רכילות+
כוכב הילדים דניאל מורשת יצא מהארון
הסערה סביב חוק האימוץ עוברת משלב התמיכה לשלב המעשים כשדניאל מורשת, כוכב הילדים המוכר והאהוב, הכריז בפוסט מרגש ונוקב כי הוא יוצא מהארון: "את חיי אני אחלוק עם גבר. כי ככה אלוקים רצה", כתב

 

צעד מרגש. מורשת (צילום: רפי דלויה)
צעד מרגש. מורשתצילום: רפי דלויה

 

הסערה סביב חוק האימוץ בקרב הקהילה הלהט"בית עולה שלב גם בקרב המפורסמים, שכעת לא מסתפקים רק בהודעות תמיכה והבעת דעתם בנושא אלא גם חושפים

את זהותם המינית. כך עשה דניאל מורשת, שחקן וכוכב הילדים בן ה- 23 שחשף בפוסט מרגש ברשתות החברתיות כי יחלוק את חייו עם גבר. 

 

לאורך השנים אמנים רבים בקרב הקהילה הלהט"בית זכו לביקורות רבות על כך ששתקו בזמן מחאות חשובות בקהילה. מורשת, שכיכב בסדרת הילדים והנוער "גאליס", ניצל את הסערה סביב חוק האימוץ והחליט לחשוף בצעד אמיץ כי "את חייו יחלוק עם גבר", וכי הוא מצטרף למאבק הקהילה.

 

וכך הוא כותב: "אני אמנם רק בן 23 אבל מרגיש שיותר מדי זמן עמדתי בצד ושתקתי. אז כן, את חיי אני אחלוק עם גבר. כי ככה אלוקים רצה". עוד הוסיף כי "לא פשוט לשרוד את הג׳ונגל של גיל ההתבגרות, עוד יותר לא פשוט לעבור את זה כשאתה הומו. הגיע הזמן להגיד די לבורות. הגיע הזמן שנחשוף בפני נוער ככלל ונוער להט"בי בפרט את הנראטיב שללהט"בים יש עתיד פה, שיש להם תקווה. לא להתחבא מאחורי הפחד לבלבל. כי ההפך הוא הנכון, יש לנו את האפשרות למנוע מהם את הבלבול. להראות להם שיש להם מקום, שהם שייכים".

 

מורשת מסיים את הפוסט המרגש בקריאה לכלל האזרחים ולמדינה, וכותב "אני רוצה לחיות פה. אני רוצה לאהוב פה. אני רוצה להתחתן פה. אני רוצה ילדים שאוכל לגדל פה ואך ורק פה. אין לי ארץ אחרת. אז בואי, נוכיח יחד, מדינת ישראל, שכולנו אזרחים סוג א׳". מבחינתנו דניאל, אתה אזרח א' א'.

 

 

 

הפוסט שכתב
הפוסט שכתב

 

 


 (ענת מוסברג)
ענת מוסברג

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018