, ואילו עכשיו אנחנו מאצים אותך כבתה של האומה". מדונה שהתרגשה מאוד מדבריו הגיבה ואמרה כי "יש כל כך הרבה דברים של תארתי לעצמי שאעשה. לא חשבתי שיום אחד אקים ואבנה בית חולים כזה". די, באמת, לא נשארה פה עין אחת יבשה.

 

ממשיכה עם השואו (AP)
ממשיכה עם השואוAP

 

"אף פעם אל תוותרן על החלומות שלכם" דחקה בכולם הזמרת. את מחלקת הילדים על שמה של מרסי ג'יימס בנו במשך שנתיים, כשהרצון להעלות את המודעות ולסייע לילדי המדינה האפריקאית להתגבר על כל הקשיים שנאלצו להתמודד איתם עמד בראש מעייניה של מדונה. "כשמסתכלים לתוך העיניים של ילדים נזקקים, בכל מקום שבו הם נמצאים, אתה רוצה לעשות את כל שביכולתך על מנת לעזור". כך אמרה הכוכבת והזכירה כי "במהלך ביקורי הראשון כאן התחייבתי לעשות בדיוק את זה". למדונה יש עוד שני ילדים ביולוגיים מלבד הארבעה המאומצים, לורדס (20) ורוקו ריצ'י (16). אוקיי, אין לנו מושג איך את עושה את זה.

 

מרגשת! מדונה והילדים (AP)
מרגשת! מדונה והילדיםAP

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
fix
מרשה
ספיישל